Her trl ampuan ve sa rnn denedim...

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve caylan tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : caylan
  1. caylan

caylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ve ne yazıkki işte bu dediğim bir ürüne hiç rastlayamadım. Bitkiseller saçımı kazık gibi yapıyor, kimyasallar ise yıpratıyor. Pantene tam istediğim gibi ipeksi yapıyor ama döküyor, elseve sert ve mat yapıyor, bioblas alayım dedim sonuç felaket...saçım saman gibi oldu zaten kurumaya eğilimli, ince telli ve kıvırcık...tarak greçmez hale geldi...hayashi bile mucize yaratmadı. Ne yapacağımı şaşırdım nemlendiren, dökmeyen bir şampuan yapmak bu kadar mı zor ...çok pahalı ürün almak istemiyorum şu ara...

2. 27 Ocak 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    -----------------------------------

Son düzenleme: 2 Şubat 2009
  4. 7 Şubat 2009
  5. erdi01

erdi01 Guest

benimde saçlarım kuru ve hemen matlaşır.ama şampuan sonrası krem kullanmıyorum artık...çünkü çok döküyor.banyodan çıkar çıkmaz rigenol adlı durulanmayan bitkisel bakım kremi sürüyorum onun sayesinde saçım yumuşuyor ve rahat taranıyor.kardeşimede denettim çok memnun kaldı o da.

6. 8 Şubat 2009
  7. qamzeLi

qamzeLi pamuşum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bitkisel şampuan kullanıyorum bende gerçekten saçı sert yapıo saçlarım karışıo ama şampuandan sonra saç besleyici krem kullanıyorum yumuşacık yapıyor.