herkes var ama yanlızım kulubü

Konusu 'Fanatik Kulüplerimiz' forumundadır ve yumy tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    baktım baktım kendime uygun bir kulup bulamyınca bende yenisini kurayım dedim akraba var kardeş var ama hiç birisiye ilişkiniz yoksa buyurun :))) sebep ufak büyük ne olursa olsun ne anlamsız şeyler için birbirimizden uzağız anlatalım benimki bayağı derin ...yani tüm bağlar kopmuş da ben hayallerle bağlamaya çalışıyorum onları ama hepsi birer seraptan ibaret...a.s.:nazar:

2. 12 Mayıs 2009
  3. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam topigin hayirl olsun benimde senden farkim yok galiba

4. 13 Mayıs 2009
  5. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    o zaman paylaşalım sanırım yurtdışındasınız o dahada zor tabi benimki biraz aile ihmalkarlığı yani anne baba ölünce kimse sana bulaşmak istemiyo.a.s.:nazar:

6. 15 Mayıs 2009
  7. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya benimkilere aslinda yanimda degiller demememin sebebbi benim yurt disinda olmamda olabilir onlara ihtiyat olsa bile gidemiyorsun onlar gelemiyo belki yakin olsak iyi olurdu ama iste ben evlendim uzaga geldim belkide ondan yoksa trye gidince öyle degiliz

8. 16 Mayıs 2009
  9. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Benimki kırgınlık değil sadece uzakta olmak kardeşlerimden,ailemden,aynı ülkede fakat ayrı şehirlerdeyiz o kadar ihtiyacım varki onlara hepsinide çok özlüyorum,akrabalarımdan bahsetmeyeceğim çünkü bu zamana kadar kendi açımdan hiç iyi bi akraba görmedim:KK43:

10. 17 Mayıs 2009
  11. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    valla katılıyorum herkes en iyi bildiği dünyadan sözedermiş benimkide o misal ne kardeşin nede akrabanın iyisini görmedim.ufacık bişeyde herşey yerlebir oluyor çocukken şunu yaptın bunu yaptın daha hala onun intikamını güdüyolar.böyle oluncada herkess biribirine kin güdüyo.amaaaan herkesi kendi vicdanınla başbaşa bırakıyorum.sevgiler kızlarrrrrrrr

12. 7 Aralık 2009
  13. bego39

bego39 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok katılıyorum sana...aynı dertden muzdaripiz be canım...rabbim biliyo görüyo ya

14. 2 Temmuz 2010
  15. kacakkiz86

kacakkiz86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde arkadaşım dostum var sevgilimyok

16. 24 Temmuz 2010
  17. Cluster_219

Cluster_219 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende kalabalık içinde yalnız olanlardanım .çevrende ister kardeşin ister anan baban ister kocan,isterseçocukların olsun senin ruh dünyana giremiyorlarsa yalnızsın arkadaş.herkesin senden bi beklentisi var ama sen ne hissediyosun neler istiyosun diyen yok.sessizce çığlık çığlığa bağırıyorum duyan yok mu?

18. 25 Temmuz 2010
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    bende yalnızlardanım, etrafta birsürü çöplük adam var, herkes tatlısu balığı, en ufak bir sıkıntında halin nedir nasılsın diye sormaz oluyor insanlar. hemde değer verdiğini sandığın yanında olması gerektiğine inandığın insanlar... akraba dersen zaten var ama yok, hiçbirisini akrabam olarak kabul etmiorum. yalnızım işte...