herkes gibi....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve LoneLy tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : LoneLy
  1. LoneLy

LoneLy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yeni üye oldum ama hep takip ediyordum bu siteyi..
    ben 15 yaşındayım ve 11 ay önce msn üzerinden biriyle tanıştım çok iyi biriydi beni çok iyi anladı vede tahmin etiiğim gibi beni sevmeye başladı
    ben sanal aşklara inanmazdım ama çok güvendim ona ve uzun süre denedikten sonra çıkmaya başladık çok iyiyiz
    ben onu arkadaşlarımı tanıştırıken o beni anne-baba-kardeşi-amcası-dayısı-yengesi hepsiyle msnde görüntülü konuşmayla tanıştırdı heps, -gelinimiz felan diye sevmeye başladı :dance:
    ilişkimiz çok güzel gidiyor ama işte burda değil halada çıkııyoruz 1 sene olcak neredeyse kardeşiyle kuzeniyle konuşuyorum sürekli ailesini hep tanıyorum
    orda olmasına rağmen aldatmadığından eminim
    ama sizce doğrumu :1no2: aramızda 3-4 saatlik yol var yani sadece sanal bi aşkmı yoksa bi gelecek varmı senağlama

2. 4 Nisan 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

akannehir okumayı düşünmüyorsun galiba

o adam kaç yaşında?

4. 4 Nisan 2010
  5. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    valla canim yasin daha cok kucuk. bence boyle seylerle ugrasma oku oku oku. cunku daha tanimadigin bir insan in mi cinmi. belli deil ne bilyon belki o ailesi deil belki baskalari. belki ismi gercek deil ne bilyosun. cunku boyle internette kiz felan arayan adamdan hayir gelmez. kac yuva yikildi bu yuzden. belkide adam evli n e bilyosun. sende dyosun hep takip ettigini bu siteyi hic gormuyomusun surekli si ........................belasi yuzunden neler gelyo kadinlarin basina. aklini basina topla boyle seylerle zaman da harcama. ha bide ailen biliyo mu?

6. 4 Nisan 2010
  7. LoneLy

LoneLy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benden bir yaş büyük okumayı düşünüyorumfisfisfis oda futbolcu

8. 4 Nisan 2010
  9. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    kiz gene mi sen Şeniz:roflol:

10. 4 Nisan 2010
  11. ressamderya

ressamderya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkek arkadaşın kaç yaşında peki? sosyal biri değilsen bu yaşlarda sanal bi sevgili bulmuş olman şaşırtıcı değil.bence doğru değil yaşadığın şey canım.yüzyüze arkadaşlıklar kurman senin için çok daha iyi olacaktır.hem sen daha küçücüksün okul okumuyor musun?

sonradan gördüm demek o da daha küçük...abla sözü dinlemek istersen dediğim gibi yüzyüze arkadaşlıklar kurman sosyal ortamlarda bulunman senin için daha iyi olacaktır...

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  12. 4 Nisan 2010
  13. LoneLy

LoneLy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ailemde biliyor sadece ablam burda olmadığını biliyor benneyaptımki

14. 4 Nisan 2010
  15. Sidelya

Sidelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sanal aşk çok yaşadım sohbet sunucularında öyle tuhaftır ki hiç görmediğin dokunmadığın hissetmediğin biri öyle cazip gelir ki sana..
    Ben sanaldan birini aldım reelime aldım ailemle tanıştırdım yemeğe geldi gitti evlilik muhabbeti yaptı baktım ki kısıtlamalar getirdi eyvallah dedim çıktım hayatından.
    Senin sorununa gelicek olursak; Biraz mantıklı olursan olmayacağını anlarsın zaten kafan karışık ama bunu netleştirmek istiyorsan madem 3-4 saatlik yol buluş ve buluştuktan sonra hala aynı düşüncelerde olup olmadığını devam etmek isteyip/istemediğini değerlendir. Bu durumda senin ne düşündüğün/düşüneceğin önemli bizim değil.

16. 4 Nisan 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    hangi takimda oynuyo mu internetspormu?

18. 4 Nisan 2010
  19. LoneLy

LoneLy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    okuyorum sosyalimde ama bilmiyorum bende uygun bulmazdım çok büyük konuştum sanırsam başıma gelene kadar inanmazdım :gitme: