herşey kötü hiçbişey düzelmiyor,dahada kötüye gidiyor.dayanamıyorum artık arkadaşlar

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birçok kez yazdım buraya.birçok defa ben yazdım sizler elinizden geldiği kadar yanımda olmaya çalıştınız.6 aydır savaşıyorum.hem kendimle hem yaşadığım olduğum sıkıntılar,olumsuzluklarla.aile içinde yaşadığım sıkıntılardan bahsetmiştim.2 yıl önce abimi kaybettim.sonrasında bana tek teselli olan insan,nedensiz hayatımdan çıkıp gitti.depresyon tedavisi görmeye başladım ve 6 ay önce yine birini tanıdığıdımıda yazmıştım tüm bu olumsuzlukların üzerine..belki sevgi yoktu ama hayatımdaki boşluğu yalnızlığı dolduruyordu.her fırsatta beni çok sevdiğini dile getiren,beni hergün deli gibi arayan insan da değişmeye başladı.arıyorum bakmıyorve geri dönüş yapmıyor.belkide kendince sitem bu.çünkü her fırsatta onu aramadığımı söylüyordu..tabiki asıl benim mutsuzluğum bu değil..sadece tüm yaşadıklarım ağır geliyor artık.bana yine sitem edeceksiniz bazılarınız bekle,zamana bırak diye ama,annem başka şehirde evli,babam zaten hayatta değil,ben ablalarımla yaşamaya çalışıyorum derken,tüm bu olumsuzlukların üzerine,şimdide ablam evden uzaklaştı.20 gündür yüzünü göremiyoruz.ailem dağılıyor.ve ablamın bizdende evdende soğuuduğunu uzaklaştığını görüyorum.söyleyin arkadaşlar nasıl dayanayım ben tüm bunlara.tek tesellim olan insanda sebepsiz aramaz oldu..gücüm yok..şu koskoca şehirde,yalnız mücadele ediyorum kendimle,olumsuzluklarla savaşıyorum.ama ben artık pes etmek üzereyim.herşey kötü.herşey....gücüm yok

2. 2 Mayıs 2010
  3. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ablan senden önce pes etmiş anlaşılan bence önce ablanı bulmalısın,birbirinizi bırakmamalısınız annenle irtibatı koparmamalısın bir anne ne kadar uzakta olursa olsun evlatlarının yardımına her zaman koşar,bu anlattıkların sanal ortamda çözülebilecek şeyler değil harekete geçmen lazım önce ablanı bul ve birbirinize destek olun,hayat bazen insana çok acı oyunlar oynuyo ama hepsi gelip geçici hiçbir acı sonsuza dek sürmüyo canım,herşey üstüste geliyo derken hepsi bir anda çözülüveriyo,sabırlı ol ve ablanı bul birbirinizden güç alın Allah yar ve yardımcınız olsun..

4. 2 Mayıs 2010
  5. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ablamla aynı şehirdeyiz zaten ama oda arkadaşında kalıyor bir süre kafamı dinlemek istiyorum diyor konuştuğumuzda..aile içinde çk sorunlar yaşandı annem tekrar evlenince..çok yalnızım,kimseyle konuşamıyorum,paylaşamıyorum..tüm bu srunların üzerine birde ablamdan ayrı kalmak dahada umutsuzluğa itiyor beni..yani herkes kendi için yaşıyor.her ne kadar ablada olsa,annede olsa,herkes kendi hayatını yaşıyor.kendi yaşamına bakıyor.henüz kaybettiğim abimin,ayrıldığım insanın acısını atlatamadan,herşey dahada kötüye gidiyor.tüm dünya üzerime yıkılıyor

