Heykeltraşlar

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve mustang tarafından 25 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : mustang
  1. mustang

mustang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    heykel Türkiye de çok bilinen bir sanat değil tanıtmaya var mısınız? hadi buyurun....laelaelaelaelae

2. 30 Mayıs 2007
  3. mustang

mustang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anlaşıldı kimsenin ilgisiyok biraz işim var bitince ben size heykeli alatıcam arkadaşlar söz...

4. 30 Mayıs 2007
  5. lena

lena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MUSTANG
    BEN HEYKELTRAŞ DEĞİLİM FAKAT GÖRÜMCEM HEYKELTRAŞ.GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE İSTANBULDAYDIM.BİR ATÖLYESİ VAR.ZOR BİR MESLEK FAKAT ÇOK SEVEREK YAPIYOR.HAYRANIM ONA...HATTA BU YAZ BİRLİKTE BİR KAÇ İŞ YAPMAYI PLANLIYORUZ.MOZAİK FALAN.TAŞ ÇALIŞMAK OLDUKÇA ZOR.

6. 5 Haziran 2007
  7. ajlan

ajlan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Lena gönümcenin sitesi, bloggu varsa bakmak isterim. Anlayıp, zevk alabileceğim eserler varsa belki ilk işiniz ben olurum.
    Saygılar görümceye

8. 9 Haziran 2007
  9. herkes heykeltıraş olabilir mi?? bu işin olmazsa olmazları neler yani illa desen olması şartmı desen çizemeyen heykeltıraş olamaz mı??

10. 13 Haziran 2007
  11. mustang

mustang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğayı tanımak desenle başlıyor
    çizim yaparak el ve beyin arasındaki koordinasyonu kuruyor ve görmeye başlıyorsunuz plastik sanatların temeli desendir
    sevgili pembe cadillac siz grafikersiniz desnin ne kadar önemli olduğunu daha iyi bilmeniz gerekir eğitiminizin ilk yılların da da temel desen dersleri almışsınızdır
    laelaelaelaelae:dance::eek:klava:

12. 14 Haziran 2007
  13. :eek::eek:

14. 4 Ocak 2008
  15. nuray222ay

nuray222ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    heykeltraş değilim ama seramik mezunuyum biraz olsun ilişikisi var..bakıyordum bizden kimse varmı diye en yakın sizi buldum...

16. 8 Ocak 2008
  17. nuray222ay

nuray222ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla anladığım kadarıyla nesne üzerinden kalıp almak istemişsin biz böyle kalıplar alıyorduk ama genelde alçıdan 2-3 parçalı kalıp olarak.nesneye arap sabunu sürüyoduk.bizimkiler girintili çıkıntılı oyuncaklar falandı siz küp diyorsunuz zor olmasa gerek ama.yanlış anladıydsam lütfen düzeltin..

18. 13 Mayıs 2008
  19. mustang

mustang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm nuray şu anda ankara da harıl harıl seramik öğrenebileceğim bir kurs arıyorum seramik atelyesi için gerekli ekipmanları ve ortalama bir atelye kaça malolur ?Bana bu konuda yazar mısın tabiii sende benim gibi 3- 5 ayda bir buraya uğruyorsan cevap almam uzun sürecek ama olsun yanıtını bekleyeceğim