Herşeyin bittiği yerdeyim... ne olur dua edin :((((((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve heidi81 tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : heidi81
  1. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    çok mutsuzum 1 senelik ilişkim bitti hem de evlenme arefesinde daha önce buraya da yazmıştım martta istemeye geleceklerdi olmadı :KK43:((((((( herşey bitmiş gibi hissediyorum. acımdan hiç bişey yapamıyorum uyuyamıyorum düşünemiyorum ne olur arkadaşlar dua edin bana bütün hayallerimi onunla kaybettim çok çaresizim dualarınıza ihtiyacım var......

2. 28 Şubat 2010
  3. locko

locko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar üzülme canım yaaa herşey gelip geçici zamanla herşey düzelir

4. 28 Şubat 2010
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım bitiş sebebi ne bilmiyoruz ama
    öncelikle eğer bitmesi hakkında hayırlısı ise Allah sana gönül huzuru versin inşallah
    belkide ileride tekrar bi birleşme olur bilinmez

6. 28 Şubat 2010
  7. hakkımda hayırlısı buymuş de ..
    sosyalleş dışarı çık onu düşünme. gerekirse psikolog yardımı al..
    emin ol geçicek bu hissettiğin şey. sonra mutlu bir ilişkin olcak ve bu yaşadığın şeylere sevinceksin emin ol...

8. 28 Şubat 2010
  9. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    güzel dileklerin için çok teşekkürler arkadaşlar. tanımasamda birilerinin yanımda olduğunu bilmek ne güzel. aslında bana koyan bu kadar emek verdiğim bi insanın bana sırtını dönmesi oldu aylarca işsiz gezdi çoğu zaman ben yardımcı oldum maddi anlamda. kendimde işsiz olduğum halde onun işe girmesi için dualar ettim manevi anlamda hep yanında oldum sen yaparsın sen daha iyilerini başarırsn diye destek verdim ve gerçekten çok güzel bir işe girdi.. bu yaşadığımı hak etmiyodum sadece bu koydu bana :KK43:((((((((

10. 28 Şubat 2010
  11. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    kısmet değilmiş, üzülme .!

12. 28 Şubat 2010
  13. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım birşeyler yaşamak için bunu haketmek gerekmiyor ille de bazen bize şer görünen aslında hakkımızda hayırlı olandır inşallah senin için de hakkında hayırlısı olmuştur...
    şunu da düşün canım senin arkanda durmayan,döneklik yüreksizlik eden adam senin eşin olabilir miydi ömür boyu seni mutlu edebilir miydi?
    aynı şeyi yaşadım bende iki buçuk yılımı vermiştim çok fedakarlık yapmıştım ama o da arkamda durmadı gitti... 7 ay filn oldu ve bitti çok şükür böyle yüreksizlerden dünya ahiret eş olmaz ayakları yere basmıyor,elbet gün gelip burunları yere inince görecekler gerçeği ama çok geç olacak...
    sana haksızlık ettiyse ona yapabileceğin en güzel şey unutup Allah'a havale etmek ve yoluna bakmak...
    zamanla dediklerimde ne kadar haklı olduğumu göreceksin yaşadığımız şey aynı çünkü benim geçtiğim yoldan şu an sen geçiyosun...
    elbette acı çekeceksin,ağlayacaksın özleyeceksin ama zamanla sana yaptığı haksızlığı düşünerek soğuyacaksın...
    sadece zaman ve kararlılık...

14. 28 Şubat 2010
  15. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili granada o kadar güzel şeyler söylemişsinki umarım ben de birgün senin gibi iyiki bitmiş diyebilirim. inan yeri geliodu parası olmadığı için eve aç olarak dönüodum yeri geliodu yol parasını ben veriodum bana attığı elveda mesajının kontörünü bile ben almıştım. Zaten Allah' a havale ediyorum. Umarım ki bigün kapımızda yalvardığı günleri de görelim hepimiz. Allahıma sığındım sadece dua ediyorum destekleriniz için çok teşekkürler hepinize. Allahım herkesin hakkında hayırlısını versin......

16. 1 Mart 2010
  17. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hakkında hayırlısı olsun üzülme bukadar yıpratma kendini demekki ayrılıcakmışsınız demekki tanıyamamışsın böyle olması senin için daha iyi üzülme kendini düşün hiçkimse için üzülmeye değmez hayırlı insanı rabbim çıkarır karşına merak etme sen tmm sakın üzülme
    Allah yar we yardımcın olsun

18. 1 Mart 2010
  19. heidi81

heidi81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    113
    AMİN canım teşekkür ederim. Yüce Rabbim herkesin yardımcısı olsun.....Doğru diyosun demekki gerçekten tanıyamamışım....