hersey benimi bulur

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve edoshs tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : edoshs
  1. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar daha öncedende bi konum vardı belki hatırlsınz bankamatike para yuturmustumm
    şimdide nufuzz cüzdanımı kaybettim :sinifsinif: :KK43::KK43: enson bayramda net hatırlıyorum cüzdanımdaydı sonra bi daha işim olmadı cüzdanımla bakmadım dün ara ara yok nufuz cüzdanım... :gitme:
    bide bu hafta toplantı var sehir dısına cıkıcam hayyy allahım otelde kalcam nufuz cüzdanı isticekler ee yolda bişi olsa nufuz cüzdansız sokaka bile cıkılmaz of off napcam ben yaa onu bırak bide nereye gider nufuz cündanı ya biri aldıysa eyvahedigeldismile karakola fln gitmem gerekirmii kızlarr napmalıyımm :1no2:

2. 18 Eylül 2010
  3. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    dışarıda falan kaybettiyseniz benim bildiğim gazateye ilan veriliyor.
    hüviyetimi kaybettim hükümsüzdür diye
    ya da oturup iyice düşünün ne yaptım niye.ben genelde kaybettiğim eşyaları öyle buluyorum

4. 18 Eylül 2010
  5. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Gazeteye ilan ver hükümsüzdür diye. BAskayapabilecegin birsey yok canım akannehir

6. 18 Eylül 2010
  7. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Gazeteye ilan verin, hükümsüzdür diye
    Evi iyice arayın, belki evde kayboldu
    Ehliyetiniz yokmu oda kimlik gibi iş görür heryerde

8. 18 Eylül 2010
  9. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar tülinciimmm sag olsun opuyorumnanaktan konuyu görünce yazdı msnden oy kullandınmı die orda unutmus olmayasın dedi hemen aklıma geldi pardüsemin cebine koydum o günden beride giymedim aksam bakıcam inş.. ordadır öle hatırlıyorumm cünkü
    sag olun kızlar sizde eger yoksa paltomun cebinde pazartesi ilk önce karakola sonra nufuz müd. gidicem bide gazeteye ilan vericemm

10. 18 Eylül 2010
  11. elele

elele canlarım benim.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım heryeri sakin kafayla aramanı tavsiye ederim sana ..ve bişey dicem ister inan ister inanma şükür ben hep okurum ve bulurum kaybettiğimi.aramaya başlarken 7 defa ayetel kürsi okumaya başla..inşallah bulursun kaybettiğini..olmayacak yerlere bak insan dalgınlıkla bi yerlere koyuyor unutuyor..

yok gerçekten çıkmıyorsa bişeyler yap zira kaybolan nüfus cüzdanı başına herşey gelebilir kimliğini art niyetli biri kullanırsa mazallah...karakol mu gazete mi bilmiyorum ne yapılır..

12. 18 Eylül 2010
  13. ironihayat

ironihayat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım guzelce ara.yoksa eger yerel gazeteye zayı ılan ver nufus cuzdanımı kaybettım hukumsuzdur dıye.nufuz cuzdanını tekrar cıkartırsın hemen.toplantıya gıtmeden hallet bence orda problem yaratabılır yada ehlıyetın falan varsa onlarda olur

14. 18 Eylül 2010
  15. edoshs

edoshs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr cok cok sag olunn esimi aradım evdeydi bak bi pardüsemin cebine die baktım yok dedi korkuttu beni ilk önce sonra söledi buldum elbise dolabının içindeymiş die ayy sükürler olsuunn ya içim rahatladıı sositososito

16. 18 Eylül 2010
  17. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    iyi gözünüz aydınzemuszemus