herkese merhaba :)arkadaslar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve KIBOS tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : KIBOS
  1. KIBOS

KIBOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    uzun zamandır aranızda degıldım ocak 20 de dogum yaptım sezaryanla dunyalar tatlısı bı kızım var ama sormayın cok yaramaz sayesınde ne ınternet nede her hangı bırsey yapabılıyorum suan kızım adı beren 3 bıttı 4 ayına gırdı yuce allahım ısteyen herkese nasıp etsın dunyada bundan daha guzel varlık yoktur herhalde amelyatım cok ıyı gectı sonrası bıraz agrılı gectı ama hepsını atlattım sukur hersey anıden oldu zaten sezaryan olcaktı ama gunu daha kesınlesmemıstı 19 dr gıttım dr yarın alalım dedı cunku catılar dar bebek ırı demıstı aslında 23 olcaktı kısmet boyleymıs en azından 3 gun once oldu bıde kayınvalıdemın evlılık yıldonumunde oldu onlara en buyuk hedıyeyı verdık ılk torun ınanın bana cok yardımı oldu halada oluyor ust katımda oturuyor sımdı kızımı sallıyor cok ınat bı kız sallamadan uyumuyor allah herkesın bebıslerını nazardan korusun :nazar::nazar: sızınle paylasmak ıstedım fırsat buldukca yazmaya calısıcam arkadaslar sımdılık bu kadar opuldunuzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5

2. 22 Nisan 2010
  3. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı uğurlı olsun güle güle büyüt bebeğini canım ne kadar güzel kucağına almışşsın sağlıklı bi şeklidee bizde bir an önce alsak şu cimcimeleri kucağımıza ne güzel olucak boshayallersmile son aylar gerçekten zor geçiyor :sinifsinif:

4. 22 Nisan 2010
  5. Nazo

Nazo HAYAT SEVİNCE GÜZEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün.Ayrıca kayınvalide konusunda çok şanslısın sanırım.Allah bozmasın canım.

6. 22 Nisan 2010
  7. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gözün aydın canım ne güzel yakınında yardımcın var çok şanslısın. benim yengem gelicekti oda hamile kalmış kıyamam ben ona şimdi.

8. 22 Nisan 2010
  9. KIBOS

KIBOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet cok sanslıyım allah razı olsun ınsallah bır an once kucagınıza alırsınız bebıslerınızı :)

10. 22 Nisan 2010
  11. KIBOS

KIBOS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım bıraz zor gecıyor ama degıyor bebısı kucagına alınca hersey unutuluyor canım:KK46:

12. 23 Nisan 2010
  13. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    gözün aydın canım allah sağlıklı büyütmek nasip etsin bende inşallah o duyguyu eylülde tadacağım nasip kısmet olursa şimdikten bebeğimi çok seviyorum doğunca ne olur bilmem

14. 23 Nisan 2010
  15. umutlardunyasi

umutlardunyasi sydney Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH anali babali buyutsun canim.

16. 23 Nisan 2010
  17. annesinin_melegi

annesinin_melegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun güzel duygular bunlar ıyısıyle kotusuyle gunler gecer darısı bızım basımıza ınsallah

18. 23 Nisan 2010
  19. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    hayırlı olsun..berencıgımızı öp annesi bızım ıçın..miss gibi kokar beren şimcikk..