hersy guzel ama bana dua edin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hell tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

19 Nisan 2009
    Konu Sahibi : hell
  1. hell

hell Guest

merhaba arkadaslar ben artik 10 hafta 5 gunlk hamilyim dun dr gittim ve bebegimn hrsyini gordum cinsyeti haric onudA 2 hafta sonra ogrnicem v 3 lu tarama testi vs yaptirircam v diger testlr beni anlarsinz dr hersey yolunda desede yinede bir korku oluyor iste sadce szden dua istiyorum insallah iyi haberlerle donerim bebegimle sizlri seviyorum allah bebegimi bana bagislasn onu hrsydn cok seviyorum.....

2. 19 Nisan 2009
  3. asgd

asgd Guest

canım içini ferah tut inşallah mutlu bir şekilde dönersn bir sorun çıkmaz ALLAH ım yardımcın olsun canım

4. 19 Nisan 2009
  5. hell

hell Guest

saol canim benim AMiN

6. 19 Nisan 2009
  7. KocseN

KocseN Guest

Allah analı babalı büyütsün cnm sağlıkla kucağına almayı nasipmetsin inşallah.tebrikler anne adayımız:)

8. 19 Nisan 2009
  9. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rahat ol canım içinde bulunduğun durumun tadını çıkarr...
    allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar:

10. 19 Nisan 2009
  11. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım..allah sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin sana bağışlasın yavrunu içini ferah tut Allah'ın izniyle hiç bir sorun olmaz inşallah...

12. 19 Nisan 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin .Allaha emanet ol bebeğinle berbaerr ..ıNşallah herşey güzel olucak

14. 19 Nisan 2009
  15. hell

hell Guest

cok saolun arkadaslar iyki varsiniz AMIN ALLHIN IZNIYLE HERSEY GUZEL OLCAK...

16. 19 Nisan 2009
  17. karen81

karen81 seyirci Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    113
    hellcim öncelikle tebrikler..neden aklına kötü şeyler getiriosun.hersey coook guzel olucak ve sende sağlıkl b gbelik yasıycaksın inş.iyi düşün iyi olsun tatlım, tekrar hayırlı olsun:nazar:a.s.

18. 19 Nisan 2009
  19. hell merhaba canim dr yeterince aciklama yapmis hersey yolunda demis bos yere kuruntu yapma kendine bebiside kendinide strese sokma bosyere canim merak etme bebisin seninle bizimde dualarimiz seninle Allah yardimcin olsun gonlunce olsun hersey kib hayirli haberlerini bekliyoruz