Hey gidi Avrupa kadn hey..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kizlar dün öyle traji komik bir olay yasadimki sizlerle paylasmak istedim....:hulya:

Benim bir alman arkadasim var....gerci arkadasda degil, kizlarimiz ayni yasta okula götürüp getirirken karsilasiyoruz iki laf ediyoruz iste....:nazar:

Bu Bayan bana türk kadinlarina cok aciyorum, hep eziliyorlar, hele o basi kapali kadinlari görüyorum ya icim eriyor, yazik kimbilir neler cekiyorlardir, sizin erkekleriniz cok adi, kadina zerre kadar kiymet vermiyor, hep eziyorlar hepsi maco demisti birgün, ne kadarda hayir hicte öyle degil, belki sen birkac negativ örnek gördün o yüzden böyle düsünüyorsun ama disardaki gördügün resime aldanma....o basi kapali ezik gördügün kadinlarin haberi olmadan esleri tuvalete bile gidemez.....bizde evde kadin patrondur dediysem, hayir hayir bence siz cok eziksiniz diye diretmisti....:kahve:

Dün bu Bayan ve esi bize ugradilar, araba ile ilgili ufak bir alisverisimiz oldu onlarla, bunlar bir anlasmazlik yasadi birden bire adam bizim yanimizda sesini yükselterek öyle hakaretler ettiki kadina agzim acik kaldi resmenakannehir....kavga ettiler adam cekti gitti...benneyaptımki

Kadinla ben dertlesmeye basladik...hep böyle bu adam biktim artik, ondan habersiz 1 Euro harcayamam, birgün evde oturup cocuklara bakmaz, birgün benim icin birseyler yapmaz, disarda herkese iyi olur evde tüm kinini bana kusar, üstüme basima birsey alamam kursu kursuna hesap sorar bana, isten iki dakika gec geleyim, ne oldu dostunmu var diye agzia alinmicak hakaretler söyler...biktim biktim biktim diye aglayip sizladi.....:kahve:

Söyle bir durdum düsündüm.....Hey gidi cagdas modern avrupa kadini hey!!!!! :nazar:

O basi kapali türk kadinina aciyacagina sen önce kendine aci....:hulya:

2. 3 Kasım 2009
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    O basi kapali türk kadinina aciyacagina sen önce kendine aci

bencede. bide bu dediklerinin üstüne senin önünde bu kavgayı etmeleri süper olmuş valla. Allah'ın sopası yok :hulya:

4. 3 Kasım 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Biliyormusun canim, cok kez bunu gözlemledim....:nazar:

Müslüman kadinlarina aciyorlar ama bazilarinin durumu daha beter....:kahve:

Bircogu eslerinin cimriliginden yakinir mesela, Alman erkekleri bizim erkeklerimiz kadar bonkör degildir, hesab kitap tutarlar, kadinlari öyle canlari istedigi zaman kuaföre pediküre maniküre gidemez, üstüne basina alamaz!:hulya:

Ogluna bir külah dondurmayi almayan bir adam gördüm...evin gelir gider hesabi alt üst olur alamam diyor birde cocuga....

Bir türk erkeginin böyle birsey yapacagina hic sanmiyorum....

6. 3 Kasım 2009
  7. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bunlar kalıplaşmış ön yargılarını bi yıksa artık..heyy allahım yaa..bende italyan biriyle tanışmıştım bana biz sizi peçeli zannediyorduk ama kızlar çok modern türkiyede demiştide. yuhhh dedim be kardeşim yuhhh

8. 3 Kasım 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    gülsümcüm valla bizim bu cevrede o bahsettigin kadinlardan cok fazla
    o tip kadinlar öyle konusurlar ama nerde bir türk erkegi görseler yiyecek gibi bakarlar
    hele ben yanindayke esime öyle bir bakiyorlarki hepsini yolasim geliyor:mymeka:

10. 3 Kasım 2009
  11. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gülsümcan hic üzülmedim desem olaya,:nazar:
    ee igneyi kendine cuvaldizi baskalarina batir demisler:hulya:
    bize acirlar, ayni masada yemek yeyip hesabi ayri öderlerfisfisfis
    bize acirlar, (mutlaka izlemissindir tv de) cocuk kimden diye test isterler...
    bize acirlar arabalari karilarindan degerlidir vs vs uzayip gider bu liste....
    oysa biz bunlarin hemen hic birini yasamayiz ama onlar bize acir sadecekaydirigubbakcemile2

12. 3 Kasım 2009
  13. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol::roflol:
    iyi tut nan adamini, sahap ol bak. kaparlar yoksam:nazar:

14. 3 Kasım 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Dogru vallaha canim....sözde türk erkeklerinden nefret ederler, maco ya hepsi...:hulya:

Halbuki cogunun ici gidiyor...türk erkegi bonkör, kadina hesap ödetmez, kadina kadin gibi davranir, aileye cocuga daha cok önem verir....kendi erkeklerinde bu kriterler cok azinlikta

Tabiki bizim erkeklerimiz daha iyi onlarinki kötü diye birsey demek istemiyorum genelleme olmasin, her toplumun iyiside var kötüsüde....ben sadece derininde dedigi gibi bu kaliplasmis ön yargilardan rahatsiz oluyorum....

16. 3 Kasım 2009
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.026
    Ödül Puanları:
    163
    ne tutcam be o beni tutsun ben daha güzelim zamaninda azmi evlenme teklifi aldim almanin birinden
    emme cocuk pek datluydu beesengözlerimebaksanab

18. 3 Kasım 2009
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Insan kendısı nasılsa baskasınıda hep oyle goruyor demek......