Her telden saç renklerim

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ultimareina tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ultimareina
  1. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    .......................

*İlk fotoğraf kolestondan koyu kahve yazısına aldanıpta aldığım bir renk, saçlarımı boyadım, yıkadım, havluyu bir açtım, simsiyah saçlar döküldü omuzlarıma :)
    *İkinci fotoğraf ve onun altındaki kendi saç rengimin üzerine evde yapılan koleston röfle seti (bunun doğal durduğunu düşünüyorum)
    *Üçüncüsü karamele yakın bir renk olarak kuaförde boyattım artık içine ne koydu karıştırdı bu renk ortaya çıktı bilmiyorum.
    *Dördüncüsü kuaföre yaptırdığım bir röfle (sık aralıklarla atılmıştı, tam sarı görünüyordu)
    *Beşincisini de kuaförde yaptırmıştım cappucino rengini seçmiştik ama ortaya kızıl-kahve-mor gibi çok güzel bir renk çıktı (fotoğrafın orijinal boyutunda daha net anlaşılıyor nasıl tatlı bir renk olduğu)
    *Altıncıyı söylemiştim zaten
    *Yedinci ve sekizinci renkler de siyahtan dönerken oriel ile açılıp turuncuya dönen bir saç bu da karamel gibi bişi oldu galiba…
    *Ve son fotoğraf da son halim, birkaç gün önce çekilmiş, dipler kendi rengim, uçları da son iki fotodan akıp geriye kalanların güneşte hafif açılmış hali :)

Şimdi siz söyleyin anlaşıldığı kadarı ile hangi no’lu foto bana gidiyor? Saç rengim için tavsiye edebileceğini bir şeyler var mı? Benim aklımda şu sıra tekrardan kolestonun röfle setini yapmak var kendi saç rengimin üzerine güzel gittiği için, sizin fikirlerinizi de almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim :KK66:
    HAE HAE

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  2. 5 Ağustos 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bes bes bes bes harika kesinlikle!

4. 5 Ağustos 2010
  5. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederiiiim evet ya o saç rengini bende çok beğenmiştim böyle nasıl tatlı bir renkti anlatamam, kuaföre göstersem aynısını tutturamaz ki bir daha ömrü billah :)

6. 5 Ağustos 2010
  7. moonna

moonna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    598
    Ödül Puanları:
    163
    5 numarayı çokk beğendim ben...

8. 5 Ağustos 2010
  9. ozlmm91

ozlmm91 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelıkle kahkulden vazgecme cok cıtır görünüyorsun :)
    8 de cok tatlısn, 2dekı gıtmemış bence cok acık olmuş sankı
    ve 5 diyorm cok hoş görünüyor

10. 5 Ağustos 2010
  11. AcapellaSoul

AcapellaSoul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Kesinlikle şimdiki halin..Evet 5 çok hoş fakat şimdiki rengin inanılmaz doğal duruyor ve yüzünü çok yumuşatmış.Ayrıca ben de kakülden vazgeçme derim.Ayrıca 8 numaradaki karameli arıyorum ben şu an ama nasıl tuttururum bilmiyorum :1no2:

12. 5 Ağustos 2010
  13. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Oyy ne güzel yorumlarım gelmiş, hepinizin dediğini tekrar tekrar kontrol ettim... Evet şimdiki halin kalsın diyen de çok fazla var. Kahkül konusunda bende çok takığım dün gittim kuaföre, kahkül kestirmeye geldim diye kuaför de tanıdık olduğu için yok kesmem falan dedi, alnım darmış, hava sıcakmış, alnım dar olduğu için kestiği kahkül kısa olurmuş benim yüzüme gitmezmiş, bu sıcaklarda sivilce yaparmış, oyyyhh terledim haa dedim dilber hala gibi :KK70: sonra güç bela iki yana perçem kestirdim bari... Şu kuaförler ne acayip istediğimiz rengi söyleriz gider başka renk boyarlar, istediğimiz modeli söyleriz yok olmaz derler, yakışmicak bişeyi gösterip bak bunu yapalım derler tey Allaahım yaa :)

14. 5 Ağustos 2010
  15. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    bende son resmi yani şuanki halini beğendim en çok...

ama aslında tüm renkler yakışmış....8 numarada hoşuma gitti benim mesela,3 numarada keza öyle....

16. 5 Ağustos 2010
  17. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır bir şey değil zaten boyatmak için iki günüm var:) Ya yarın ya Cumartesi... Eğer boyatırsam Pazar'a boyanmış olması gerekiyor... Ne yapsam şincik iyice aklım karıştı mirmirmirmir

18. 5 Ağustos 2010
  19. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben en çok 2. saç rengini beğendim canım