Hersey cok kotu gidiyor hayatimda........

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve kama63 tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kama63
  1. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    daha kucukken annemle babam hep kavga ederlerdi,annem cok otoriter bi kadin,bi sakiz alinca izinsiz cebinden elimi yakmisti,elimin her ikisinde de yanik izleri var.kaslarimi aldim diye beni sacimdan tutup duvara carpiyordu,bayiliyordum.BIr kuzenimle rusyanin bir koyune gittik daha 11 yasindaydim.Beni korkuttular,hersey nasil oldu bilmiyorum ama 17 yasinda birisi zorla kizlik zarimi bozdu.sevgiyi erkeklerde aramaya basladim.cok erkek arkadasim oldu.annem hep asagliyordu beni bu yuzden.babamla ayrildilar,nerdeyse abim yasinda bi erkekle gorusmeye basladi.Babam hep iftira atardi.O adam da genc oldugu icin biraz sorun yasiyorlardi.Biz turkiyeye tasindik.Annem memlekete gitti abimde orda ,bu adam ben banyodayken kapi deliginde bakmis,tabi ben gormedim,kendisi bana soyledi ,cok guzelsin falan.Bagirdim ona.Ozur diledi.annemin haberi yok tabiki,inanmaz da ,beni suclar.Benim tavrim tabiki ona degisti.Birisini seviyordum ,delice seviyordum.Hep ona gitmek istedim,ailem kabul etmez dedi.Ne yazik ki o insani hala seviyorum.beni birakti 3 sene sonra askere gitti,annemin baskisi yuzunden de evde kacmaya kararliydim.Birisiyle kacacaktim olmadi,simdiki kocamla tanistim bir sitede,ayrica msn de2 gun konustuktan sonra kactim ona.IYi birisi.oglum var ondan.Beni kabul etti.ama hayatimin cogu seyinden haberi yok.ailesiyle sorun yasadim,sorun bende de biraz kimseye bana laf etmesini izin vermiyorum.ayrildik ailesiylel 1 sene ayri yasayip ,annem cok dedi gelin yanima.Geldik.Evde ne vardiysa(kaynanamin esyalari bana bisiy yapmadilar)herseyi dagitip geldik.BUrda annem cok konusuyor.sadece odamla ilgilenmemi ve odam disinda hic bir seye karismamami istiyor,cok kavgamiz oluyor.Neyse evden ayrilmak istedim sonra vazgectik.Simdi yine kavga ettik,cok rahatsizlandim,gitmek istiyorum burdan,ev esyamiz yok.Kocamda dedki belki isten ayrilirim.Ne yapiyim ben bu hayatta?????????????NEEEEEEEEEEEEEE????????cok yorgunummmmm

2. 20 Şubat 2010
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Yaşadıklarınız gerçekten üzücü...

Ama belli ki iyi bir insan çıkmış karşınıza ve bir hayat kurmuşsunuz... Bence hayata tutunmak için iki önemli sebebiniz var...

Ayrıca annenizin geçmişte yaptıkları da tasvip edilecek türden değil...

Keşke annenizin yanına gelmeyip, biraz daha sabredip hayatınıza olduğu yerden devam etseydiniz...

Söylemesi kolay diyeceksiniz belki ama annenizin tutumu sizi daha zorlayacaktır...

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah...

4. 20 Şubat 2010
  5. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet burda tam bi cehennem yasiyorum,Hayatta REzil olmak bu demekki.Evet cok iyi bir insan ama ben hala baskasini seviyorum,istemedigim halde.UNutmak istiyorum ama yapamadim

6. 20 Şubat 2010
  7. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    annem cok asagliyor beni.bence ben cok sey yasadim ,ama o sadece sucluyor

8. 20 Şubat 2010
  9. Chevi

Chevi Guest

birincisi her kadının ne yazıkki annelik güdüleri gelişmiyor ne yazıkki..
    annenız buna örnek...
    hayatınızda çok kötu dediğiniz şeyler yaşamızsınız ama unutmamalısınız siz bir ANNESıNıZ
    ve ilerde evladınızın sizden sevgiyle şefkatle bahsedebilmesi için yanı sızın tam aksinize konusabilmesi için ne geçmişi bırakıp evladınız için geleceği sağlam kurun...
    bu ara da yaşadıklarınızdan dolayı kendinizi kötü hissetmeniz pişmanlık göstergesidir umarım hatalarınızdan feyz alıp çocuğunuza kocaman gülümsemeli geçmişler bırakırsınız
    sevgiler...

