herkes hamile mutlu ya ben :((

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve xoxzlemle tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : xoxzlemle
  1. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 7.5 aylık bebeğim var bugün doktora gittim kab tahliline geç kalmışım p.tesine attı idrarda şüpheli pozitif dedi 3 günüm geçti doğumdan sonra 1 kere adet oldum.. aslında gebeliğimi sonlandırmak istiyorum kızım çok küçük çünkü bi yandanda vijdanım beni durduruyor kafayı yicem napmalıyım her zaman olduğu gibi yine sizden yardım bekliyorum arkadaşlar:2::2::2::2::2::2::2:

2. 11 Haziran 2010
  3. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    bence doğur
    çok zor olur sizin için ikiz bebek büyütür gibi ikisininde arkasından koşturmak falan ama yinede sonraki yıllarda iyikide yapmışım ikisi birden büyüdü dersiniz

keşke benim olsaydı yaaa :KK43:(
    bizde yokluğundan üzülüyoz

4. 11 Haziran 2010
  5. nazo26

nazo26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de doğur canım. benım annem de kardeşime ben 6 ayylıkkken hamıle kalmış aramızda 15 ay var. ikiz gşbiyiz hem bırbırımızı hıç kıskanmadık. hem beraber buyuduk benım olsa asla aldırmam Allahın gucune gıder. bu kadar insan bebek ararken çok gunah bence Allahın hedıyesi o size

6. 11 Haziran 2010
  7. 337545

337545 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım,öncelikle şunu söyleyeyim,islam alimlerine göre anne rahmine düşmüş bir canı sebep ne olursa olsun (bebeğin sakat oması da bu sebepler içinde)kürtaj olarak aldırmak kesinlikle caiz değil hatta cinayet hükmünde, ve vebali anlatılamayacak kadar büyük,eğer RABBİM bunu sana nasip etmişse mutlaka bir sebebi vardır,benim 5 yıldır çocuğum olmuyor ama ne yapayım bu da RABBİMİN takdiri,bize sadece teslim olmak düşer,umarım söylediklerime kızmazsın,amacım asla seni üzmek ya da yargılamak değil,kendi çocuğum olmadığı için de bu şekilde düşünmüyorum,sadece bir müslüman kardeşimi istişare etmek isteği bir konuda dinimize göre kesinlikle yanlış olan bir konuda hata yapmasını engelleyebilmek,vicdanının sesine kulak ver,hakkında hayırlısı olsun inşallah,RABBİM yardımcın olsun.......

8. 12 Haziran 2010
  9. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun arkadaşlar o kadar zor bi durum ki karnımdakine kıyamam ama kızım daha çok küçük napıcam şaştım burada yazan her kelime her fikir o kadardeğerli ki benim için o yüzden siz olsanız napardınız diye fikir almak belki yanlış bir karar vermemek için buradayazdım ve paylaştım ilginize de çok teşekkür ederim

10. 13 Haziran 2010
  11. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim bence kıyma meleğine. onun da kızın kadar dünyaya gelmeye hakkı var. Rabbim verdiyse onu sana elbet vardır bi hayır. kendi çocuğunun katili olma. kalbi atan minicik bi meleği öldürme. hem vicdan azabı duyarsın. hem de Allah a hesabını veremezsin. ikisi bi arada büyür. eminim en doğru kararı vereceksin. bi anne olarak kıymıyacaksın yavruna

12. 13 Haziran 2010
  13. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet vicdanın seni durduruyo sende bunun doğru bi karar olmadığını biliyosun hayatında herşey yolundaysa ona imkan verebilceksen bence doğur Allah onu sana armağan olarak gönderdiyse vardır bi bildiği :KK66:

14. 13 Haziran 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Yine diyeceğim ki, insan nasıl dünyaya getirdiği yavrusunun kılına zarar gelecek diye korkarsa, onu nasıl korurda, ondan nasıl vazgeçmezse, karnındaki bebeğinden öyle vazgeçmemeli. ıkisi de aynı konumda benim için.

Hayırlı olsun. ınş dünyaya gelir o melek.

16. 13 Haziran 2010
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ne güzel ya allahım nasip etmiş olmayanları düşünsene bi.eline bi silah verseler birini öldür diye öldürebilirmisin.karnındaki bebekte aynı bırak kıyma, onunda yaşamaya hakkı var.

18. 13 Haziran 2010
  19. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sakın onun canına kıyma yapma bunu ona ve kendine.bir ömür boyu onun günahıyla ve kendi vicdanınla kendini cezalandırma.bak ben bir bebek olsun diye annelik duygusunu tatmak için herşeyi yapıyoruz hergün ağlıyorum cabım yanıyor.nasıl yüce rabbim bize bu mucizeyi vermiyorsa böylesi bizim için hayırlısıyla senin içinde bu mucizevi bişey.çalışmıyorsan ve maddi olarak yeterlyse zaten daha sonra bir daha çocuk düşüneceksin .madem yüce rabbim bu mucizyi sana yolladı değerini bil ne kadar şanlısın