hey gidi soan suyu

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve mavikentli tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mavikentli
  1. mavikentli

mavikentli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık yarım saat önce test yaptım.2 çizgi cok hafif silik cıktı.yarın ilk işim bir kan testi yaptırmak.cok heyecanlıyım.eğer hamileysem allah ibrahim saraçoğlundan razı olsun.önce allahımın izni sonrada soğan suyu sayesinde.dua edin kızlar yarın kanda pozitif cıksın inşallah.

2. 25 Aralık 2008
  3. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    .....

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  4. 25 Aralık 2008
  5. EU2

EU2 Guest

ayyy inş.hamilesindir cnm ya çok sevindim benide heycanlandırdın çünkü soğan suyunu bende yapıyorum son 4 günüm ilk kez bu ay yaptım sen nasıl yapmıştın?birde kist varmıydı sende?

6. 25 Aralık 2008
  7. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canım rahasızlıgınmı vardı da ıctın sogan suyunu
    ınsallah hamilesindir canım ya :asigim:

8. 25 Aralık 2008
  9. Merdiyet

Merdiyet BoNcUğUm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bende bugun dr gıttım ve mıyon oldugunu soyledıı ve bı kac tahlıl fılan verdıı ve amelıyat gerekıp gerekmıyecegenını soyleyecekk bende ıcsem sogan suyundan banada faydası olurmu acaba deneyen arkadaslar lutfen cvp verın a.s.

10. 25 Aralık 2008
  11. mavikentli

mavikentli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben adetimin ilk günü içmeye başladım.adeten 1 hafta sonra kahverengi leke geldi önce korktum.arkadaşa kahve içmeye cıkmıştım.3 gündür kasıklarımda ağrı vardı test almıştım.bugün belirti olmayınca yapmaktan vazgectim.arkadaşım kirpiklerin ayrık duruyo hamilemisin diyince eve gelip testi yaptım. 2 .ci çizgi silik cıktı.eşimde nöbette.paylaşamadım daha.rahatsızlığım yoktu.ama yaklaşık 10 aydır deniyorduk.bende soğan suyu içeyimde içimi temizlesin demiştim ve sanırım işe yaradı.

12. 25 Aralık 2008
  13. mavikentli

mavikentli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    miyon ufaksa soğan suyunu iç.arkadaşım cok faydasını gördü.hem adetide düzeldi.15 günde bir adet olan kadın 28 güne cıkardı döngüyü.bende o fayda görünce heveslenmiştim.

14. 25 Aralık 2008
  15. EU3

EU3 Guest

konuyu açan arkadaş içime bu serınlık serptın bak şimdi ben de buay soğan suyunu denedım 3ocak regl tarıhım inş bend enasipolurda hamileyım dıye konua acrım burada

16. 25 Aralık 2008
  17. EU3

EU3 Guest

sogan suyunda hanı sukadr dakıkka kaynatın sukadar su kullanın dıyorya ahrfi harfine uyguladınmı yoksa ansıl yaptın canım cvp yazabılrmısın

18. 25 Aralık 2008
  19. EU3

EU3 Guest

içcanım iç boş durmktan iyidir zaraı olmuck olduktn sonra su değilmi sonuçta içsen şifanın nerden gelecegını bılemyız değilmi.sonuçta sogan antıbıyotık canım faydası muhakkak olacktır