Herşeye ragmen iyiki burun estetiği olmusum mu diyorsunuz yoksa pişman mısınz??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve dnz_dnz tarafından 10 Aralık 2009 başlatılmıştır.

10 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dnz_dnz
  1. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar.. Bende burun estetiği olmak istiyorum ve bu forumdaki yazıları baya takip ediorm:) bazı arkadşlarmz çok pişman olduklarnı filan söylemiş bende ameliyattan sonra pişman olmaktan cekiniyorum acıkcası yani bu konuda korkagımm:gitme:

Sorum estetik olan arkadaşlara: Herşeye ragmen iyiki burun estetiği olmusum mu diyorsunuz yoksa pişman mısınz??

2. 10 Aralık 2009
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tabikide eski burnumu düşününce kesinlikle pişman değilim. ıyiki yaptırdım,insan sadece bazen acaba şekli şöyle böyle olsa daha iyimi olurdu diye düşünüyor o kadar. Ben kendi adıma konuşuyorum tabi.

4. 10 Aralık 2009
  5. dnz_dnz

dnz_dnz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım arkadaşlk teklifini kabul ettiğin içn tşkleropuyorumnanaktan burnun çok hoş olmuş önden de güzel maşallah:) benmde inş senn gibi memnun kalcagm bi burnum olurkaydirigubbakcemile3

6. 10 Aralık 2009
  7. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim,inşallah istediğin buruna kavuşursun canım

8. 11 Aralık 2009
  9. EU3

EU3 Guest

ben pismanım ama daha önce yaptırmadıgıma :KK70:
    keske daha önce olsaymısım, eski burnumla gecen psikolojik olarak üzüntülü dönemlerime üzülüyorum
    ha evet bende söyle böyle olsaydı keske diyorum ama neden yaptırdım demiyorum keske daha önce yaptırsaymısım

10. 11 Aralık 2009
  11. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    herşeye rağmen iyiki olmuşum diyorum şu anda ama seneler sonra nasıl düşünürüm bilmiyorumCADIARZU

12. 11 Aralık 2009
  13. deno88

deno88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle pisman degilim:) arkadasin dedigi gibi insan oglu kusur bulur surekli bende diyorum acaba dahami kaldirsaydi falan diye ama cokkkkta memnunum eskisine kiyasla superr:)

14. 11 Aralık 2009
  15. elibol

elibol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok iyi düşünüp karar vermek gerek.iyi ki yaptırmışım diyenler cesaret verecektir sana ama sen çıkan neticeden memnun kalmaman durumunda çok pişman olabilirsin.
    çok kemerli,yüzüne hiç yakışmayan bir burnun varsa çıkan netice seni eskisiyle kıyasladığında memnun edicektir,ama benim gibi çok küçük bir kemiği kendine dert edip yaptırıyorsan bu operasyonu pişman da olabilirsin.benim herkesin neresini yaptıracaksın bu burnun dediği küçük ama hafif kemerli bir burnum vardı ve rahatsız olduğum için yaptırdım.ıyileşme sürecinde insan kendine bakmak istemiyor,kendi yüzüne yabancılaşıyor.sadece burun olarak değil bir bütün olarak baktığımda yüz ifadem bakışlarım değişti.Yeni tanıştığım insanlar estetik olduğumu anlamasa da,çok güzel bir burnum olmuş olsada,küçük bir kemer için okadar sıkıntı çekip ödemler inene kadar yaşadığın mutsuz döneme değmezmiş diyorum.Bu söylediklerim cesaretini kırmasın,nasıl bir burnun var ve seni ne denli mutsuz ediyor bilmiyorum ama sadece düşünrken bunlarıda göz önünde bulundur diye söyledim.

16. 11 Aralık 2009
  17. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Bende ameliyattan sonra pişman olmaktan çok korkuyodum ama hiç pişman değilim çok şükür :) Allah korusun hatta rabbim kimsenin başına vermesin 2. bi ameliyat gerekiyo denirse asla yaptırmam orasıda ayrı tabi.

Son düzenleme: 11 Aralık 2009
  18. 11 Aralık 2009
  19. daphne2165

daphne2165 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende ameliyattan sonra 2 ay boyunca keşke yaptırmasaydım dedim sürekli çünkü zor bir dönem.Bir sene oldu yaptıralı bazen keşke biraz daha kalkık yaptırsaydım falan filan diyorum ama geçenlerde eski bir düğün fotomu (hemde yandan çekilmiş:)))görünce vay be dedim meğer ne kadar değişmiş burnum meğer ne kadar çirkinmiş.keşke daha önce yaptırsaydım dedim hatta.Burnum hala yerine oturmuş değil sağ tarafımı tam olarak hissetmiyorum ama çok seviyorum yeni burnumu.Üstelik öyle çok ünlü bir cerrahta ve çok yüksek paralara yaptırmadım yinede eskisine oranla çok memnunum.