Herhangi Bir Kimse Deil...Bu Sensizliktir...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pessimist.kız tarafından 18 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

  18 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : pessimist.kız
 1. öyle pervasızsın ki...Nasıl tütüyorsun içimden dışa doğru bir bilsen.. Saçlarında “özlem” kokusu rüzgarlara karışan… Hangi kent ne kadar saklar seni benden kendinde.. Hangi yürek“suça yataklık” eder, yüreğimden başka.

  Hüzünlerim hep “kardelen” açtı görmüyor musun? Görmüyor musun, bilmiyor musun?
  Sensiz seni yaşar yüreğimin hazanları.. içime sinsice sızmış illegal bir aşk'sın sen.. ihbar edemediğim! Sensizim…korsan gösterilerde savurduğum saçların gibi.. Savrukluğum ondan belki..

  Sensizim… Utangaç çaresiz bir çocuk umutlarım. Ondan belki kapılardan kovulan bir dilenci gibi çaresizliğim….

  Sensizim… ondan belki kıyısını arayan sular gibi dalgalanışım, durulmayışım.. Yalnız’ların gözyaşları ile büyüyen bir nehir.. Kıyısızlığımda sığınacak liman arayışım… Bu acılarım ondan belki… ağlayışlarım iç’e.. çığlıklarım iç’e. Susuşlarım yada öfkelerim sana da değil… Acılarım ondan belki kanarken acıtan.. acıtırken kan gölü olan….
  Nasıl sensizim anlatamam. Büyüdükçe“sen”leşen bir yüreği nasıl taşırım? Nasıl korurum körbasan özlemlerden…
  Yüreğimin sol yanına iltica etmiş illegal bir aşk’sın sen… güllere rengini veren...

  Firari saatlerinde senin en yakınına ulaşmak için ne çok koşmuşum böyle? Ne çok terlemişim böyle sana koşma telaşından; dokunma,sevişme telaşından?..Tek tek işaretlenmiş,tek tek üstüne sen’den bir şeyler karalanmış yürek sayfalarını kandan arındırmak için ne çok terlemişim? Çok yorgunum sevgilim çok...

  Sana dokunmak istiyorum..Sana sızmak istiyorum...Sessiz ılık bir soluk gibi içini heyecanlandıran.. İzin ver sana dokunmak istiyorum. Düşlerinin içine bir çığlık gibi düşmek; düşlerinle sevişmek istiyorum seni istiyorum anlasana.. Saçlarının ıslaklığından kandırmak istiyorum..yüreğimi...Gözlerinin o amansız durdasız bir can pazarı ışıltılarından kendi karanlığımı aydınlatmak istiyorum... Yüreğime düşmüş illegal bir aşksın sen...

  O yüzden belki seni ihbar edemeyişlerim...​
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2008