Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baby2435 tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : baby2435
  1. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar; benim 30 temmuz adet günüm heycanla bekliyorum inşallah hamile kalmışımdır:):) sizlerin regl günü ne zaman herkes yazsın burdan regli gecikmelerini takip edip kimler :hamiş kalmış:) sevinçlerimizi :1hug:üzüntülerimizi birlikte paylaşalım:) haydii kızlarrrr burda toplanalım inşallah bu topik hepimize uğurlu gelir..

!!!!!!!!!!TEMMUZ ve AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER!!!!!!!!!

____________________________________________________( :SONUÇ:

baby2435 ..............14. DENEME.................... .......30 temmuz....negatif bu ayda olmadı:KK43:

elifkerim .................6. DENEME............................31 temmuz.......negatif..............

Gamzelikiz........................................ ..................7 ağustos.........................

mutluyuum .........................................................6 ağustos.......negatif................

yusufburcu ..........................................................20 ağustos.......................

miray_80 .................................................. .........28 temmuz....................

aydnkl .................................................. .............1 temmuz..(.pozitif).hamile tebrikler :)

eylemsevcan .................................................. ....10 temmuz..(pozitif) hamile tebrikler:)

seabird67 .................................................. .........19 temmuz....negatif yeni ay yeni umut...

duruşah .................................................. ..............4 temmuz..(pozitif) tebriklerrr canımm.

gamzeliiii .................................................................5 temmuz....negatif :KK43: yeni ay yeni umut

şeker_leblebi ............................................................24 temmuz....negatif yeni ay yeni umut..

life_city ....................2.DENEME................................25 temmuz.....(pozitif) tebrikler canımm..

butterfly9222 ............1.DENEME.................................16 temmuz...(pozitif ) tebrikler canım.

nihan81 .......................................................................17 temmuz.......negatif...................

fundaay ...................4.DENEME...................................24 temmuz........negatif..................

menekse6734 ................................................................ .................(pozitif hamile tebrikler:)

ikratu ...............................................................................24 temmuz.......negatif............

firegirl986 ..........................................................................22 temmuz............................

dLg .......................2 DENEME...........................................21 temmuz......negatif.............

DEW77 ................6 DENEME.....aşılama sonucunu bekliyor............................................

canom_14 ...........................................................................................2 haftalık hamile tebrikler.

tubakeskin .........................................................................28 temmuz.....pozitif tebrikler canımm...

asi_83 ................................................................................21 ağustos..................................

Tırtılkurabiye ........................................................................20 temmuz....negatif yeni ay yeni umut..

yusufburcu ...........................................................................20 temmuz.....negatif yeni ay yeni umut.

minimim ...............................................................................16 temmuz........negatif........................

senny07 .................2. DENEME.............................................27 temmuz.........................................

mellisa_ekici ..........................................................................24 temmuz..........................................

duruşah ..................................................................................10 ağustos..........................................

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010
  2. 20 Haziran 2010
  3. miss_teacher

miss_teacher Hoşgeldin Yiğit oğlum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2 temmuzdan sonra bekliyorum 2 si de olabilir hayırlısı olsun

4. 20 Haziran 2010
  5. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar bene 10 temmuzu beklıyom ınşallah hepımız hamıle oluruz

6. 20 Haziran 2010
  7. masum_pisi06

masum_pisi06 tutun bana meleğim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bende 26 haziranı bekliyorum kızlar cok heyecan ve stresliyim

8. 21 Haziran 2010
  9. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hadii bakalım hakkımız da hayırlısı olsun temmuz da kimler hamiş kalmış birlikte görelimm:):):):dance:

10. 21 Haziran 2010
  11. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    benimde adetime son 10 günüm kaldı...merakla bekliyorum.
    hakkımızda hayırlısı olsun kızlar :Saruboceq:

12. 21 Haziran 2010
  13. tenz

tenz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde adet günüme 9 gün kaldı inşallah gebişimdir

14. 21 Haziran 2010
  15. KotuKediSero

KotuKediSero Gıt gıt gıdaaaakkkkk..... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de 6 Temmuzu bekliyorum kızlar, ama eğer adet olmazsam 12 Temmuza kadar beklicem test için, hamişsem o gün öğrenmek istiyorum çünkü evlilik yıldönümüz kocişle :asigim:

16. 21 Haziran 2010
  17. tirtilkurabiye

tirtilkurabiye Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Benımde adet gÜnÜm 26 hazıran bakalım dÖrt gÖzle beklıyorummm

18. 21 Haziran 2010
  19. Ktr