Hi bir ie yaramyorum:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve prenses tera tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : prenses tera
  1. prenses tera

prenses tera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok sıkıldım bunaldım artık aptal mumamelesi görmekten nefret ediyorum becereksiz diye tabir ediliyorum okumadığım için ne işe yararsın denilmekten bıktım artık evliyim 2 çocuk annesiyim ama hiç bi işe yaramıyorum çalışmıyorum çocuklarım küçük olduğu için bi işede giremiyorum annemlere her gittiğimde laf sokuşturulması ağırıma gidiyor aynı şekilde teyzeminde durmadan sen bunu yapamazsın edemezsin sen kim bunu yapmak kim demeleride sinirlerimi iyice germeye başladı kendimi asalak gibi hissediyorum becereksiz hiç bişeyi yapamayan bi insan gibi kendimi görmeye başladım ben bumuyum mafoldumben

2. 2 Ağustos 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım neden kendini bu şekilde hissediyorsun ki sana bu şekilde söyleyenlere ver cevabını.kendini ne den sıkıyorsun ki.bak iki tane dünya güzeli yavrun varmış,bundan kutsal ne var ki hayatta. sen boşver insanları.ağzı olan konuşuyor.hiç öyle hissetme kendini.bu çocuklarına da yansır canım.aman ha.

4. 2 Ağustos 2009
  5. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ecem sağol canım ama gerçekten bunaldım artık cevabını versende hep aynı hep aynı:S sen hiç bişeyi yapamzsın beceriksizsin sen kim bunu yapmak kim hiç insan usanmazmı bunları demekten ama usanmıyolar karşısındaki insanın kıralacağını düşünmüyolar malesef

6. 2 Ağustos 2009
  7. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşım her kim olursa olsun sana kim kendini kötü hissettiriyorsa sırtını döneceksin yoksa bazı insanlar laftan anlamıyor.

Bir insanın işe yaramış olması, öyle hissetmesi için illa okuması veya çalışması gibi bir koşul yok.
    2 çocuğun var onları en iyi şekilde yetiştirmek için sarfettiğin çaba ve unutma ki bir evin sorumluluğunu almış olman zaten hayatta birşeyleri varlığınla ayakta tuttuğunun göstergesidir.

Kimsenin sözüne takılma önemli olan senin ne hissettiğin.
    Gerçi konu başlığın pek iç açıcı değil ama bir an evvel sıyrılırsın bu düşünceden umarım.

Mutluluklar...

8. 2 Ağustos 2009
  9. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bunun cevabını senden başkası bilemez.Eğer sen de kendini böyle görüyorsan bir an önce harekete geçebilir ve kendini geliştirmeye çalışabilirsin.Belki evden yapabileceğin işler bulur,bütçeye kazanç sağlayabilirsin.
    Ama ben zaten yeterince faydalıyım aileme,kime ne diyorsan da seni eleştirenlere nazikçe,bazen de hafif sert çıkışarak kişiliğini bu tür saldırılara kapatabilirsin yerimseniben
    Ayrıca senin ne işe yaradığından onlara ne,eşin ve çocukların hayatlarından memnunsa kimseye laf düşmez:1closedeyes:

10. 2 Ağustos 2009
  11. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    eger becerıklı bırı olmak ıstıyosan bunu once kendın ıcın yapmalısın!..
    dıs cevreye kulaklarını tıka sen oncelıkle annesın en buyuk zaferı kazanmıssın hayatta..
    eger calısmayı dusunmuyosan evlatlarını gelecege hazırla en basıtı..
    okadar ıyı evlat yetıstırkı herkes sasırıp kalsın..
    kendını gelıstır zaman gec degılkı ..
    ogrenmenın yası yokdur kı..

12. 2 Ağustos 2009
  13. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana baskalrını dinleme demicem cnkü ne kadar öyle desemde öyle olmayacağını biliyorum . insan ister istemez duyuyor ne kadar duymak istemese de :1no2: cocuklarını düsün onlar icin katlan olmadı onlara fazla gidip gelme gttiğinde onları utandır bseyler yap görüp utnsınlar. olmadı dediğim gibi durumu eşinle paylaş eğer o senin ynındaysa inan bana insanın sevdiğinin verdiği moral o kadar ayakta tutuyorki insanı bilemezsinopuyorumnanaktan

14. 2 Ağustos 2009
  15. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    silkelenip bir an önce kendinin farkına var derim! hayat aska boşvermeyi kabul etmez! kimin ne dedeği umrunda olmasın ! çocuklarınla evi çekip çevermenle kocanla ilgilenmenle hayata duruşunla çok güçlü olman lazım .. çok sağlam bas yere adımlarına diğerleri unutma herzaman kapı dışındadır diğerleri olarak kalacaktır! sakın yenilme sıkı bir duruş sergile! benim düşüncem bu .bunu yapmak istiyorum ,hayır bunu idtemiyorum,siz yanlış biliyorsunuz ,çouğum bu şeklde istedi vs... gibi cümleler kurun! ve unutmayın asıl güç sizin içinizde! kimse bu gücü değiştremez!

16. 2 Ağustos 2009
  17. merries

merries herşey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BEN DE SENİN GİBİYİM.YALNIZ DEĞİLSİN.ŞİMDİ DE EVLENDİM.EŞİMİN AİLESİ BENİ ÖYLE GÖRÜYO.EVİMİN İŞİNİ BİLE BEN YAPAMIYORUM GİBİ KAYNANAM HER BİZE GELDİĞİNDE HİÇ OTURMUYO ŞUNU ŞÖYLE YAPALIM BUNU BÖYLE.TEMİZLİĞE FALAN GİRİŞİYO.BAZEN BANA BİLE SORMUYO.HATTA PROBLEMLERİMİZİ BİLE KENDİMİZ YAŞAYAMIYOZ.HERŞEYE MUDAHALE.EVLENMEDEN AİLEMLE YAŞARDIM ONLAR AZARLARDI.EVLENDİM GELDİM ŞİMDİ DE BÖYLE OLDU.:çok üzgünüm:

18. 2 Ağustos 2009
  19. prenses tera

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biran önce silkelenip bişeyler yapmam gerektiğini biliyorum ama nasıl ve nereden başlayacağımı bilmiyorum öncelikle össye tekrar girmek istiyorum fakat tekrar ders çalışmak ve herşeyi silbaştan almak biraz zor gibime geliyor herşeyi unutmuşum sorulardaki yanlışları görünce yapamayacağım diye düşünüp tedirgin oluyorum bi akıl verin nerden başlamalıyım ben kendimi nasıl toparlamalıyım