heyy burdayım bende

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve dyln tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dyln
  1. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çocuğum olmuyor 1,5 yıldır ümitlerim tükenme noktasında tüp bebek merkezine gidicem bu ay inşallah herşey yolunda giderartık hamile görmek istemiyorum

2. 7 Kasım 2009
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım doktora kontoröllere gittinmi sorun neymiş yazmamısın bana bu ay doktorum klomen verdi sende bunları kullandınmı biraz açarsan sevinirim tedavini

4. 7 Kasım 2009
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rabbim sana ve isteyen bütün kullarına bebişlerini gönderir inşallah.kımsenin evide bebişsiz kalmasın

6. 7 Kasım 2009
  7. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha az bir zaman olmuş senin bende 7 yıllık evliyim benim de çocuğum yok herşeyin hayırlısı umarım kısa zamanda muradına erersin ümitsizlenme içinde hep bir ümit olsun Allah büyüktür

8. 7 Kasım 2009
  9. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bana ilk önce yumurta takibi yapıldı ilk takibimde doktorum yumurtalarımın gelişimini yetersiz gördü.Daha sonra tekrar yumurta takibine alındım.Tabi bu arada her takipten önce KLOMEN isimli ilacı kullandım.En son yumurta takibine alındım yumurtamın gelişimini yeterli buldu doktorum ve yumurta çatlatma iğnesi oldum. Fakat ne yazıkki başarızızlıkla sonuçlandı.Aslında bende biliyorum daha yolun başında olduğumu ama hani insan bazı dönemlerde birşeylere hazır olduğunu hisseder ya işte ben şu an öyle bir dönemdeyim yani anneliye çok hazır hissediyorum kendimi.İşin en kötüsü ben ailemin tek çocuğuyum ve aileme, EŞİME bir çocuk vermeyi çok istiyorum.herşeyden herşeyden önemlisi ANNE olmak istiyorum ama yinede Allah herşeyin hayırlısını versin.

10. 10 Kasım 2009
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya rabbim sana en kısa zamanda meleğini gönderir inşallah annelik duygusunu yaşarsın doyasıya.sabretmemiz gerek ama bazı zamanlar oluyokı sabırlarda tükeniyo ben 4 yıldır her adet olmama yakın mahvoluyorum kendimi yiyip bitiriyorum.rabbimde istemeyınce olmuyor ne kadarda kendimizi yeyip bitirsekte.rabbim gönlüne göre verir inşallah :teselli:

12. 10 Kasım 2009
  13. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende aynı senin gibi her adet dönemimde dua ediyorum Allahım neolur bu ay adet olmayayım diye ama o an sanki dünya başıma yıkılıyo.Aslında biliyorum sabretmek zorundayım ama elimde değil.Şimdi bide en yakın arkadaşım hamile 3 aydır görüşemiyorum çünkü hamile görmek yapılan muhabbetler beni çok yaralıyo.Evlenmeden önce böyle birşeyi yaşayacağımı söyleseler inanmazdım.Eşimle öyle güzel hayallerimiz varki.Bebeğimizin ismi bile belli.Sanki bir kabus içindeyim sabırsızlıkla uyanmak istiyorum.En kısa zamanda uyanmak dileğiyle.Kusura bakma canım seninde içini kararttım.İnşallah sende en kısa zamanda bebişine sağlıkla kavuşursun en önemlisi sağlık aslında :)

14. 13 Kasım 2009
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aynen canım benimde cevremde okadar hamile arkadaşım varkı onlarla görüşünce eve geliyorum saatlerce ağlıyorum kımseyede diyemıyorum çok zor rabbim kımseye yasatmasın allahım isteyen bütün kullarına bebeklerini versin hiçbir evide bebeksiz bırakmasın

16. 13 Kasım 2009
  17. dyln

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sana uygulanan tedaviler neler biraz bahsedermisin?Gittiğin, memnun kaldığın , önerebileceğin bir doktor ismi varmı?Bu ay doktora gidip gitmemekte çok kararsızım.Çünkü ruhen çok yorgunum.Acaba biraz aramı versem diye düşünüyorum yani kafam çok karışık.Bide bu önümüzdeki hafta sana bahsettiğm 3 aydır görüşemediğm hamile arkadaşıma artık gitmek zorundayım.Eve geldiğimde kesin hasta gibi olucam ama çaresizim.Ay neyse canım içini daha fazla karartmayayım :) Zaten ikimizinde derdi aynı.Birbirimizin halinden anlamak , birinin senin ne hissettiğini bilmesi dertleşebilmesi , içindekileri çekinmeden anlatabilmesi çok güzel.Tabii eşimde bana inanılmaz derecede destek ama bir kadınla konuşmak tabi başka. Bunun için sana teşekkürederim.Senin dileklerine aynen katılıyorum.Allah hiçbir evi bebeksiz (tabiki sağlıklı ve hayırlı) bırakmasın canım benim:)