Heyaka Raderu ve Çözümü

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve mavrulam tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : mavrulam
  1. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
  2. 2 Eylül 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    yerdeki kağıdı al sonra duvardaki resmin arkasından anahtarı al..
    kağıdı çöp kutusuna atıp altından obje al...
    masanın üstündeki aynayı , ayının altından anahtar, yastığın altından kitap, saatin içinden anahtar , yatağın kenarında parlayan yerden de bıçak alıyorsun...
    çekmeceli dolabınaltında bi obje daha var..
    anahtarlarla çekmceleri aç çetvel , balyoz ve üçüncü abjeyi alıyorsun bu arada diğer anahtar da halının altında...
    Halının olduğu yerde duvarda kare şeklinde bi yer var orayı bıçakla açıp anahtarı kullanıp içinden kedi heykeli alıyorsun...
    objeleri kapının üzerine yerleştiriyorsun bi obje de raflı dolabın altından almıştım ama şimdi alamadım...
    Bu kadar kızlar şimdilik...

4. 7 Eylül 2008
  5. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    [
    B]masanın üzerinden aldığımız aynayla raflı dolabın altına bakıp, çekmeceden aldığımız cetvelle alabiliyoruz yeşil objeyi...
    balyozla rafta ki ördeği kırıyoruz onun içinden de bir obje alıyoruz... bu obje oyun biterken kullanılıyor.
    topladığımız hayvan şekilli objeleri kapıya takıyoruz sırasıyla üsttekine tilkiyi sağına kediyi alttakine kuşu solada köpekli olanı takıyoruz ve kapıyı açıyoruz ... hihoyyyt
    sonra çıkan ekranda da sağda ki kutuyu seçiyoruz en sonda ise uçağa binip bir adaya paraşütele adaya atlıyoruz oyun böyle bitiyor....kaydirigubbakcemile5
    [/B]​

6. 18 Mayıs 2009
  7. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353