herkisen bana acıyan gözlerle bakmasından bıktım VE asla kimsenin çocuğunu sevmycm

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve azra_beril tarafından 6 Kasım 2009 başlatılmıştır.

6 Kasım 2009
    Konu Sahibi : azra_beril
  1. azra_beril

azra_beril Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    108
    olmuyor ne yapabilirm elimizden gelen hiç bir şey yok ve ben artık dayanamıyorum çevremdekilere arkadaşlarıma hiç birine dayanamıyorm ve kimseye derdimi anlatamıyorum... Birinin çocuğunu seversin ay yazıık kendinin yok ya nasılda seviyo derler sevmem dokunmam kıskanıyo o yüzden almıyo çocuğu derler ve ben bugün bi karar aldım kimseyle görüşmiycem gurbettym zaten kimsem yok burda. Belki evde yalnız kalınca stres faktörü ortadan kalkarda bebişim olur mafoldumbensenağlama:eek::CüvCüv:

2. 6 Kasım 2009
  3. ecrin bebek

ecrin bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım benim rabbim hemen kucağını doldursun.ayy içim yandı ya canım benim.AMıNNNN

4. 6 Kasım 2009
  5. tubayok

tubayok Do not wait!!! Come! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ınsallah bırgun anne oluruz canım... yalnız degılsın ...
    bızımle aynı durumda olan cok ınsan var.. bız cocugumuz olunca kımseye bu
    cümleleri söylemicez ama buna dayanmak zorundayız.

6. 6 Kasım 2009
  7. tosun

tosun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırdır arkadasım . neden boyle diyosun. seni üzen ne olduki boyle düsünmene sabep oldu. allah insallah nasip eder.:Saruboceq:

Son düzenleme: 7 Kasım 2009
  8. 6 Kasım 2009
  9. zubeyda

zubeyda ANNEM IŞIĞIN SÖNMESİN.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım rabbim sana ve isteyen herkese annelik duygusunu tattırsın çok üzüldüm canım

10. 6 Kasım 2009
  11. zencefill

zencefill KünFeYekün.... Üye

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    üzülme arkadaşım,bizde seninle aynı şeyleri yaşıyoruz.bu bir imtihan.biraz kafanı dinle ama tamamen kendini eve kapatma.daha kötü olursun.kendini oyalayacak bişeyler bul.evdeysen kurslara falan git.sürekli evde durunca daha fazla bunalıyorum ben.Rabbim en kısa zamanda hepimize meleklerimizi yollasın inşallah

12. 6 Kasım 2009
  13. eylul01

eylul01 oysa bir umuttu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    seni çok iyi anlıyorum.. bende bunun imtihan olduğu düşünüyorum. sana tavsiyem mutlaka kendine uğraş bul... yoksa dayanması çok zor.

14. 6 Kasım 2009
  15. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben artık zor dayananlar grubuna katıldım sanırım. Herkese karşı bitmeyen öfkem var, biliyorum kimse suçlu değil. Ama bizim ne suçumuz var çocuğumuz olmuyor. Asla isyan etmiyorum, vardır yüce Allahımın bir bildiği.
    Çevremdeki arkadaşlarımdan, akrabalarımdan hamilelik haberlerini almaktan bıktım, her bir haberde tekrar tekrar yıkılıyorum kendimi toplamam günler alıyor, derken bir haber daha, duymak istemiyorum. Bende bu halleydeyim şimdilerde umarım benide anlayan birileri olur.

16. 6 Kasım 2009
  17. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme benimde biraz uğraşım oldu bebek için bir arkdaş vardı benim uğraştığımı bilirdi kuruma bir bebek geşince sanki çok önemli bişeymiş gibi sana bişey göstereceğim der yanına gidinced bebek derdi allahım sinirim tavan yapardı çocuğu kucağına alsan sevsen zaten beni öyle üzmeye çalışıyor bir dert sevmesen aaaa kıskandı diyecek.

Etrafta cahil insan çok onları önemsememek lazım inşallah bir an önce anne olursun

18. 6 Kasım 2009
  19. zencefill

zencefill KünFeYekün.... Üye

Beğenildi:
    60
    Ödül Puanları:
    108
    seni çok iyi anlıyorum boncukboncuk ama içindeki öfkeyi bastır.bizde aynı şeyleri yaşıyoruz.üç kez tüp bebek denedik üçündede döllenme olmadı.yani tüp bebek bile çare olmadı derdimize.transfer bile olamadım.kısmet değilmiş.ama kimseyi suçlamıyorum.Rabbim başka dert vermesin.ya dermansız bir hastalığımız olsaydı,böyle hastalıklara yakalananların bir suçu varmıydı.elden bişey gelmiyor dua etmekten başka.