Heyecandan ölmek üzereyim ...ama sonu yine husran biliyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elçinzeynep tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : elçinzeynep
  1. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

son 1 gun kaldı adetıme heyecandan mı bılmem elım ayagı agrıyo bı tuhaf ama bılıyorum yarın hayal kırıklıgı husran senağlama allahım ne olur duy sesımızı ısteyen herkeze hayırlısıyla nasıp et yarabbım.saglıklı hayırlı bebısler :KK46:

2. 22 Temmuz 2008
  3. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canıum benim heyecan dorukta
    sanki sen değilde ben yapacakmışım gibi testi
    hadi ibakalım hayırlısı
    inş umduğumuz olur bitanem dualarım seninle

4. 22 Temmuz 2008
  5. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

sagol canım benım allah senınde gonle gore verır ınsallah ama ıcımde hep korku olacm ayrın bılıyorum 2 gun once test yaptım tek cızgı cıktı ama yınedeumıtlenıyorum ıste ya ıdararda hemen cıkmadıysa dıye yarında olcagımdan adım gıbı emınım ama yıne umıtlenmeden alamıyorum kendımı ne kadar kotu bısı olcagını boıle bıle umıtlenmek senağlama yarabbım sen bızlerın dualarını kabul et hayırlısıyla ver meleklerımız kucamızıa ınsallal:nazar:

6. 22 Temmuz 2008
  7. gulshenidil

gulshenidil düş hekimi !!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148

umudumuz olmasa neye yarar değil mi yaşamak....benimde günüm yarın ve umarım isteyen herkes gibi bizde görmeyiz o kırmızıları...çifter çifter çizgi görmeyi nasip eder rabbim hepimize.....:asigim:

8. 22 Temmuz 2008
  9. Nida

Nida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah hayirlisini versin.Bence stres yapip olumsuz düsünmeyin. Mutlaka hersey güzel olacak. Her zaman olumlu düsünün olumlu olsun.Allah gönlünüze göre versin.Sevgiler.

10. 22 Temmuz 2008
  11. HDUYGU

HDUYGU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben o kadar ümitlendim olmadı
    zeynepcim biliyo sağolsun bana destek verdi
    ama olmadı
    olumlu düşüncem bundan sonra fazla takmayacam aklıma taktığım zaman daha çok üzülüyorum
    bundan sonra da kendimi frenleyip test yapmayacam ii ce emin olduktan sonra yapcam
    dediğim gibi canlarım dualarım sizinle inş siz de ben gibi üzümez o 2 çizgiyi görürsünüz
    zeynepcim bence yarın hemen test yapma günün geçsin biraz sabret bitanem

12. 22 Temmuz 2008
  13. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlısı olsun. Stres yapma stresden dolayı kalsan bile vucüt atar bebişi ona göre.

14. 22 Temmuz 2008
  15. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sakin ol demek kolay geliyo bize çok zor biliyorum ama kendini rahatlatmaya çalış pozitif düşün,hersey nasip kısmet biliyosun herkesin duaları hepimiz için burda herkes birbirine dua ediyor.hamilelerin duaları kabul olur derler dualarım seninle canım müjdeli haberler inş....

16. 22 Temmuz 2008
  17. tuba83

tuba83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım adet tarihin bugünse eğer test yapsan bile çıkmazki. 5-10 gün geçmesi lazım biliyorsundur. Umarım herşey gönlünce olur...

18. 22 Temmuz 2008
  19. elçinzeynep

elçinzeynep Guest

ya kan testı yaptırmak ıstemıyorum her ay bı kere yaptırıyorum cunku bosuna 15 ytl ıdarar testıde yaptım 2 gun once sıtede okudum bazı arkadasların adetıne 4 gun kala 2. cızgı sılıkte olsa cıkıyomus o hevesle yaptım belı cıkar dıye vede bı tane daha test var ama ypammak ıcın kendımı zor tuyoyom ya sankı hafıf hafıf baslıyo agrım olucam heralde hamıleyken olan adet sancısı bıraz daha farklıdır her aykı gıbısenağlama