Herşeyin altında bir neden arıyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve hayat_bu tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : hayat_bu
  1. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Doktor Hanım herşeyden önce kk.dan bizlere yardımlarınız için teşekkür ediyorum.Bende şüphecilik çok asabi olma hali iki yıl önce başladı.İlk başlarda kendim (sanırsam ilaç adı vermekte sakınca yoktur varsa yetkili arkadaşlar silsin)Stablon kullandım.Buna rağmen kendimde düzelme hissetmediğimden psikiyatriste gittim.bana cipralex10mg ,Enronax4mg ve stilizan 2mg verdi.Bunları 8 ay kullandım.daha sonra sadece Cipralex kullanmaya başladım.kendimi iyi hissettiğimden dolayı doktoruma gitmeden ilaçları kestim ve Laroxyl kullanmaya başladım.Şu an devamlı kullanmıyorum arada bir içiyorum.Yine kendimde şüphecilikler asılsız yere başladı.tekrar doktoruma gitmeme gerek varmı yoksa bana çok iyi geldiğine inandığım mcipralex i kullanmaya başlayayım mı? Şimdiden teşekkürler

2. 17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : hayat_bu
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Rica ederim. Evet, mutlaka doktorunuza tekrar danışmanız lazım. Sadece Cipralex mi, yoksa başka ilaçlar ile kombinasyon mu, buna ancak doktorunuz şimdiki durumunuzu görerek karar verebilir.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
    Online Terapi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.