herzaman ki gibi yine gitti...........

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve minemmm tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : minemmm
  1. minemmm

minemmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    eski sevgili...ayrıldık bitti gitti..araya mesafeyi bahane etti ve gitti...tamam dedim çok direndim ama amacı benden kurtulmaktı amacına ulaştı...aradan 3 yıldan fazla geçti..denk geldik..mafoldumben tam unuttum derken herşey düzeldi kendimi topladım derken çıktı birdenbire karşıma..:sinifsinif:
    dilim tutuldu sanki istemsiz gülümsüyordum engelleyemedim kendimi:2:

SANA YAŞATTIĞIM O LANET GÜNLER İÇİN DEFALARCE TEKRAR TEKRAR ÖZÜR DİLİYORUM BİLİYORUM ASLA AFFETMEYECEKSİN AMA ÖZÜR DİLERİM dedi mafoldumben

çok güzelleşmişsin mütevazi olmuşsun inanmazsın belki ama çook özlemişim dedi:eek:

önemli değil hayatta karşı güçlü durmayı öğrettin düşünce kimseye ihtiyacım olmadan kalkabiliyorum bu iyi birşey dedim sadece yerimseniben

ayrılırken yanımdan baya özlemişim arada sırada konuşalım olur mu dedi döndü gitti :1no2:

arkasından öylece bakakaldım..o herzamanki gibi gitti bense ardından bakakaldım :gitme:
    o herzaman bakmaya doyamadığım gözlerine çevirdi gitii :sinifsinif:

bu erkekler hep aynı mı...hep sevdirip çekip giderler mi..hep seven taraf kaybeder mi..sadece arkasından izlemek mi düşer bize :gitme:

o yine gitti ben şimdi yeniden nasıl toplanacağım...mirmirmirmir

2. 15 Haziran 2010
  3. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    erkek milleti, kadınların duyguları oyuncak onlar için, yaptıklarının sonuçlarını hiç düşünmezler, üzülür müyüz, kırılır mıyız, ne olur bize umurlarında deil, hepsi bencil işte...

4. 15 Haziran 2010
  5. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Özür dilemekde bir erdemlik..yinede özür dilemeyi bilmiş, kafan karıştı, anılar canlandı değilmi...onu görme şansın olurmu bilmem ama giden ,,,, zor yaa tekrar başlamak hiç bişey olmamış gibi davranmak..geçecek unutacaksın, üzülme...

6. 15 Haziran 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar, erkeklerin her lafından işlerine gelen anlamları çıkarmasalar bu kadar üzülmezler.

onların sözlerine fazla anlam yükleyen kadınlar.

kendi kendini hırpalayan kadınlar

8. 15 Haziran 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    aslında beklenti çok yüksek olmamalı sonu böyle hayal kırıklıgı
    o her an gidecekmiş gibi aşık olmalı insan gittiginde zaten biliyordum deyip acıyı aza indirmek için

10. 15 Haziran 2010
  11. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allah aşkına ya o her an gidicek gözüyle bakarsak nasıl aşkı doyasıya yaşıcaz şahsen ben öyle düşünce içine girsem hiç ilgi gösteremem bve onunda ne dediğine hiç inanamam çünkü aklımın bi köşesinde o da bi erkek terkedip gider düşünce yatar hep bu çok yanlış,gelelim diğer konuya arkadaşım belli seviyosun sana unut onu diyemem nasıl acı olduğunu anlayabiliorum belli o da sende unutamamışsınız konuş onunla belki açıklayacağı şeyler vaardır emin ol bu hayatta herkes ikinci bi şansı hakedio

12. 15 Haziran 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bu ilişki bitmeyecek hep benimle diye düşünmekten ve bi anda bulutlarda uçarken yere düşmekten düşürülmekten iyidir kendini çok vermemek zaten kendimizi çok kaptırdıgımız için gidince acı çekmiyormuyuz aşkı doyasıya yaşamakla kendini kaptırmak farklı şeyler burada herkes düşüncesini söylüyor allah aşkına ya diye başlayarak cevap vermeniz hoş değil

14. 15 Haziran 2010
  15. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    herkes düşüncesini söylemekte özgürse bende özgürüm ve söylerim de bnasıl başlıcağımada ben karar veririm ne var yani allah aşkına die başladıysam yarası olan gocunur ayrıca istediğimi söylerim yorum yaparken bi hakaret değil sonuçta dimi oratamı germene gerk yok ya

16. 15 Haziran 2010
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

hiç karşılaşmamışın farzet aynen devam et yoluna...

dünya onun etrafında dönmüyor yaaaa
    körü körüne baglanmamak lazım

18. 15 Haziran 2010
  19. minemmm

minemmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aylarca görürmüyüm umuduyla yaşadım br kerecik bile olsa...
    tesadüfen çıktı karşıma:gitme: hiç aklımda yoktu hiiç...zamanında çok istemiştim denk gelirsek tüm öfkemi haykıracağım yüzüne diye...benim için herşeydi.dünya onun etrafında dönüyordu...öyle böyle değil acayip kaptırdım kendimi ona..oysa o hiç ilgilenmiyordu.ayrılmak istediğini söylerken bi küfür etmediği kalmıştı:sinifsinif:
    yıllar sonra tesadüfen karşıma çıktı..ben beni nasıl tanıdı hala anlayamıyorum...tokalaşmak için elini uzattığında yanımdaki kız arkadaşım kolumu uzattı ona tepkisiz kıpırtısız kaldım karşısında..elleri titriyordu.arkadaşımda söyledi...özür dilerken gözleri dolu dolu oldu...asla affetmezsin derken elini başına götürdü değişik bi hareket yaptı pişmanlığını hissettim...

ona geri dönmeyi hiç düşünmedim..bana böyle bi sinyal vermedi her zaman mesafeli oldu..zamanında beni hiç sevmediğini de biliyorum...insan sevmediği birinden özür dilerken niye gözleri dolar anlamıyorum..

ben ona deliler gibi taparken arkasını döndü gitti..gidiyorum bile demedi..ayrıldığımızı aylar sonra başkasından öğrendim :sinifsinif: zahmet edip arayıp söylemedi aksine tüm numaralarını değiştirdi kaçtı benden...şimdi giderken elime numrasının yazılı olduğu kağıdı sıkıştırıp gitti :gitme:

aklımı karıştırdı öyle gitti...