herşey bitti :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gul.m.n tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

20 Mart 2010
    Konu Sahibi : gul.m.n
  1. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl başlasam nerden anlatsam bilemiyorum bu saatte içimi dökecek başka biyer bi insanda yok şu saatte 3 saat önce eşimin sevgilisi evi bastı ablasıyla birlikte benim şerefsiz kocam 2 yıldır o kadınla berabermiş kız resimlerle geldi evime bana tek tek anlattı şuan ne durumdayım bilemezsiniz 2 çocuğum var ne yapmalı ne etmeli kara kara düşünüyorum eşim kızın ağzını burnunu kırdı ablasınında öyle nasıl içim acıyor anlatamam zaten şüpheleniyodum uzun zamandır konu başlığındada dediğim gibi herşey bitti galiba ben bunları hak etmedim ağlamak istiyorum ağlayamıyorum ilk bir saat titredim sadece eşim cıktı gitti şimdi habire msj atıyo affet die affetmiycem elbette onun tek amacı buydu diyor ya ben çok kötyüm şuan ne yapmalı die düşünüyorum hep :KK43:

2. 20 Mart 2010
  3. sevim2409

sevim2409 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm merhaba,
    çok üzüldüm bize söylemesi kolay tabi suan çok zor durumda olduğunu anlıyorum..
    umarım herşey bir an önce geçer

4. 20 Mart 2010
  5. gul_bumm

gul_bumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    offff yaa canım benim allah sabır versin çok zor bi durum umarım aşarsınız...

6. 20 Mart 2010
  7. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm cok gecmi$ olsun ilk once cok zor bir durum Allah kolaylik versin.. Sakin du$unmeden haraket etme ve e$inin sesleni$lerine hicbir $ekilde cevap verme ki ici icini yesin..Ayrica hic o kadinlarla muhatap olup onlarin seviyesine inme..Ne cesaretle gelmi$ler senin kapina ne insanlar var..Hangi sifatla gelmi$ ahlaksiz..Sinirlendim bu saatte..E$in gelirse sakin eve alma..Kafani topla kendine gel sonra ne yapacagina karar verirsin..

8. 20 Mart 2010
  9. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Cok zor bir durum canim...
    Allah yardimcin olsun...
    Kari Koca arasina girilmaz ne desem bilemedim.

Verecegin karar cok önemli en iyisi biraz sakinlesince ne yapacagina karar ver simdi olayin sicakligiyla yanlis kararlar verme...

10. 20 Mart 2010
  11. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    hayret nasil basmislar evi? ustelik ablasiyla yaziklar olsun. Esinin evli oldugunu bilmiyormuydular?
    cevap verme esine simdilik ve sakinlesmeye calis

12. 20 Mart 2010
  13. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ne yapacagımı bilmiyorum bende bu saatten sonra düzelmeside imkansız zaten 2 yıl az bir zamanmı o kadınla 2 yıldır berabermiş ki kadında demiyim kız 20sinde bile deildir ya onuda kandırmış ailesiyle bile tanışmış ben ne yapacağımı gercekten bilmiyorum 1 saat önce aglama krizi geçirdim aradım neden bana bunu yaptın ben sana ne yaptım dedim kız hangi sıfatla gelmiş bilmiyorum amaç ya herşeyi bilmemi istemesi yada ayırmak istemesi bilmiyorum ya şuan içim yanıyor 2 yıl aptal yerine konulduğunamı yanasın şuan gözümde sıfır bitti acıkcası umrumdada deil gidip tekrar o kadınla olması artık belkide sevdi onu diyorum kendi kendime kız dediki 7 ay peşimden koştu ya bide resimlerini getirmiş birlikte tatilde ben 16 yaşında evlendim okulumu herşeyimi yaktım onun için mahvolmuş bi durumdayım ablası polis getirdi eve polisler bile acıdı halime ya öyle bi durumki ağlamak istiyosun boğuluyosun ağlayamıyosun kimse yok yanında destek olacak yanlızsın Allah sabır veriyo bi şekilde inşallah hz. fatma şefaatcim olur allaha sığınıyorum şuanda aklıma mukayyet olsun die allah kimseye vermesin böyle bişey ölüm bile bukadar acıtmaz insanın içini sevgiliyken insan arkasını dönüp gidebiliyo ama evliyken çok zor ben bide 2 hafta önce ameliyat oldum bana demiştiki arabada arkadaşın karısı var meyer o kızmış arabadaki kız onu bile söyledi ya bi insan bukadar şerefsiz olurmu ben onun neyiyim neyiydim ozamn diye yagılıyorum kendimi Allahı vekil ettim dertleşecek kimsem yok şuanda herkeze teşekkür ederim

14. 20 Mart 2010
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.394
    Ödül Puanları:
    238
    bence o evde bir saniye dahi durma annenlere git herşeyi anlat gerekirse boşanma davası aç sürüm sürüm sürünsün artık alıştıya ihanete başka boyutuda seni alıştırmak olacak
    sen onu afettiğin an yine aynı devam edecek ama bu defa korkmadan mutlaka süründür derim 100% 100 haksızz kozlar senin elinde sonrada kendine iş bul bu satten sonra o adama güvenme derim ben !!er geç afetsen yine aynısını yapacak birgünde seni evden atacaktır bugünün gelişi yarinin göstergesidir !!! sen önce kendini sağlama al

kesinlikle güvenme ağlamalarına sızlamalarına!!!
    :eek:klava:

16. 20 Mart 2010
  17. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canim lutfen sakin ol! bir kizin gunahina girdi kandirdi evli haliyle senide gencecik kendine inandirip bu rezilligi cektirmis simdi guclu ol ve dogru kararlar al ya ailene git yada onu eve alma
    zaten kabul etmeyeceksin onu o halde gelecege yonelik saglam kararlarini al
    dile kolay 2 sene senin gibi gul gibi karisini aldatti

18. 20 Mart 2010
  19. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Cok sinirlendim ya
    lutfen cok dikkat et kendine kendini toparla ve gereken neyse onu yap