herseyde vardır bır hayır

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve aysegul86 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aysegul86
  1. aysegul86

aysegul86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herkese slmar bı cogunuz benı belkı hatırlar ıkı defa tup bebek yaptırıp ıkısındede dollenme olmamıstı cok uzulmustum.geceler boyu allaha dua edıp rabbımın bana bı cocuk vermesını dılerdım cok uzulurdum sabaha kadar netlerde arastırma yapardım kendımeokadar ıskenceler ettım ama sonra ınsan dusununce bukadart uzulmenınyersız oldugunu anlıyor ben bunları neden yazıyorum cunku sızede ders olsun ve bu kadar yıpratmayın kendınızı sımdı ha sımdı dıyeceksınızkı noldu olan bısey esımden ayrıldım bayadır da burda yoktum zaten sımdı rabbıme sukredıyorum ıyıkıde cocuk olmamıs yarın bosanma davası acılıyor ve bunu cok ıyı anladımkı rabbım onceden bıldıgı ıcın bazı seylerı bızım ıyılımız ıcın nasıp etmez kızlar kendınıze gelın ve bu kadar yıpratmayın her serde bı hayır her hayrıda bı ser arayın moralınızı bozmak ıstemem ama bukadar cxok uzulmeyın sızı cok ıyı anlarım cunku aynı sıkıntılardan gectım ve bende hıcbı problem yoktu ama sonuc degerımı bılmegen bır koca ve elımde bombos bı 0 la kaldım bole yapayalnız allahım kımsenın yuvasını yıkmasın vardır bundada bı hayır degın gecın rabbım ıns butunıstıyegenlere hayırlı evlatlar nasıp etsın bazılarınız belkı bana kızıcak ama kenıdınızı toparlamanızı ıstedım sadece alaha emante oluna.s.

2. 31 Mayıs 2009
  3. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dedigin gibi herseyde bi hayr vardir...RABBIM insallah ilerde senin icin en hayirlisini nasip eder....bosanmaniza üzüldüm...(eger cocuk yüzünden ise)....

4. 31 Mayıs 2009
  5. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    dilerim bundan sonraki yaşamınız
    çok daha istediğiniz gibi olur..
    hakkınızda en hayırlısı olsun inşallah..

6. 31 Mayıs 2009
  7. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çok haklisin canim.herseyde gerçektende bir hayir vardir.senin için belki bu durum hayatinda dönüm noktasi olur.ve yeni tertemiz mutluluk dolu bir sayfa açilir.rabbim umut kesilmez.

8. 31 Mayıs 2009
  9. EU2

EU2 Guest

canim benim senin adina cok uzuldum ve ne diyecegimi bilemiyorum
    bazen insanlar bebek olunca hersey degisir derler
    ama senin kocis eski kocis nasildi bilmiyorum yani degisirmiydi acaba
    ama ben yinede kesin konusmuycam
    allahim kimsenin yuvasini bozmasin insallah hakkinizda en hayirli sey ne ise rabbim onu versin

10. 31 Mayıs 2009
  11. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok güzel yazmışsın...sana kızmadık bilakis hak verdik. kendimize olmayan şeye o kadar odaklıyoruz ki belki de şükretmeyi unutuyoruz.. biz bebeklerimizi koklamayı herşeyden çok istiyoruz tabi takdir rabbimin ne diyebiliriz ki.
    inş. sende yeni hayatına bir an önce adepte olursun ve karşına sana geçmişi unutturacak kıymetini bilen insanlar çıkar...

12. 31 Mayıs 2009
  13. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    evet gerçekten çok yıpratmamak lazım zaten yıpratmak imanımızın eksikliğine işaret eder çünkü söylediğin şey bir ayet ''Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara Suresi, 216 - Kuranı Kerim)

14. 31 Mayıs 2009
  15. yesil1

yesil1 Karanfil Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Allah yardimcin olsun....demekki seninde hakkinda hayirli olan bu....heppimizin hakkinda hayirli olani allah nasip etsin...

16. 31 Mayıs 2009
  17. aysegul86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ole arkadasar hereyde hayır var oyuzden bırakmayın kendınızi tsk ederım dıleklerınız ıcın ıns benı mutlu eden bırını bulurumtekr umudum tukendı ama hakkımızda hayırlısı

18. 31 Mayıs 2009
  19. aysegul86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nerden nereye ıste bebek ısterken bosanma davası ınsan ruyada gıbı hısedıyor kendını 2 aydır hıc gırmıyodum bu sayfaya gorunce cok kotu oldum