Hersey benim 35 kilo vermemle basladi kisitlamalar !!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Zara78 tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Zara78
  1. Zara78

Zara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet arkadaslar hersey dedigim gibi kilo vermemle basladi istedigim kiloya kavustum ama esiminbeni kiskanmasi kisitlamalari beni cok üzüyor..saat 23.14 10 dakika evet tartistik ve ben:1no2::eek:lmaz: yataga girdim laptopumu aldim yaziyorum...esim beni feci halde kiskaniyor...cok kisitliyor beni..gezmekmis makyajmis giyimmis kendini gösteriyon diyo :KK43:((( masaja gitmek istiyorum dedim yarim saat dedim kadin masaj yapyomus dedim ayyy bana neler dedi ben yaparim sana masaj diyo..evdeki masajla ordaki masaj ayni degil dedim...2 cocugun stresini atmak benimde hakkim dedim orda yatipta kadinin masaj yaptigi an hic birsey düsünmemek istiyorum dedim...ama kendisi motoruyla gezilere turlara gitmeyi biliyo dedimde kendisine bunu...üzüldüm..ben sanardimki esim bana herseyi hak görüyo isteklerime ama yookkk hicte birseye hakkim olmadigini düsünüyorum su an..monoton bir hayatim var..spora gitmek istiyorum hayir..masaj istiyorum hayir...dedim ama kendisine ben bunu senin haberin olmadan bile yaparim senden izin istemiyorumki dedim..sirf istegimi paylasiyorum dedim..ama vicdanim rahat etsin diye söylüyorum dedim iyiceee fittirdii...ayyybakis acisi kapali bu adamin haaaa ben acik saniyodum..adi piss,,cokkk üzgünüm..kalktim mutfaga gittim yemek yemis tencere kapagi acik bulasiklar öyle tezgahta duruyo..yika safis yika dedim kaldir dedim sen bunlara laikmissin dedim seslice..nefret ediyorum su an..1 mayista evlilik yildönümümüz..grrrrrrrr

2. 30 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kıskanması deilde
    kendini gösteriosun lafı beni ck rahatsz etti
    çok ayıp

4. 30 Nisan 2010
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Spora gitmenize neden karışıyor ?

6. 30 Nisan 2010
  7. Zara78

Zara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kiskaniyor iste salonda erkekler varmis..erkek olmayan sirf bayanlarin oldugu spor salonuda var dedim hayir diyor iyice güzelleseceksin diyor...kendini göstermen lafida sey demek yani illaki tipin degisecek ne bileyim kendini daha iyi hissedeceksin o calisirken ben carsiya cikacagim erkekler bana bakacak...cirkin ol diyor bana giyinme güzel diyor kimse bakmasin sana diyor..offf yaz aylarida geldi ...ben dedigini yapiyorum sanmayin yapmiyorum yani...ama tartisma yasiyoruz hep...bu konuda...ya masaja gitmekten ne var yaaa--aslinda o bana demesi lazim cünki cok iyi biliyo benim cocuklarla stress yasadigimi git dinlen demesi gerek yaaaaaaaaa

8. 30 Nisan 2010
  9. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş anlatmışsınız kaydirigubbakcemile3 en kötü tartışmanız böyle olsun canım yaa
    Huyuna git birazcık sende , belliki kıskançlık damarı tutmuş eniştenin.

10. 30 Nisan 2010
  11. Zara78

Zara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben iste sinirlenince yazarim...yazdikca sinirlenir sinirlendikce yazarim...basliyim onun inadina...geberio beni kiskanmaktan..hosumada gitmiyor degil ama anlayisli karsilamiyor istegimi anlatabildimmi..istedigim dilden konusmuyor benimle..masaja gidiyimi dedim demin ne dedim sankide hemen hopladi..yau baska seyler istesem neler eder bana desene..manyachhhh ..pis sisko :)))

12. 30 Nisan 2010
  13. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler kendini iyi hisstmek için yaptığın şeyleri başkalrına güzel görünmek amaçlı zannediyorlar.
    2 çocuklu ve fit olmanı kıskanıyor sanırım gözüne çok hoş görünmeye başladın demek.bu arada o 35 kilo nasıl gitti kız?

14. 30 Nisan 2010
  15. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin ondan daha iyi olmanızı istemiyordur, bu bir erkek için anlaşılamayacak bir durum değil bence.
    Daha iyi olursanız onu beğenmeyeceğinizi, başka erkeklerle ilgileneceğinizi düşünüyordur.
    Erkeklerin klasik üstünlük kompleksi...
    Bence biraz huyuna gidin, şöyle ki
    Asla isteklerinizden vazgeçin demiyorum ama bunları onun için yapmak istiyormuşsunuz gibi davranın.
    Onun için sağlıklı ve fit vücudunuz olsun istiyormuş gibi yerimseniben
    Ya da masaja da yine stresinizi atıp ona ve çocuklarınıza daha rahat görünmek istediğinizi söyleyin.
    Huyuna gitmekten kastım bunlar yerimseniben

Son düzenleme: 30 Nisan 2010
  16. 30 Nisan 2010
  17. Zara78

Zara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    tabiki bana bir bakis atiyorki anlatamam sen ne oldun böyle diyerek ...dedim anam bacim dedim sinirlerim yatisir dedim rahatlarim dedim..ben senden hic bir istemiyorum diyo ..senin icin kendim icin yapacam dedim ben niye baska erkekler icin yapiyim niye hakkimda böyle düsünüyosun dedim..sen yapmazsin ama sana yaparlarsa diyo..eskiden ne güzeldin siskoydun kimse bakmiyodu sana diyo simdi herkes sana bakiyor diyo ...yau gitmem masajada gitmem sporada sirf düsüncesini ögreniyim diye sordum ...kilo konusunada gelince can arkadaslarim valla bir basladim diyete hala birakamiyorum:)) herseyden vazgectim seker cikolata hamur ekmek yag herseyi biraktim.haslama yedim yagsiz tuzsuz baharatli sirf...

18. 30 Nisan 2010
  19. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Ilginc bi iliskiniz var..Birisi kendinimi gösteriyosunlar itham ediyor karisina

digeride adi,piss diyor esine. ne diyim kolay gelsin.