Herkes Farklı Bir Yöntem Söylüyor, En İyisi Hangisi Peki?

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve pinkshiny tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : pinkshiny
  1. pinkshiny

pinkshiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, bu yaşımda , 5 tane çocuk doğurmuş kadının bacaklarım var..selülit ve çatlaklar aldı başını gidiyor..lütfen bana bi kulak verin. şu bölgesel zayıflama yöntemlerinden hangisi en etkili sonuç veriyor? hangisi selüliti kısa sürede tamamen yok ediyor??..gidip deneyen veya pişmanlık duyan varsa lütfen bildirsin...yoksa bunlar sporla diyetle fln gitmiyor:1no2:

2. 22 Haziran 2009
  3. azra33

azra33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben her banyodan sonra soğuk su tutarım selülitlerime çok iyi geliyor

4. 1 Temmuz 2009
  5. selinmavi

selinmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    banyodayken kese yap süper gideriyor ama kese ile iyice masaj yap her banyoda uygula çatlakalrı ve selülitleri azaltıyor

6. 27 Eylül 2009
  7. pinkshiny

pinkshiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bi arkadaş limon ve türk kahvesi karışımından bahsetmiş bu forumda...onu denicem=) inşallah işe yarar=)

8. 29 Eylül 2009
  9. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    selülitle mücadelede en iyi yöntem diye birşey yok. bu forumda ve internette bir çok yöntem var. tabi istikrarlı bir şekilde devam edilirse mutlaka faydası oluyor.burda önemli olan hangi yöntemi kullanabilecemiz.ben masaj aleti,krem ve içeçek tozu olan hertürlü yöntemi kullandım.kendim için en pratik ve kolay zahmetsiz olanı selüit içeceği oldu..hala da ara ara kullanıyorum. memnunum..

10. 29 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

"selüit içeceği "

o ndir nerden alınır ne kadar süreyle kullanılır ?

12. 29 Eylül 2009
  13. modemo

modemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili mert
    daha önce başka bi topicte bahsetmiş olduğun bu selülit içeceğinden bende aldım
    kullanmaya devam ediyorum şuan 3.kutudayım
    düzelme olduğunun farkındayım ama kendimi kasınca sıkınca baya belli oluyoo yine
    senin baya bi pürüzleştimi canım yaa

14. 30 Eylül 2009
  15. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    aslında bu konu üzerinde fazla abartılı bir şekilde durmak istemiyorum.reklam yapıyor gibi bir yanlış izlenim yaratmak istemem.sadece yıllardır denediğim yöntemler içerisinde benim için en pratik ve hızlı etkili olarak inneov este selülit tozu oldu.
    iki yıldır kullanıyorum.ilk yıl düzenli bir şekilde günde 2 poşet içtim.çok faydasını gördüm.bu yıl arada bir aklıma geldikçe içiyorum.
    ilk kullanımda beslenmeye de dikkat etmek gerekir.yani selüliti tetikleyen kahve çikolata yağlı yiyeceklerden falan uzak durmakta fayda var..bir de bol su içmek lazım.toksin atmak için bol su herşeye faydası var.
    kışın ağır beslendiğimizden zor olur ama yazın daha rahat olur diye düşünüyorum.