herşeye ağlıyor

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve missdance tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : missdance
  1. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ablamın bebeği var 18 aylık bende onlarla yaşıyorum yeğenim çok fazla ağlıyor bende eğitimciyim ablama ağlayarak birşey istediği zaman yapma diyorum ama yinede o kadar çok ağlıyor ki dyanamayıp yapmak zorunda kalıyoruz.ayrıca eline aldığı herşeyi fırlatıyor insanı sinir ediyor ne yapabiliriz böyle birşeyle karşılaşıp çözebilen oldumu?

2. 9 Nisan 2009
  3. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    2 yas sendorum canım gececek insallah kendını ıfade edemeyen cocuklar aglama yoluna gıder

4. 9 Nisan 2009
  5. missdance

missdance beden eğitimci Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    evet duymuştuk 2 yaş sendromunu umarım geçer bazen dayanılmaz oluyor ablama hiç iş yaptırmıyor odadan çıksakağlıyor hep onu izlememizi istiyor onunla oynamamızı istiyor dayanmak çok zor :)

6. 21 Nisan 2009
  7. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı durum bizde de var,delirmek üzereyim.ne kadar sürer bilmiyorum ama okuduğuma göre 36. aya kadar sürebilirmiş.ben dayanamam ölürüm valla:1no2:

8. 21 Nisan 2009
  9. turunculumcisem

turunculumcisem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çocuklar okadar akıllılar ki kime neyi nasıl yaptıracaklarını çok iyi biliyorlar.benim kızım beş yaşında ama babasının ve babaannesinin ağlamalarına dayanamadıklarını bildiği için onlara her istediğini yaptırabiliyor.bence sizde her ağladığında yanında olmazsanız çok iyi olur.yoksa bizde olduğu gibi olur.beş yaşında ama hala herşeye ağlıyor.

10. 21 Nisan 2009
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benım oglumda sürekli mız mız her dedigini yapıyorum sinir kalmasın üstünde diye beni çok kullanıyor