Herşey normal ama gebelik olmuyor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve connet tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Mart 2010
    Konu Sahibi : connet
  1. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba aytun hanım takıldıgım bır kac k onu var bana yardımcı olursanız cok ama cok memnum olurum 2007 senesınden berı esımle korunmasız ılıskı yasıyoruz fakat ozamandan bu zamana hıcbır sekılde gebelık gerceklesmedı bu arada ben ve esım 28 yasındayız, esıme gereklı olan burun testler yapıldı ve temız denıldı ve aynı sey benım ıcınde gecerlı rahım fılmı temız hormon testlerı temız kezban narın kıyak hanım yanı doktorum yumurtlama takıbı yaptı ılacsı znormal dedı ve sonradan klomen adlı ılacla yaptı yumurtlaman ve catlaması normal dedı ama yıne olmadı bende ara verdım ve daha sonradan dalga dalgıcoglu dıye bır doktor buldum ve bana PARLODEL adlı ılac verdı kullandım ve 2 hafta sonra yanı 16.gunumde gıttım yumurtan olusmamıs yanı cok cok ufak dedı şok oldum cunku ben yumurtladıgımı ve catladıgımı bılıyodum yanı sorunum yoktu doktor bey tekrardan adetımın 5. gununden ıtıbaren kullanman ıcın tekrardan KLOMEN verdı sızce hangısı dogru hangısı yanlıs sasırdım kaldım kusura bakmayın cok uzattım ama cok uzgunum, saygılar

2. 26 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba parlodel süt hormonu yüksekliklerinde kullanılır eğer böyle bir sorununuz var ise faydalıdır. yumurta takibi klomen adlı ilaçla yapıldığında rahim içinde bazen yeterli kalınlaşma olmayabilir. ben tercihen küçük dozda iğNELERLE YUMURTA GELİŞİMİNİ TERCİH EDERİM. BİR AŞAMA SONRASI AŞILAMADIR. EN SON AŞAMA İSE TÜP BEBEKTİR. AMA BU YAZDIKLARIM SİZİ KORKUTMASIN, TAVSİYEM ÜREME İLE İLGİLENENE MERKEZ VE DOKTORLARLA DEVAM EDİN TAKİPLERİNİZE.

4. 29 Mart 2010
  5. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108

cevap berdıgınız ıcın gercekten cok tskr ederım, ama yaptırıdıgım tahlıl sonuclarına gore süy hormonlarımda herhangı bır sorun yoktu ama neden bana bu ılacı verdı bılemıyorum kafam ıyıce karıstı bu degısıtırdıgım 3. Doktor kıme nasıl ınanacagımı sasırdım, pekı bu kullandıgım parlodel süt hormonlarımı yükseltebılırmı yanı normal sevıyedeyken kullanıktan sonra yukseltebılırmı verdıgınız cevap uzerıne kendı dr son kez konusup tamam veya devam dıye karar verıcem, tskr ederım..

6. 29 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar selam süt hormonu yüksekliği yoksa ya da göğüslerden süt sıvı gelişi yok ise kullandığınız ilacın bir anlamı yok, prolaktin değerinde ilaç nedeniyle yükselme değil düşüş olmalıdır. bu sizin kararınızdır dokorunuzla tam iletişimde olmanız çok önemli çünkü bu kısa bir tedavi değil süreçtir. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.