Herşey bi oyunla başlamıştı ama oyuna kendim düştüm :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve arzu29 tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : arzu29
  1. arzu29

arzu29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    43
    benim sorunum şu.biriyle msnde yazışıyodum ama kendi resmimle değil yabancı bi şarkıcı resmi ama türke benzeyen birini seçtim.sonra bu kişiyle msnde 1 yıl devam ettirdim tanıdığım biriydi ve benim onunla olmam imkansız ötesi biri.ilk başta klasik nefretle başlamıştım.amacım onu kendime bağlayıp postalamaktı.ama filimlerdeki gibi bende ona tutuldum aşık oldum sevdim.çünkü onu tanıyodum oda beni ama benim ben olduğumu bilmeden bana tutuldu.çok tartışmalarımız oldu 1, ay 2 ay gelmediğide oldu msn ye.aslan burcu bide çok zor bi karakter.e tabi bu süre zarfında yani 1 yıl ne telefon açtım ne kamera olmadı.idare ettim.sonunda evlenmek istediğini söyledi artık buluşalım usulüne göre isteyeyim dedi.SOHBETİN MUHABBETİN çok hoşuma gidiyo çok keyif alıyorum aynı telden çalıyoruz esprilisin daha ne olsun dedi.bu durumda o bi hayale aşık oldu bana değil.çok zordayım çıkmazdayım.bu kişi eski eşimin çok yakın kardeş gibi oldukları kişi.mahkemede bana karşı yalancı şahitlik te bulununca.o dönemler çok yıkıktım.bende dedimki sana öyle bişey yapıcamki bakalım duygularla oynamak nasıl oluyomuş dedim.çünki doğruları bildiği halde gerçekleri bile bile başka şekilde ifade verdi. o hırsla işte msn ye ekledim ve başka sı gibi başladı.nasıl oldu anlamadım.onu herhangi biri gibi gördüğümden sanırım duygular besledim.amacıma ulaştımmı evet fazlasıyla.ama neye yararki hiç bi kazancım olmadan olmıyacak biri için yapmıyacağım şeyler yaptım.tepki istemiyorum sadece paylaşmak istedim.ne diyosunuz tavsiyeniz ne.

2. 21 Ağustos 2010
  3. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    karmaşık bir durum ama madem ki o da sende aşıksın birbirinize karşına çıkmaktan başka çaren yok . eğer ki seni gerçekten sevdiyse o kişinin o mahkemedeki kadın olduğuna takmayacaktır.tabi ki nce çok yaşayacak ama .................Tek çözüm var.Gerçekelerle yüzleşmen gerekiyor.Daha fazal yalan daha çok çıkmaza götürecek seni.İşi oluruna bırak.Ortada Gerçek duygular varsa zaten kavuşursunuz birbirnize.

Hakkınızda hayırlısını dililiyorum.

4. 21 Ağustos 2010
  5. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Tepki istemiyorsunuz...

Gerçekleri yazsak yeter zaten... :ecrin_bebek:

Tartışmalar olmuş, 1-2 ay gelmemiş msne... Bu sandığınız gibi zor bir karakter olmasından ileri gelmiyor, sizin kadar ciddiye almamış, o arada gönlünce vakit geçirmiş. Nasıl olsa elinin altında onu aylarca bekleyen, yüzünü göstermemiş, gizemli bir hatun var. Erkeklerin en sevdiği oyun "kovalamaca, saklı hazineyi arama/bulma"... Tabii sizin kadar büyük anlamlar yüklemediği için bu msnde görüştüğünüz saatler için geçerli, onun dışında günlük hayatını sizi düşünerek geçirmemiştir (eminim tüm gün aklımdasın demiştir o ayrı) elbette sizinle konuşurken bunun aksini söyleyerek... Adam yalancı şahitlik yapmış mahkemede, şerefi üzerine yalan söylemiş, bunun sözüne güvenilir mi? şakkıdı

Aslında sandığınız gibi o hayale de aşık falan değil, bir sanatçı resmi olduğuna göre güzeldir, bir yıldır da ne yüzünü görmüş ne sesini duymuş bu hayalin tabii ki etkilenecek, bu aşk mı? Hayır... Gerçekten karşılaşsa evlenir miydi? Hayır... Merakının esiri olduğundan ne dediğini bilmiyor... Erkekler her muhabbetini sevdiği, "aynı telden çaldığı" kadınla evlenmez. Sizinle görüşmek için hayır diyemeyeceğiniz bir koşul sürmüş önünüze... Evlilik... Ancak bu şekilde ikna olacağınızın, karşısına çıkacağınızın farkında, bu mutlu son değil, sizi tanımak için başlangıç olacak ona göre, yani evliliği "paravan" yapmış... Adam yalancı şahitlik yapmış mahkemede, şerefi üzerine yalan söylemiş, bunun sözüne güvenilir mi? :nazar:

