Herşeyi denemkte fayda var :::herseyden umut eder olduk:)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elçinzeynep tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : elçinzeynep
  1. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

kıslar merhaba bılıyosunuz 8 gunluk bı gecıkmeden sonra husrana ugramıstım yenı ay ve denemeler allah buyuk ondan umıt kesılmez allahım cumlemıze en kısa zamnada meleklerımızı verır :Saruboceq: sımdı sızınle cok guvendıgım bı ablamdan ogrendıgım bıseyı paylasmak ıstedım bunu o ablanın yegenı yapmıs 2 cocugunda ve bu ablada kendı kıznda denemıs benımde cok ıstedgımı ogrenınce benı aradı bunu yapmamaı soyledı artık umıt bu ayda onu denıcem belkı aranızda demek ısteyen olur ve ınsallah faydasını goren olur dıye yazmak ıstedım deneyıp denemek sızın taktırınız artık ben cokcocuk sahıbı olmak ıstıyorum ve tum samımıyetımlebelkı ıse yara dıye dıye sızınle paylasıyorum. sımdı adet olup bıttıktne hemen sonra bı kovaya cok sıcak kaynar su doldurup ıcıne sogan kabugu ve temız bı sabun atılıyor ve kovanın uzerıne oturur bıcımde duruyonuz yanı buhar gelcek sekılde suyun ıcıne oturulmıcak yanlız buhar bıraz bacak aralarını yakıyomus kalkılmıcakmıs hemen .bunu 2 3 aksam yaabılırmısız bu sıcak buhar sanırım butun yolları acıyor sunuda belırteyım fazlada yapılmazmıs yanı 2 3 aksamdan fazla cunku eger cocugada kalınıp yapılırsa cocugu dusururmus sıcak buhar .allah yardımcımız olsun allahım cumlemızın gonlune gore versın ınsallah ben ayı 6 sında ykanıp denıcem bunu dua edın kızlar ınsallah bended tutar ve sıze mujde verırım .:KK46:

2. 4 Ağustos 2008
  3. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim inşallah işe yarar hadi bakalim kesinlikle faydasi vardir..tez zamanda bebeğini kuacağina alman dileğiyle..

4. 4 Ağustos 2008
  5. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

cok tesekkur ederım tatlım ınsallah yarar .a.s.

6. 4 Ağustos 2008
  7. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşallah olur bebgın ama bide bi zararrı olmasın Allah korusun.neler duyuyoruz sen yınede dıkkat et hayatım.Allah hepimize saglıklı bebekler ,hayırlı hamılelıkler versın inşallah

8. 4 Ağustos 2008
  9. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    geçen yıl idrar yollarımda iltahaplanma olmuşdu (sistit) şiddetli resece acı çekiyodum afadersiniz idrarımda kan geliyordu okadr fenaydım.gece olmuşdu ve artık dayanamaz hale gelmişdim hemen dr bi abimiz var onu aradı annem ve o da aynı formülü vermişdi ama içinde sabun yokdu o geceyi rahatlıkla atlattım çok iyi geldi ve sabah hemen ilk iş dr a gittim ve ilaç verdi ve o da aynısını söyledi kovanın içine kaynar su koy ve buharı gelicek şekilde üstüne çömel dedi (oturulmayacak) ve çok şükür iyileşdim.ara ara olur ve hemen bu yöntemle ilaç içmeden iyileşirim.
    sanırım iltahap sökdürücü bi etkisi var o yüzden iyi geliyor olabilir.hamile kalmak için iyigeldiğini ilk kez duydum

10. 4 Ağustos 2008
  11. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

amin canım inşallah inşallah bı zararı olmaz cunkı benım bıldıgım 2 kısı denemıs ve bız zararını gormeden bebsılerını almıslar kucaklarına tabı yuce allahım hıcbıseye ızın vermeden olmaz ılk once odan dılıyoruz duysun sesımızı ınşallah kımsenın kucagını bos bırakmasın dert verıp derman arattırmasın ınsallah :Saruboceq:

12. 4 Ağustos 2008
  13. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

canım ya sımdı farkettım sende duzcelıymısın neresınde oturuyosun sende varmı bebıs varsa allahım saglıkla buyutmenı yoksa saglıklı bebısler nasıp etsın ınsallah:Saruboceq:

14. 4 Ağustos 2008
  15. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

canım ben bizzat denedıgım bır seyı yazayım..maydonozları kaynattım saplarıyla.her gun bir bardak içtim bundan.geri kalanını bır kovaya koydum ve buharına oturdum..birde cinsel ilişkiden sonra belimin altına 2 tane yastık koydum ve yarım saat yattım öylece..ve 2 haftanın sonunda hamileyim suan....darısı başınıza..ne kadar dogru bılmıyorum ama bir ebe arkadasımın önerisiydi..:teytey:

16. 4 Ağustos 2008
  17. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende birinden duymuştum balkabagını haşlayıp üstüne oturtmuşlar kadını rahimi sıcaktan çok zarar görmüş ve hiç çocugu olmamış.aman dikkat et bilmiyorum senin yöntemin daha farklı ama uyarmak istedim.saglıgından olma Allah hayırlısını versin inş.

18. 4 Ağustos 2008
  19. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    aa evet sende düzcelısın sırnaşık şeysırnaşık şey maalesef vardı ama düştü tutunamadı miniğim senağlamasenağlama ama umudumuz önümüzdekı aylar inşallah.ben akcakocadayım sen nerdesın