Heyaka Raderu ve Çözümü

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve canavar tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : canavar
  1. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    http://www.moregames24.com/2008/05/heyaka-raderu.html

Çözümü:
    1-yerdeki kağıdı aldım.
    2-duvardaki tabloyu düşürdüm arkasından gri anahtar aldım.
    3-sağa gittim.yerdeki kırmızı halının sol tarafının altından kırmızı anahtar aldım.
    4-sağa gittim.yatağa tıkadım.yaklaşınca parıldayan yeden bıçak aldım.
    5-yastığın altından mavi kitap aldım.
    6-yatağın üstündeki ayıcığa tıkladım.sağa geçti yanından sarı anahtar aldım.
    7-saati 3 e getirdim.yeşil anahtar aldım.
    8-sağa gittim.masanın üstünden çerçeveyi aldım.
    9-masanın çekmecelerini kilitlerdeki renklerine göre elimizdeki anahtarlarla sıra ile açıyoruz.
    10-en üsttekini yeşil anahtarla açtım.içinden cetvel aldım.
    11-ortadaki çekmeceden sarı anahtarı kullanarak çekiç aldım.
    12-en alttakini kırmızı anahtarla açtım.içinden pembe renkte üzerinde köpek resmi olan yuvarlak item aldım.
    13-masanın sağındaki kitaplığa tıkladım.üst raftaki ördek biblosuna çekmeceden aldığım çekiçle vurdum.biblo kırıldı.içinden sarı madeni para aldım.
    14-kitaplığın alt rafında japonca yazılar var.
    15-masanın altından üzerinde kurt resmi olan yuvarlak metal aldım.
    16-kapının üstüne aldığımız resimli metalleri yerleştirebiliyoruz.2 tane daha lazım.belli bir sıralaması olmalı.konulup geri alınabiliyor.
    17-halını üstünde duvara bıçakla tıklayınca kasa çıktı.gri anahtala açtım.içinden kedi heykeli aldım.
    18-Yeşil item ı görebilmek için kitaplığın altına, masadan aldığımız ayna, çerçeve neyse onla bakıp cetvelle yeşil üzerinde kuş resmi olan metal aldım.
    19-kağıtla çöp kovasına tıkladım.altından üzerinde kedi resmi olan metal aldım.
    20-kapıya gelip tıkladım.sağa kediyi,alta kuşu,sola köpeği,üste tilkiyi koydum.
    21-kapının tokmağına tıkladım.BİTTİ

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.