Herşeyi kafanıza takar mısınız? yoksa vurdumduymaz mısınız?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve HeartLess tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

5 Mart 2008
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bu konu önceden açıldımı bilmiyorum valla ben bulamadım eğer açılmadıysa....arkadaşlar herşeyi kafanıza takıp kendinizi yiyip bitirirmisiniz yoksa amannn boşveer diyenlerdenmi??ilk ben söyleyim anormal kafama takarım,geceleri uykum bile kaçar,kafamda büyütürüm taki çözümü bulana kadar..peki sizler nasılsınız bu konuda valla bu saatte bu konu aklıma geldi çünkü hem yazıyorum hemde kafamdaki soruna çözüm arıyorum..haydi buyrun...:enbuyukkk:

2. 5 Mart 2008
  3. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Maalesef vurdumduymaz olamıyorum ama uğraşıyorum. Özellikle sinirlendiysem ve sinirimi atamadıysam uyku muyku haram olur bana...Sevdiklerim birşeye üzüldüğünde, bir sorunları olduğunda kendimi yiyip bitiriyorum...:KK43:
    Herşeyi kafama takıyorum... Hiç doğru değil, kendime zarar veriyorum...
    Şimdilerde biraz daha umursamaz olmaya çalışıyorum. Çok sinirlenince Pasiflora yı dikiyorum kafaya...
    Annemi kaybettiiğimden beri hayatın okadar da önemli olmadığını, uğraşsanda olacakları değiştiremeyeceğini öğrendim...

4. 5 Mart 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Gülerim,oynarım,eğlenirim..:dance:
    Hiç kimsecikler anlamaz,hep içimde tutarım.:çok üzgünüm:
    Sonra bomm diye fitillerim kendi üzerimdeki ateşi..
    Aslında sürekli canlı bomba gibi yaşıyorum hayatta ben valla senağlama

Son düzenleme: 6 Mart 2008
  6. 5 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ben kadar kafasina bir inci tanesini bile takan varmidir bilemem
    acayip uyuz bi insanim
    bu huyumla karsimdakinide uyuz ederim
    ben erken yasanirsam bilsinler ki sebebi herseyi kafama takip derin derin taa diplere vurmamin sebebidir
    yaa e be mubarek biseyi alip eve getirirsin sonrada ustunde begenmessin
    hadi gayri dusun hindi gibi taa ki onu degistirecegim gune kadar kafamda takilir kali yahu
    bu kadarda olmaz ki :mymeka:

8. 5 Mart 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben gamsızımdır umursamam..
    İlişkilerimde böyledir genelde bu...Beni üzen üzülsün ben niye düşünücem derim..
    Ama haksız yere olduysa yada yanlış anlaşılma ise mutlaka paylaşana dek içim içimi yırtar..
    Onun haricinde dertlerim konusunda da dönem dönem hassaslaşırım..Bir bakarsın çok iyim gülüyorum,bir bakarsın ağlıyorum..
    Anlatabildimmi ablacım
    :sm_confused:

10. 5 Mart 2008
  11. ceylinazra

ceylinazra Guest

maalesef bbende herşeyi kafaya takanlardanım hatta feleket tellalcısı gibiyim.bi şey kafama takıldımı hep kötü bişey olacakmış gibi kendimi yer bitiririm.kendime o kadar çok zarar veriyorum ki hiç bir problemim yokken bu yaşta panik atak oldum çıktım.düşünüyorum takmayım diyorum ama bir türlü beceremiyorum.gamsız olmayı okdar çok isterdimki....

12. 6 Mart 2008
  13. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

malesef cok takan biriyim özellikle ütü yaparken cok seyler kafama takilir eskiler gelir niye yaptim , o niye böyle dedi ben niye cevap vermedim vs vs ve ütünün nasil bittiginin farkina bile varmiyorum hicte iyi bir huy degil bazen amaaaan takmiycam diyorum fazla uzun sürmüyor yine takiyorum

14. 6 Mart 2008
  15. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    yanı herkes bırşekılde takıyor bende sızlerdenım:)

16. 6 Mart 2008
  17. bhr_hkn

bhr_hkn kele3ek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    offff aynen bende çok takarım.birisi bana birşey söylesin gecelerce ağlarım,uyuyamam.

nefret ediyorum bu huyumdan valla.

18. 6 Mart 2008
  19. EU1

EU1 Guest

senağlamaben kafama birşey takdığım zaman günboyu düşünürüm ogün hiç keyfim olmaz stresdende ertesi gün suratım sivilcelerle dolar çirkin bir kadın olurum şimdide bi sürü sivilcem var kendimi çok çirkin hissediyorum