heyecandan mı yoksa sıkıntıdan mı bilmem :)))

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve caponumm tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : caponumm
  1. caponumm

caponumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    herkese selam arkadaşlar,
    sonunda beklediğimiz o güzel günler geldi sanırım tam 7 senedir ben ve sevgilim bu anı bekliyoruz:asigim: parasızlıktır,işsizliktir derken sonunda herşeyi aştık,ve bayrama istemeye geliyorlar tabi heyecan tavan yapmış durumda tek bir sorun var oda babam,sevgilim polis oldu şuanda eğitimde düğünüde biz kendimiz yapacağız yardım almadan,gelin görünki babam daha iyi kısmetlerim varken onunla evlenmemi istemiyor,sıkıntı çekmemi istemiyor,evet haklıda ama biz 7 yıldır o kadar çok sıkıntıya göğüs gerdik ki zaten bundan sonrasıı vız gelir tırıs gider haberi yok,dün anneme söyledim sanki hiç haberiyokmuş gibi kadın mum gibi oldu:1shok::1shok: iftara kaynamış bir çorba ve buz gibi bir yemek getirdi şokta yani,konuşamadık ...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    sabah ablam annemle konuşmuş,babanla ben konuşayım onun kalbini kırabilir demiş annem,ablamda sert yapmış kızın kursağında bırakmayın bu iş olacak demiş(iyiy ki o varŞenizŞeniz)ya en mutlu günüm ama yaşayamıyorum umarım akşama herşey yoluuna girer
    uzun oldu kusura bakmayın ama içim dolmuş yahuuuu

2. 24 Ağustos 2010
  3. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Sen sevmişsin, istemişsin ve güvenmişsiniz birbirinize, ne mutlu size. Aileler hep böyle daha iyisi olurmu acep, yada falanca kişinin dediği daha iyiydi, gibi söylemleri olabilir. Sen onları önemseme. Onu sevdiğine ve mutlu olacağına ikna et onları. Sadece ailene karşına almamaya bak, onları kırmadan konuş..

4. 24 Ağustos 2010
  5. caponumm

caponumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evet kırmadan olacak,yoksa böyle anlar asla unutulmaz evlensek bile annemi aradım şimdi işteymiş sonra konuşuruz dedi offff hem akşam olsun istiyorum hem istemiyorumm bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

6. 24 Ağustos 2010
  7. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    ilk zamanlar oluyor böyle durumlar... kulak asmayınca karşı tarafta daha fazla söylenemiyor... boşver..

bende de ilk isteme olaylarında abim karıştı nişanlımın işini beğenmedi yok orada fazla çalışamazmış falan özel sektörmüş... devamlı bahaneler bulmaya başladı ama dedim hiçbirşeyin garantisi yokki şimdi durduk yere çalıştığı yerden çıkarsa düşüncesiye evlenmemekte olmaz ki o zaman hayatı yaşamanın da anlamı olmaz ki nasıl olsa bigün ölecez gibi bişi bu...

annen senden yana nasıl olsa fazla lafa söze karışma ben öyle yapmıştım daha iyi oluyor... Zaten nişan olduktan sonra ailede alışıyor sende...

Hayırlı olsun şimdiden... sen mutluysan gerisi boş...

8. 24 Ağustos 2010
  9. caponumm

caponumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle çok sağol canım seninkide hayırlı olsun
    neden karışırlarki bende anlamıyorum daha tanımadan etmeden en komiğide benim babam annemi isterken askerliğini yapmamış özelde çalışıyomuş okulunu bitirmemiş böylece çıkmış dedemin karşısına,benim annem tarafıda hani etrafta bilinen aileler olur ya öyle ailelerden,dedem babaanneme demişki hanım hanım sen bu halinle benim kızıma nasıl talip olursun demiş,babamda ayağa kalkmış herşeyi ben yapacam sadece bana güvenin demiş, dedemde güvenip vermiş bu adam yapar demiş herkes şok olmuş,
    dediğin gibi çok fazla etliye sütlüye karışmamak gerek

10. 24 Ağustos 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bir şey olmaz atlatırlar zamanla :lepi:

12. 24 Ağustos 2010
  13. caponumm

caponumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    inşallahhh :Saruboceq:

14. 24 Ağustos 2010
  15. eczane_gamze

eczane_gamze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    7yıl onca şeye karşı direndik diyorsun eminimki bununda üstesinden gelirsiniz umarım herşey gönlünüzce olur mutlular dilerimyerimseniben

16. 24 Ağustos 2010
  17. Ezberbozan

Ezberbozan Canparçam... Oğlummm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    Siz 7 yıl nelere katlanmış ve göğüs germişsiniz . Bunca olandan sonra birbirinizi hala seviyor ve saygı duyabiliyorsanız ( Ki Allah da bozmasın ) ne mutlu size canım. Ailen de seni anlayacaktır. Annen ve baban tabiki seni de sevdiğini de bağırlarına basacaktır. Anne babalar ilk başlarda alışma evrelerinde oldukları için karşı çıkıyor gibi görünse de sadece şaşkınlıktan ibarettir bu durum. Hiç korkma konuş annen le de babanla da :)) Bak gör baban nasıl destek olacak sana :)) Yeter ki sevginiz daim olsun canım Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah. Bu günlerinin tadını çıkar yerimseniben

18. 25 Ağustos 2010
  19. caponumm

caponumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok sağolun kızlar,dediğiniz gibi çıktı babişim birşey dememiş gelsinler söz yüzüğünü taksınlar sonrada nişan olsun demiş ama detayları alamadım annem baban gitsinde öyle konuşalım dedi çoookk mutluyummmmmm