hero baby gogly sütlü pirinçliyi denedinizmi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve thymus20 tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : thymus20
  1. thymus20

thymus20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hero baby sütlü pirinçli muhallebi yaptım kızıma am önce tadına kendim baktım içinde şeker var bir yaşına kadar bebeklere şeker yasak değilmi bu ürünün kullannan varmı aranızda ben muhallebiyi kendim yapıyordum hiç şeker koymuyordum

2. 27 Haziran 2009
  3. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu ürünü hiç kullanmadım muhallebi de vermedim
    mutlaka vermen gerekiyorsa da bence milupanın falan muhallebilerini ver, onlar besleyici en azından
    bu pirinç unları sadece tok tutuyor

4. 28 Haziran 2009
  5. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ıçindeki tam olarak şekermi doğal tatlandırıcımı bilemiyorum.Ben 10 ayına kadar pekmezli tatlandırıyordum.10 aydan sonra vermeye başladım hero baby çokda memnunum çünkü tadı çok güzel ve severek yiyor.Devam sütlü muhallebi o.Sanırım tadıda devam sütünden geliyor.Şeker oldugunu düşünmüyorum içinde.Çünkü öyle olsa şeker diye içindekiler kısmında belirtirlerdi.Mesela arı diye bir marka var onda belirtilmiş özel olarak şekerli olduğu.
    Milupa bende kullandım ama oğlum tadını hiç beğenmedi.Neden bilmiyorum milupanın hem kavanoz mamaları hem kaşık mamaları korkunç kokuyor.Bayada almıştım bitsin diye gözüne bakıyorum.

6. 29 Haziran 2009
  7. thymus20

thymus20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    casser

milupanın ürünlerini benim kızımda yemedi beğenmedi o yüzden bu markayı denedim
    ayrıca ben muhallebiyi kendim yapıyorum ve şekersiz pekmezsiz yiyor kızım ben bu ürünü dışarda hazır olduğu için kullanmak için aldım ve terddütte kaldım acaba kullannan varmı diye zaten zararslı olsaydı bebekler için olurmuydu yaaa

8. 6 Ekim 2009
  9. hayalkaan

hayalkaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben kullandım hos ,bebeklerde severek yıyor genelde kulanan tanıdıklarım var.kolay yapımıda.mılupanınkılerde hemen aynı ıcerıkde degısımyok zaten,paketlerı okursanız.gogly nın bebe bıskuvısınde begenmıstık bız daha cabuk kırıılgan geldı bellı baslı bır markaya gore.benım esım bır magaza zincirinde alım satım muduru cogu firmayla o gorustugu ıcın ben mamaları bebek cocuk reyponlarını onun sayesınde yakından takıp edebılıyorum,baklıyatlarıda.bu yuzden cogunun adres tel ve ilşetişim bılgılerı ıle dagıtıcı fırmaların sorumlu kişşleri ile gorusme olayımız mumkun oluyor.sonuc olarak bazı maddelerden de uzak durabılıyorum.