heyecandan tırım tırım tırsıyorum

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve kuurabiye tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : kuurabiye
  1. kuurabiye

kuurabiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    43
    arkadaşlar biz 5 yıldır bu zamnı bekledik, sabırla...2 hafta sonra önce bayanlar gündüz bize gelcek tanışmaya ayyyy o kadar heyecanlıyım ki şimdiden bir stres bir gerginlik çok fena aldı başını gidiyor.istemeye geldiklerinde bayılırım heralde artık. hiç bu kadar zor duygular olcağnı düşünmemiştim.delikafadulden

2. 8 Ekim 2010
  3. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

anliyabiliyorum canim:KK66: bendede öyleydi cok heyecanliydim agzimi bile acamadim o gün herkes sasirdi neden konusmuyor diye... ama anladilar utandimi :) , simdi bakalim istemeye gelecekler haber vermelerini bekliyoruz.. :) hayirlisi olsun canim.. cok stress yapma kendine canim , o kapi acilinca iceri girdiklerinde asil en büyük heyecean ozaman basiyor insana opuyorumnanaktanbayanssulusmile

4. 8 Ekim 2010
  5. essss

essss Aşkının Kırmızısı... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım mutlaka heycan olur ama heycanını kontrol etmeye calıs . bu gunler senın en ozel gunlerın olucak ılerıde gerıye dondugunde keske soyle olsaydım dıye dusunme oyuzden korkma zaten zamanla hersey oturucak buyuzden rahat ol canım cok stres yapmamaya calıs hersey guzel olur ınsallah..

6. 8 Ekim 2010
  7. maskeli123

maskeli123 GERİ SAYIM BAŞLADI.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    canımyaa kıyamam kasma kendini negüzel şeyler bunlar hayırlı olsunsositososito

8. 8 Ekim 2010
  9. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    ayy ne güzel heyecanlardır bunlar yaa,tadını çıkarın derim..allah mutlu mesut etsin..bende heyecanlanmıştım ama o kadar değildi.geldi geçti anlayamadım bile...

10. 8 Ekim 2010
  11. Ezberbozan

Ezberbozan Canparçam... Oğlummm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    ayy canım yaa aynı bende de olmuştu. Ben de hiç konuşamamıştım. Çok heyecanlıydım. hatta o kadar çok sters yapmışım ki başımda egzamalar çıktı :KK43:( Hiç kendini strese sokma çünkü olan sana olur .

12. 9 Ekim 2010
  13. kuurabiye

kuurabiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    43
    bu duygu stres çok değişikmiş zamn bizim için hep yakındı aslında ama şimdi gelcekleri günler belirginleşiyor ya stres elde olmayan bi şey:sm_cool: rüyamda bile hep o günü görüyorum şimdiden.bir de babamla annem konuşmuşlar . ama biz babamla daha bu konu hakkında konuşmadık.bana annem iletti. baban gelsinler dedi, dedi:kedi: babam her konuda çok rahat biridir ama ben bu konuda konuşmaya çok utanırımeyvahedigeldismile.Ayyy Allahım Hayırlısıyla o günler bi gelsede geçse atlatsam.
    Güzel dilekler için çooookk teşekkürler kızlara.s.

14. 9 Ekim 2010
  15. kuurabiye

kuurabiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    43
    ayrıca bu heyecanları burda sizlerle paylaşmakta çook güzelopuyorumnanaktan

16. 10 Ekim 2010
  17. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Ne güzel yaaaa. Bizde istenme üc kereymis. Önce bayanlar tanısacak sonra bir kere gelinecek istenecek babam düsünelim diyecek, ikinci gelislerinde kısmetse olur, ücüncüsünde ise verdik gitti yada vermiyoruzzz!!:gitme:

Bizim aile eminim gönülsüz olacak.bilmiyorumkismile

18. 10 Ekim 2010
  19. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    aman canımm dert bu olsun en güzel dert hatta..benim gibi ben nezaman evlencem die bağarmaktansa:KK43: