Herbalife kullanan var mı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Gamze_20 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Mart 2009
    Konu Sahibi : Gamze_20
  1. Gamze_20

Gamze_20 Askerimi bekliyorum ..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende sizin gibi kilomdan şikayetçiyim geçen gün iş yerime sağlıklı beslenme konusunda bir danışman geldi yağ ölçümü falan yaptı çok yüksek çıktı ve bana herbalife önerdi ve mutlaka kullanmam gerektiğini vücudumun bu yağları başka türlü atamayacağını söyledi. sizlerden ya da çevrenizden bu ürünü hiç kullanan var mı? lütfen yardımcı olur musunuz? cevaplarınızı bekliyorum. a.s.

2. 5 Mart 2009
  3. ARI_MAYA

ARI_MAYA ^BAL BÖCÜĞÜ^ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim kuzenim kullandı 80 kilodan 56 kiloya kadar düştü ama bırakınca eski kilosundan fazla kilo aldı birde zayıfladığı dönemde çok halsiz kalmıştı şimdi iş yerinde patronum ve oğlu kullanıyor patronum da zayıfladı biraz ama oğlunda bi değişiklik olmadı bünyeden bünyeye değişiyor herhalde

4. 5 Mart 2009
  5. utmeras

utmeras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben çayını kullanmıştım ama bence gereksiz

6. 12 Mart 2009
  7. alnagme

alnagme aycicegi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam gamze cim. ben denedim. 2007 senesinde Mart ayında başladım ağustosa kadar 13kilo verdim. bıraktıktan sonra aynen aldım. Bence parana yazık ben o zmanın parası ile 2000 tl harçamışımdır. fazlası var eksiği yoktur. lifi çayı vitamin hepsini almıştım. denemesi bedava değil kısacası.. Ama halsizlik falan olmadı. Rahat bir zayıflama dönemi geçirmiştim

8. 13 Mart 2009
  9. k80

k80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende kullandım verdiğim kiloların tam iki katını aldım verdiğim sadece paralarım oldu.

10. 13 Mart 2009
  11. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.352
    Ödül Puanları:
    238
    Merhaba

herbalife ürününü kuzenim kullandı.Baya bi kilo verdi ve bıraktı.Şimdi ise kilo alma yolunda emin adımlarla ilerliyor gibi.
    Herbalife distributörleri ile yaptığım görüşmelerde ise herbalifeten memnun kalanların genel olarak herbalife i tam bırakmadıklarını söyledi.Yani yine günde 1 öğünlerini bu shake karışımını içerek devam ediyorlarmış.Yani ben kullanıp bırakacam dersen başlama.ıstediğim kiloya ulaştıktan sonra yediklerime çok dikkat edeceğim diyorsan veya günde 1 öğünde olsa shake kullanmaya devam ederim diyorsan kullan.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.