6. 2 Mayıs 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.156
    Ödül Puanları:
    238
    elacım arkadaşım geldi mi üstüste gelir derler yaa.. sen bunu yaşıyosun canım sakın pes etme güçlü ol bak teselli için söylemiyorum gerçekten geçicek bunlar.Allah bir kapıyı kapatırsa diğerini açarmış.
    şu anda en doğrusu ablana ulaşman ve birbirinize sıkı sıkı sarılmanız.birbirinizden güç alın.
    annenle olmanın sana iyi geliceğini düşünüyosan bi süreliğine onun yanına da gidebilirsin.bazen insan yaşadığı yerden kaçarcasına uzaklaşmak ister. eğer imkanın varsa küçük sakin huzurlu bi yere gidebilirsin. hayat insana bazen acımasız yüzünü gösterse de kendini sakın bırakma tatlım..şükret nefes alabildiğin için.. en kötü anında seni bırakan kişiyi kalbinden de beyninden de atmak en mantıklısı biliyorum sen bunu başarıcaksın inan bana tek çözümü güçlü olmak.ve unutma ablaların,annen ve bizim için sen çok değerli birisin. sadece ablan da zor günler geçirdiği için uzaklaşmak istemiştir.bizler hep senin yanındayız.kimsenin seni üzmesine izin verme..

8. 2 Mayıs 2010
  9. sedefonur

Beğenildi:
    1.156
    Ödül Puanları:
    238
    bu arada başın sağ olsun arkadaşım. her ne kadar acı şeyler yaşasanız da siz bir ailesiniz.herkes kendi içinde hayatı yaşamaktansa,birlikte kopmadan yaşasanız eminim ablan böyle evden uzaklaşmaz. annen, ablan ve sen hepinizi biraraya toplayamaz mısın?kısa bi süre için de olsa.. herkesin içindedir yaşadığı ve bunlar açığa çıkarsa rahatlarsınız daha çok bağlanırsınız birbirinize diye düşünüyorum

10. 3 Mayıs 2010
  11. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm artık gücüm yok inan..annem ankarada yaşıyor evlendi ama abimin haberi yok..saklıyoruz..ablam 20 gündür arkadaşında kalıyor ve bir süre uzak kalmak istediğini söylüyor..neler yaşadığımı az çok biliyorsun sedef bitmiyor bitmiyor..o kadar yalnız o kadar mutsuz o kadar çaresiz hissediyorumki..nefes alamıyorum çoğu zaman.dünya başıma yıkıluyor.zaten 6 aydır depresyon tedavisi görüyordum onuda bıraktım artık doktora bile yüzüm kalmadı..çünkü hiç ilerleme yok tam tersi geriye gidiyorum..senin anlıyacağın ailem dağılıyor herkes kendi hayatını yaşıyor..

12. 3 Mayıs 2010
  13. sedefonur

Beğenildi:
    1.156
    Ödül Puanları:
    238
    anladım canım :teselli: peki abinden neden saklıyosunuz annenin evlendiğini özel olucaksa özelden mesaj atabilirsin.
    belki de gittiğin doktor iyi değildir canım başka bi doktora gidebilirsin.
    istanbulda ismek kursları var diye duymuştum. onlarla vakit geçirebilirsin
    şimdi belki bu tür şeylere soğuk bakabilirsin ama gidince iyi geliceğini sen de görüceksin.bi yerden hayata tutunman lazım

14. 3 Mayıs 2010
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok kötü zamanlar geçirmişiniz ve halada geçiriyosunuz ama bir şekilde hayata tutunup kendinizi pes etme duygusundan çıkarmanız gerek inşallah sonunuz çok iyi olur.sabır çok önemli ama sabırda bir yere kadar galiba.rabbim hakkınızda hayırlı olanın en güzelini yaşatsın size

16. 3 Mayıs 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ailemden destek değil dahada kötü muamele görüyorum.kimseye bişey yansıtmıyorum ama bugün buradan biraz uzaklaşmak istediğimi söylediğimde,her 2 ablamda hakaret bazında konuşmalar yaptılar..ağlamaktan başımı tutamıyorum artık.hayata tutunmak zorundayım ama nerden başlayacağımı bilmiyorum.yalnızım..koskoca şehirde tek başımayım.

18. 4 Mayıs 2010
  19. sedefonur

Beğenildi:
    1.156
    Ödül Puanları:
    238
    ama ablan canı istediğinde evden uzaklaşabiliyosa buna senin de hakkın var canım, neden öyle diyolar ki. gerçi senin iyiliğini istiyolardır eminim,gözlerinin önünde ol istiyolardır ama herkes birazcık nefes almak ister ve buna ihtiyacın varken sana karışmamaları gerek.
    bu arada çalışıyo musun canım işine de bağlanabilirsin..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.