Hey 2008 Anneleri Nerdesiniz?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve elma xsxekeri tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : elma xsxekeri
  1. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ooooo 2008 mart anneleri nerdesiniz yaaa hepiniz kaybolmuşsunuz 2009mart anne adayları almış sayfayı gidiyor valla onlarında yazılarını takip ediyorumda aynı heyecanlar aynı kaygılar sanki başa dönüyorum..hayırısıyla hepsi alsın bebekleri kucağınada sıra 2010 mart anne adaylarına gelsin... eee bizim bebişler nasıl neler yapıyor emekleyenler dişleri çıkaranlar varmı şimdiki hallerinin fotoğraflarını koysanıza görelim bakalım ne olmuş paşalar prensesler ben resim koymayı bilmediğim için koyamıyorum ama öğrenip koycam hemen:içelim:

2. 25 Kasım 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizm bebişler büyüdü valla bende bakıyorum hamişlere ne güzel heyecanlarmıs o günler benim kızım kocaman oldu 2 tane dişimiz var yürütece koyuyorum zaman zaman kosturup duruyor evin içince cekmece arıstırmalar çicek yolma en büyük favorilerimiz

4. 26 Kasım 2008
  5. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy evet ya bizimkiler büyüdüler artık.bende bakıyorum bizde aynı heyecanları yaşıyorduk allah hepsinie sağ salim kucağıana almayı nasip etsin....
    bizimde 2 tane dişimiz çıktı 3. yolda emekliyor oğlum aba baba diyo kendince bişeyler söylüyo yemek yemeye gelince o biraz sorun hepsinden az az yiyo bende ısrar etmiyorum sizinkilerde öylemi ya sonradan yemez diye korkuyorum....

6. 26 Kasım 2008
  7. elma xsxekeri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oh maşallah bizim dişler 8 oldu ama gel gelelim popomuzu yerden kaldırmak zor geliyo yürüteç almadım hem sakıncalı diyolar hemde evimin içinde basamak var açıkçası emeklemesi ve yürümesi ne kadar geç olursa o kadar ii çok korkuyorum çözüm bulmaya çalışıyorumama aklıma hiçbişi gelmiyo

8. 26 Kasım 2008
  9. elma xsxekeri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    emeklemeye başladıysa senin içinde hareketli günler başlamış artık yemek için zorlamaman en doğrusu daha sonra bıkmasın yemek yediği saatler eğlenceli geçsinki sanada onada işkence olmasın bizim yemek yememizde sorun yok çok şükür ne verirsem yiyo ama meyve sevmiyoruz

10. 27 Kasım 2008
  11. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende mart annesiyim bizim kızında 2 dişi çıktı offf neler yapıyor.ilk anni demeyi sonra baba çıkarıyo aba falan karışık ve anlaşılmaz bir sürü kelimeler.sonra yürüteçte fır dönüyo.şimdide ahh ah demeyi öğrendik.ah deyince vurmaya başlıyo sonra sarılıyo dayanamıyo galiba beni bi güldürüyo hem bana vuruyor hem babasına bakıyo ahahaha.çok komik yaa.çağırılınca ey diyodu ama bunu unuttu şimdi demiyo:KK43:( .sonra bi müzik duyunca hemen ellerini çırpıyo eeee kız olduğu nerden bilinecek dimi ama bu bebişler bi alem yahuuu her gün yeni yeni şeyler öğrenince insan mutluluktan dört köşe oluyo valla

12. 28 Kasım 2008
  13. elma xsxekeri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle katılıyorum bir gün bakşındaki ifade değişse ne kadar büyüdü diye mutlu oluyorum bizde bütün gün hadiiiii diye bağırıyoruz bide arada mokur mokur söyleniyo bişeyler ama bide anlasak

14. 1 Aralık 2008
  15. Bencicis

Bencicis EMİR'İM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar 2008 anneleri bebeklere kavusunca hamişler kadar forumda aktif olamıyoruz valla.Canavarlar tüm vaktımızı alıyor cunkı.

Evet bizim bebekler kocaman oldular artık bebeklıdende cıktılar değilmi.benım oğlumda bay bay,gel gel,ah ah yapmasını baş sallamasını,dil cıkartmasını mahsuzcukdan öksürmesini birde delı gıbı bağırmasını öğrendi.

4 tane dişimiz cıktı 2 altta 2 de üstte ama üst ön dişlerden önce köpek dişleri cıktı.

benım oğlumda göbek üstü yatmayı pek sevmediği için meklemiyo ama yürütecde evin içinde fink atıyo tüm gün

16. 2 Aralık 2008
  17. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ya benim oğlum pek bişey yemiyo o kadar çeşit hazırlıyorum hevesle yapıyorum birkaç kaşığı geçmiyo yemesi sizin nasıl hiç yemez diye korkuyorum....

18. 2 Aralık 2008
  19. elma xsxekeri

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme tatlım o ihtiyacı kadarını alıyodur bazı bebekler sürekli yediğini çıkarıyor seninkide az yesin ama içinde dursun yediği