10. 20 Şubat 2010
  11. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Meslegin var mi?
    Eger varsa, esinide al, madem isi varmis bir ev tutun orda yasayin.
    Basin agir kulagin sagir.
    Kendi evin olursa annende sana bu kadar baski yapamaz.
    Ama benim anlamadigim, bir anne kizina neden böyle davranir?
    Tamam otoriter olabilir, ama belki sende zamaninda anneni cok üzmüs olabilirsin?
    Birde imkanin varsa psikologa git canim, kimseye anlatamadiklarini psikologa anlatirsin.
    Eminim faydasini göreceksin.
    Eski sevgilinide unut derim. Dua etki karsina esin gibi bir adam cikmis. O adam cok farkli biride olabilirdi. 2 gün tanidiktan sonra kacmissin, bence karsina böyle bir adam ciktigi icin cok sanslisin. Cok degil. COOOOOK COOK sanslisin.
    En azindan buna sevin, buna mutlu ol.
    Allah yardimcin olsun.

12. 20 Şubat 2010
  13. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim annem beni ne kadar uzmusse ben de o kadar uzmusum,Kimse inanmiyor ya bi sakkiz icin insan evladinin elini yakar mi,Kasini aldi diye olesiye dover mi???Meslegim yok ama yabanci dilim var.Ayri eve cikmak istedik iste ,kocam dedi lutfen ne derse desin sen sus,Cunki ben biraz is yerinde tartistim.Evet gercekten iyi bir insan hersyine ragmen iyi insan.Iste bende unutmak istiyorum eski sevgilini o da evlenmis.seviyorum hala diyor.

14. 20 Şubat 2010
  15. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    O kendini ne kadar savunuyorsa savunsun ,o iyi bir anne degil.Parasal konuda yardim etti ,inkar etmiyorum ogluma aliyor bisiyler hep.ama begenmedigim kaynanam bile ondan daha guleryuzluydu,

16. 20 Şubat 2010
  17. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eski sevgiliden hayir gelmez..kendi hayatini maffetme baska birisi icin..esin de iyiymis daha ne?ask,mesk bunlar bi zaman sonra bitiyor yerini baska duygulara birakiyor.duygularini yaprak gibi surukleme derim..olan herzaman kadina olur,ustelik evlisin.ilk once bu yanlis,olmamasi gereken duygulari at icinden..esinle mutlu olmaya bak.her mutsuz oldugunda disarida mutlulugu arayamazsin..ustelik sana hayatini sonuna kadar acmis bunu hak etmemis bir erkek varken hayatinda sakin diyorum..birde evliymis belli ki macera yasamak istiyor..yuvani dagitma diyorum.
    annen boyle gelmis boyle gidiyo..ya onun kurallarina uyacaksiniz yada ayri eve cikacaksiniz.sizde calisip esinize destek olacaksiniz.yabanci diliniz varmis tercumanlik yapabilirsiniz..cevirilerden iyi para kazaniliyor..baska bi yol gelmedi aklima..bilmiyorumkismile

Son düzenleme: 20 Şubat 2010
  18. 20 Şubat 2010
  19. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklisiniz macera yasamak itsiyor galiba,ama hep sseviyorum diyor.unutamadim seni diyor.bende inaniyorum aptal gibi.Kocam gercekten beni oldugum gibi kabul etmis,onunla sorun yasamiyor degiliz,o da beni bosanmakla hep tehtid ediyor,cocugu alacam tehtid ediyor,ama ne yalan soyleyim en cok da beni ceken O .aslinda ben yazmistim daha cocuk g ibiyim ,kocaya nasil davranilir onu bile bilmiyorum.aslinda oyle bi konu acayim:ecrin_bebek: unki gercekten fark ediyorum evli bi kadina uyum saglamiyorum..

Tercumanlik olarak almiyorlar diploma falan iste istiyorlar,baska isler var aksam 9 za kadar vallah kinamayin ama oglumu cok ozluyorum o saate kadar.