heycanlı bekleyiş

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve bebeto tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bebeto
  1. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar doğumuma 2 ay kaldı benmi çok heycan yapıyorum biliyorum ama sanki heran dogcakmış gibi bu normalmi sizdede oluyormu merak ettim arada ilk hamileliğim yaşadığım olaylar erken dogum yapmaktan korkuyorum:çok üzgünüm:

2. 20 Temmuz 2009
  3. SiBeL

SiBeL oğlum ve kızım herşeyim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    benimde az kaldı canım 2 ekim kısmetse ve bende aynı duyguya kapılıyorum..daha hazırlığım olmadığından mıdır nedir bilmiyorum ama hep aynı psikoloji içindeyim.sanırım herkese oluyor yani arkadaşlarımada olmuş..zamanında ve hayırlısıyla doğum yaparız inş..çok büyütmemeye çalış rahat ol canım..

4. 20 Temmuz 2009
  5. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim canım paylaştığın için büyüklerime soruyorum normal diyorlar ama okadar çok erken doğum yapan varki ister istemez endişeleniyorum dediğin gibi hazırlık olmadığından dolayı allah herkezin yar ve yardımcısı olsun :Saruboceq:

6. 21 Temmuz 2009
  7. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende nasipse eylül ayında doğumu bekliyorum... ama senin gibi erken doğum aklımdan çıkmıyor halbuki düşünce gücüne gücüne inanırım.. erken doğumu çağırıom sanki..
    ben bi ara uykumda doğurup mevlüt yapıpıyordum eksikleri alıyordum sabaha dumur bi halde uyanıodum
    alışverişimi tamamladım gibi ay sonu mobilyam gelio doğuma sezeryandan vazgeçip normalede karar verdim sanki 2 gündür daha bi rahatım ... bunlar mı yükmüş sırtımda sanki :)

8. 21 Temmuz 2009
  9. melex

melex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar benimde doğum eylül de heycan dört bir yanımı sardı yavaş yavaş eksikleri tamamlıyoruz. oğlumla ilgili hersey yolunda gitse de benimde biran olsun erken doğum aklımdan çıkmıyor kızlar

10. 21 Temmuz 2009
  11. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    çok fazla duyuyoruz çünkü çewreden..yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik,bunca zaman çok şükür bişiy olmadı,ya bundan sonra olursa korkusu..benim de 2 ayım war doğuma..sanırım hepimizde bu endişeler war..ama iyi düşünelim ki iyi olsun..beklicekler kuzucuklar wakitlerinde gelicekler..hazırlıklı olalım ama gereksis yere endişe yapıp da kendimizi üzmiyelim..hepinize hayırlı doğumlar şimdiden:)

12. 21 Temmuz 2009
  13. melikeeeee

melikeeeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam kızlar aynı korku bendede var 35.haftama girdim ve yalnızım evde bir başıma erken gelirse ne yaparım bilmiyorum fisfisfis

14. 22 Temmuz 2009
  15. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    hiç düşünme öyle..ben de yalnızım ewde..yakınımda ne ailem ne akrabam bişiyim yok..eğer olurda erken gelmeye niyetlenirse bebeğin, ararsın eşini..gelir..max 1 saat hadi 1,5 saat sürsün gelmesi eşinin..okadar kısa sürede gelmio bebekler mrk etme...zaten öncede ince ince sinyal weriyo..o gün işe gitmez yanında durur eşin..yada sancın yok suyun geldi diyelim..doğumun başlaması için sancı şart ya eşin gelene kadar sancın yawaş yawaş başlar,ya da sancın yoksa o sürede sen duşunu alır hazırlanırsın gelir gelmez gidersiniz hastaneye..panic yok:)))

16. 22 Temmuz 2009
  17. yasemin84

yasemin84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benım doğumumada 2 ay kaldı kısmetse ekim ayında oglum yanımda olucak allahın izniyle allah herkesi bebişlerine kavuştursun.....

18. 22 Temmuz 2009
  19. daphneIsLife

daphneIsLife ..hem uzak hem yakın.. Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben 32.haftanın içindeyim. çok düşününce heyecanlanıyorum. zaman yaklaştı valla. allah sağlıkla bebeklerimizi kucaklamamızı nasip etsin inş. hepimizi kurtarsın :nazar: