Herşeyi ben bilirim .Ben mükemmelim tavrı....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve fxixrtxixnanxixnkxixzxix tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : fxixrtxixnanxixnkxixzxix
  1. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar gerek ikili ilişkilerde gerekse toplum içerisinde bu tarz insanlara sinir oluyorum...
    bu tarz insanlarla meslekı hayatta olsun akrabalar arasında vs hemen hemen her ortamda oldukça karşılaşıyoruz...
    ben mukemmelım , ben en ıyısıyım ,en iyi ben bilirim tavırlarını takınıyorlar..
    ayrıca bunlarla kalmayıp insanlara alaycı bir bakış yada küçümseme gibi davranışlarda bulunuyorlar...
    Böyle bir durum da sizin tepkiniz ne olurdu...

2. 17 Ekim 2008
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bu tarz insanlara tepkim,direk onlara ayna görevi yapmak.....karşılarında kendi gibi birini görünce pek bir şaşırıyorlar:lepi:....şok tedavisi :roflol:çok eğlenceli oluyor bu...:teytey:

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2008
  4. 17 Ekim 2008
  5. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Tepki göstermiyorum sadece izlerim sebebini anlamaya çalışırım..Bu tarz durumlar sadece kişilik kabullenmemesi ,sonradan görme ,hayatında oluşan yenilikler, güzel olması ,birçok sebebi olabilir..

Aslında ana kaynak eksiktir ..Memnuniyet...Gerçek anlamda yaşadıklarını yukarıda saydıklarımda dahil hazmetmiş insanlar oldukça mütevazıdır..Görmüş geçirmişliğin verdiği duygularla daha sakin karşılarlar hayatı kişileri..

Alaycı bakışlar demişsin tamamen karşımdakinin görüşüdür..Hep derim Kişi Kendinden bilir işi ...Bu lafımı yaban atmayın nolur

Ve mükemmel kavramı hergün öğreneceğimiz uygulayacağımız okadar şey varken kimsenin mükemmel olabileceğine inanmıyorum..Kişiler sadece mükemmellikte ayrılırlar sevgide mükemmel olan vardır,dostlukta,eş olarak,bir anne,başarılı bir iş adamı...vsvs uzar gider ..Hepsi bir arada olurmu henüz görülmüş değil..

Mükemmelciliği kabul etmektense gelişmeyi geliştirmeyi kabul etmek daha güzel daha heyecanlı.. :lepi:

6. 17 Ekim 2008
  7. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    onlar o taviri genellikle öyle olmadiklarini bildikleri icin takinirlar...
    yani bir anlamda acizliklerini kapatmak icin...
    ne yazikki benimde etrafimda böyle insanlar var...
    ve ben gerektiginde haddini bildiriyorum...
    kimse kimseyi kücümseyemez...

8. 17 Ekim 2008
  9. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aslında anlattığınız tam olarak kendini beğenmişlikse evet bende kendimi beğenirim hemde çok
    ama bu başkalarını küçük görmek onları aşağılamak değildir herkesin bir karakteri vardır
    ben kendimi ne çok güzel olduğum için nede akıllı vs olduğum için beğenmem
    Allah yarattığı için kusursuz hatasız bir varlık olduğumuzu düşündüğüm için severim
    her insanın kusuru vardır ama Yaradan bile affediyor..
    sadece kendimi değil Allah'ın yarattığı en üstün varlık insan elimden gelebildiğince her insanı sevmeye
    çalışıyorum

Ne demiş Can Yücel " sevdiğin kadar sevilirsin, sevdiklerin kadar iyisin, nefret ettiklerin kadar kötü " :lepi: :nazar:

10. 17 Ekim 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    amaaaannn canım..:dilcikar:
    taktığın zaman çok değerli görüyorlar kendilerini...sositososito
    takmayacaksın..inan ozaman daha başarılı oluyorsun.çünkü amaç belli..
    benim eski şirketimde bir bayan vardı böyle..kendisi genel müdürün sevgisili olduğundan kendini havalarda görürdü(yatağa girerek havalanıyordu yani)..:CüvCüv:
    herşeyi ben yaptım edalarında dolaşıyordu..yaptığı işlerde hep bizim üzerimizdeki gereksiz işler..sengözlerimebaksanab
    tak tak tak topuklarını yere basarak plazayı inletirdi..
    çok sinir oluyordum..hemde nee...Çok üzgünüm çoook
    ama zamanla içindeki kompleksi bu şekilde çıkardığını anlamaya başladım..:eek:
    sahip olamadığı bir çok şeye biz sahiptik çünkü..onun imrendiği herşeye biz sahiptik..
    o sahip olamadığı için bu şekilde hırsını almaya çalışıyordu bizden..benneyaptımki
    ben ondan sonra takmamayı öğrendim..
    önemsemediğinde için içini yer o şekilde davranan kişi..daha çok sinir olur..sinir oldukça kudurur..:smiley-cool:
    böylece sen hem relax olursun..hemde ona istediğini vermeden zamanını geçirmiş olursun..:icecream:

12. 17 Ekim 2008
  13. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    hiç takmam nasıl olsa bir şekilde aslında hiçbir şey bilmediğini kendisine gösteririm
    görüşmek zorunda olmadığım bir insansa mümkün olduğunca uzak dururum insanların öğrenme süreci ömür boyu sürer
    bildiğim birşey varsa oda hiçbirşey bilmediğimdir.

14. 17 Ekim 2008
  15. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    benim etrafımda da var böyle biri maalesef.hiç takmıyorum,umursamıyorum çünkü onu önemsemiyorum.biliyorumki "hayatlarında hiç başarı gösteremeyenler,kendilerini karşısındakini küçülterek avuturlar.

16. 17 Ekim 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.528
    Ödül Puanları:
    363
    Ay ayy çok yaparım ben bunu...:roflol:
    Hatta Nazlıcım çok çok iyi bilir..:1hug:
    Buluşmalarda bana hiç kimse "Lale" diye hitap etmez..
    Herkes bana "seksi" der..:icecream:
    Sürekli "dünyanın en seksi ve zeki kadını benim" diye salınır dururum hemen her yerde..hihoyyyt
    Fotoğraf eklediğimde mutlaka mavi boncuk koyarım kendime..:nazar:
    Belki cidden kendimle çok barışık olduğumdan belki de geyik adını siz koyun..
    Ama ben mükemmelim, ben bunu biliyorum,siz de unutmayın e mi?kaydirigubbakcemile5

18. 17 Ekim 2008
  19. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Begenirim kendimi, guvenirim de...:icecream:
    Aksi yanlis olur zaten...:lepi:
    Ama o ben bilirim edalarina burunup de ici fos cikanlar, alcak daglari yaratmis edasina kapilip bir
    haltin sahibi olamayanlar yok mu iste bende cok gicik oluyorum bu tiplere...kötükedihüso
    Belki de icindeki ezik duygulari bu sekilde bastirmaya calisiyor zavalliciklar. :roflol: