her yere kusuyor ve çişini yapıyor

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve denizzelda tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : denizzelda
  1. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar iyi aksamlar topiği doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yasayan varsa sorunu yardım etsin şayet dayanamıyorum.
    10 aylık kedim var.son 1 aydır davranıs bozukluğu var.sadece benim kıyafetlerime çişini yapıyor ortalıkta kıyafet bıramayınca da terliğime çişini yapıyor demin odaya gittim halıya kusmus.he veteriner bi sorunu olmadığını söyledi.idrar yollarında sorun yok.en iyi mama ile besliyorum ama kıyafetlerimi camasır suyu ile yıkamktan çiş kokusu duymatan midem bulandı..inanın suan bile öğürüyorum.Kedimi atamam sokakta yaşayamaz.evde doğdu o meleğim..yardım edin.neden böyle davranıyor.

2. 24 Mart 2010
  3. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :)) kıyamam ben onaa. mamasını değiştirseniz? geçmiş olsun.

4. 24 Mart 2010
  5. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    royal canin kullanıyorum mama ile ilgisi yok bebişliğinden beri onu yiyor.eve arkadaslarımı çağırmaya utanıyorum yatılı gelen misafirlerin cantasına işiyor..mikrop kapıcam diye korkuyorum.

6. 24 Mart 2010
  7. eliff87

eliff87 kan ve gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy üzüldüm.belki yanına bi arkadaş istiyordur..

8. 24 Mart 2010
  9. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ozaman size dün aksam yaptığı haltı anlatim aksam eve cok geç geldim hemen uyudum.kapı nasıl bilmiyorum aralık kalmıs apartmanımızda erkek kedimiz var bide ona da ben bakıyorum bizim ki evde ki de kız..
    gece yarısı evde tuhaf sesler duydum mauu mauu seklinde..uyandım ne görim..üst üsteler..tüü utanmaz..yani eğer hamile kaldı ise,zaten yakında 5 kedili,zavallı biri olucam.
    bu sorunu çözemezsem eve yemeğe misafir alamam utanıyorum artık.kızlar yani ben olsam böle eve gitmezdim ya :KK43:((

10. 25 Mart 2010
  11. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    gecmis olsun kedine. Baska bir vetenere gosterseniz belki digerinin gozunden
    kacmis birsey vardir. Hamilelikleri nasil olur bilmiyorum ama ben evde kedi kopek beslenmesine bebegim oldugundan dolayi sicak bakmiyorum. yanlis anlasilmasin
    hayvanlari seviyorum. Bahceniz filan yok sanirim.
    Belki o tur bir yer olsa zamanini orda gecirse iyi gelir.
    Allah sifa versin

12. 25 Mart 2010
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    cnm çok sık kusuyor mu ? benım kedilerim de kusuyordu.. sonra elimde öldüler.. dikkat et..

14. 25 Mart 2010
  15. sevsevil

sevsevil tomurcuğum çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de kedi aşığı biriyim, bir kedim var ama şuan hamile olduğum için işyerimizde kalıyor. öncelikle duruma çok üzüldüm, aslında kedi bakılması çok kolay bir hayvan, çünkü işediği ve uyuduğu yer her zaman bellidir. onun dışında bir tehdit karşısında (başka bir canlının varlığı gibi) alanını belirlemek ve kokusunu bırakmak için çişini yapar ama bu nadirdir. senin kediciğinin durumunu anlayamadım çünkü kusuyormuş da :KK43: acaba çişini de yaptığına göre bişey mi anlatmaya çalışıyor bence başka bir veterinere götür.

16. 25 Mart 2010
  17. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kusmayı suana kadar 10 ay boyunca 2 kere oldu.o sorun değilde çiş sorunu dün 2.kere kusunca bende öğürmeye basladım midemde cok hassastır gözlerimden yaslar geldi.hemen size sorim dedim.kızgınlık döneminde sürekli geceleri onu sevim istiyor uyurken üstümden zıplıyor inanın tuvalete bile beraber gidiyoruz sanırım annesi sanıyor beni :)))
    onu ben biberonla emzirmiştim annesi yoktu kızımın ...şimdi niye böyle yapıyor inanın geceleri ne uyku var ne baska bişey.okuldan cıkınca eve gelince her yeri kokluyorum biyere işedi mi diye

18. 25 Mart 2010
  19. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Kediler hakkında çok bilgim yok fakat 10 yaşında bir köpeğim var.Sadece sizin kıyafetlerinize çişini yapmasından bişeye tepki verdiğini düşünüyorum.ılgi istiyordur muhtemelen.Evde uzun süre yalnız kalıyor mu?