Diyelim ki niyetinde samimi olsun. Sizin yalan söylediğinizi öğrensin. Yüzünüzü görünce o resimden çok beğensin bir de üzerine evlensin sizinle... Yalancı şahitlik yapan bir adamdan sevgili veya koca olursa kedimden de fizana başbakan olur. Kaldı ki olay bu raddeye gelmez, adam boş vaktini doldurmuş sizinle, bu kadar etkilendiğinizi söylediğinize göre msnde ona da yansıtmışsınız bunu, evlilik lafıyla ileri götürmeye çalışmış, beraber olmak istemiş sizinle hepsi bu...Adam yalancı şahitlik yapmış mahkemede, şerefi üzerine yalan söylemiş, bunun sözüne güvenilir mi?

Bu arada amacınıza ulaşmış falan değilsiniz... Yukarıda da ifade ettiğim gibi aşkından ölüp bitmiyor, evlilik hayalleri kurmuyor, duygularıyla oynayıp ona dünyanın kaç bucak olduğunu göstermiş falan değilsiniz aksine, plan ters tepmiş... Hangi erkek bir yıl boyunca kavga gürültüye rağmen, msnden de olsa kendiyle iletişim kurmaya devam eden bir kadına hayır der ki? (Bu adam aynı numarayı göbekli bir başka adam yapsa onunla bile konuşurmuş baksanıza... Tek resim yetmiş...) Sonunda evlilik de demese (tuzak) bakmış görüşmeye yanaşacağınız yok, her yolu denemiş, vakit öldürmüş sizinle. Kendinizi "Bana aşık oldu, evlenmek istiyor." diye kandırmayın, bu onun umrunda olmayacak, bir süre daha ikna etmeye çalışır en fazla,sonra o resmin canlısını arar/bulur, sizse yıkılacaksınız, kaldı ki siz de üzülmeyin... Adam yalancı şahitlik yapmış mahkemede, şerefi üzerine yalan söylemiş, bunun sözüne güvenilir mi? :kahve:

Ezcümle, ava giden avlanmış... :nazar:

6. 21 Ağustos 2010
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    ne garip bir kişiliksiniz.

karşınızdaki adamda da var biraz. Yüzünü görmediği birine nasıl evlenme teklif eder.Kolaymı bu kadar. Msn de tanıdığı birine evlenme teklifim heekaydirigubbakcemile3

8. 21 Ağustos 2010
  9. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Hiçbir erkek kardeşi gibi gördüğü arkadaşının,eski eşi ile evlenmez,ne kadar aşıkta olsa kalbine gömer,bu ilişkide ışık yok olmasında hayırlısı bu gibisengözlerimebaksanab

10. 21 Ağustos 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Evlenip ayrılmışsınız eminim çok zor dönemler geçirmişsinizdir..
    Peki neden şimdi garip garip işlerinden koşarak yüreğinizi daha fazla üzüyorsunuz?
    Eski eşin arkadaşına aşık olmak,adamın sizi görmeden evlilik teklif etmesi vs. hiç mi işiniz gücünüz yok?

12. 21 Ağustos 2010
  13. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zihninizi daha faydalı ve gerçek işlerle meşgul edin...

tepki istemiyorum demişsiniz söyleyeceklerimin en yumuşatılmış hali....

14. 21 Ağustos 2010
  15. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Okuyunca çok şaşırdım sırf sizi üzmemek adına kırıcı şeyler yazmak istemiyorum ama sadece yanlış yolda,yanlış kişiyle,yanlış duygularla yanlış beklentilerler,yola devam ettiğinizi söylemek istiyorum..
    Bence o adamla görüşmeyi kesin ve bu yasadıklarınızı unutun

16. 21 Ağustos 2010
  17. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    ne tuhaf bir ilişki

bir insan nasıl olurda nette tanıştığı birine aşık olur evlenmek ister

18. 21 Ağustos 2010
  19. Precious

Precious ruhum, ömrüm, herşeyim. . ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    889
    Ödül Puanları:
    163
    çok zor bi durum hatta ortaya çıkmamanız hiç görüşmemeniz sizin kim olduğunuzu bilmemesi en iyisi olacaktır. .çünkü eğer o öğrenirse sevgisi varsa nefrete dönüşecektir ve duymayan da kalmaaz eski eşiniz vs.. daha çok üzülürsünüz boşuna yıpranırsınız. .çok tehlikeli bi oyuna girmişsiniz. .