Hibir problemi olmad halde uzun sre bebek yolu gzleyenler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hpt_honey tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : hpt_honey
  1. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende 5 yıdr bebek özlemiyle yanıp yanıp duruyorum dr göre hiç bi problemim yok 2 sene önce 2 kez tp bebek 3 aşılama oldum tık yok 3 ay önce boş gebelik geçirdim o doğal yolla oldu banada bi umut oldu artık her ay bekliyorum umudumu kaybetmedim o ay soğan suyu ve incir kürü denedim yine denicem kısmet bi gün benimde miss kokulu bebişim olcak ALLAHIMIN İZNİYLE artık aşılama vs denemek istemiyorum biraz doğal denicem anlayamıyorum hiç bi sorunum yokken neden olmuyo allaha kalmış sizlerde benimle paylaşabilirsiniz dertleriniz allah yardımcımız olsun bide şu insanların çenesi yokmu ayyy ayyy akrabalarım bile okadr sormuyo bazen diyorum iyki eşimin ailesi yok çok mahcup olurdum herhalde eşimin ailesi ise depremde ölmüşler canım eşim tek kalmış bende onun herşeyi olmaya çalışıyorum işte artık kalabalık bi AİLEM olsun istiyorummmmmmmmmm:Saruboceq::Saruboceq:

2. 1 Nisan 2009
  3. blny72

blny72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı şekilde benimde cok ciddi bi problemim yok ama bizde 3 cü senemiz bizde olsun diye cok istiyoruz bide insanların yeter yap artık demeleri yokmu inşallah sende bende en kısa zamana bebişlerimize kavuşuruz

4. 1 Nisan 2009
  5. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    AMİN CANIM İNŞALLAH BİZİMDE OLCAK:Saruboceq::Saruboceq:

6. 1 Nisan 2009
  7. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende 2.5 yıllık ewlıyım we benımde olmuyor bellı bı sorun yok stres fln basıt seyler dıo dr ama allaha kalmıs artık hayırlısı olsun hepımız için bende bı aşılama yaptım kısmetse dıgerını mayısta yapıcam hepımızın allah yardımcısı olsun kızlar
    bu durumda olmayan hıc ama hıc kımse bızlerı anlayamaz takmamak gerek ama mumkun diil ki............senağlama

8. 2 Nisan 2009
  9. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :teselli:canım çok haklısın evet bi problem olsa onun çaresine bakarız önümüzü iyi yada kötü görürüz ama bölesi bencce biraz daha zor ne olcağı belli dill ve herşeyin düzgünken her ay hayal kırıklığına uğramak çokk daha zor :çok üzgünüm:

10. 2 Nisan 2009
  11. esmer556

esmer556 esmer barbie Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben adet bittikten 2 gün sonra ilşkiye girdim ardından ertesi gün hapı aldım 5 gün sonra kanamam oldu ve suanda adet olmadım test negatif ertesi gün hapı adet düzensizliği yaparmı

12. 2 Nisan 2009
  13. dalia

dalia Rabbim sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz yedi yillik evliyiz ama son iki yildir bebek icin ugrasiyoruz bende ve esimde cok sukur hic bir sorun yok ama olmayinca olmuyor iste agustos ayinda asilama yaptirmayi dusunuyoruz oda olmassa tup bebek insallah bunlara gerek kalmadan gelir meleklerimiz
    Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah(amin):Saruboceq::Saruboceq:

14. 3 Nisan 2009
  15. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşşlahh o yada bu şekilde gelsin bebişler bekletmesin bizi yeterince beklediksenağlama

16. 3 Nisan 2009
  17. hpt_honey

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım nadirde olsa bazı kişilerde yapar die biliyorum sen bebiş istemiyosun sanırım

18. 4 Nisan 2009
  19. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben sizi çok iyi anlıyorum.3 yıllık evliyim 2 yıl uğraştım hamile kalmak için, doktora gittim hormonlar normal, eşime bakılmadı, bana hsg çekildi, onda dr tüplerden birinin ucu hafif tıkalı aşılama yapılacak dedi benim moralim öyle bozuldu ki gitmedim bir daha doktora filan.
    internetten biraz araştırdım her ihtimale karşı kendime soğan kürü eşime de keçiboynuzu kürü yaptım eşimin kürü daha bitmemişti.
    bir arkadaşımın tavsiyesini uyguladım ve şu anda 7+4 hamileyim.
    arkadaşıma doktoru daha bekarken anne olamazsın demiş ama arkadaşım doğum yaptı:)
    uygulama şu: ilişki esnasında ayaklarınızı duvara dayayın, ilişkiden sonra da ayaklarınıza battaniye sarıp 20 dk bekleyin sonra sağ tarafınıza doğru yatıp cenin pozisyonu alrak 3-4 saat hç kalkmadan yatın. cenin pozisyonu yani bacaklarınızı karnınıza çekerek. ben bunu denediğim ilk ayda hamile kaldım arkadaşım sabah ilişkiye girilirse şansın daha fazla olduğunu söylemişti ama ben vakitten dolayı sabah deneyemedim.
    ve bunu denediğim ay ne yumurtlamamı hesapladım ne de bir şey. gün aşırı olacak diye kendimi kasmadım.
    üstelik doktor da yumurtlama döneminde her gün ilişkiye girilmesinin daha mantıklı olduğunu çünkü spermlerin hangi gün daha iyi bir durumda olacağını kimsenin bilmediğini söylemişti ben buna da hak verdim.
    bu yöntemi deneyin, oluyor.
    umudunuzu yitirmeyin.
    ben anladım ki ne tüplerim tıkalıymış ne bir şey. doktorların bazıları maalesef böylesine hassas bir konuyu nakit kaynağı olarak görüyor.
    bizim ne kadar yıprandığımız strese girdiğimiz onları ilgilendirmiyor.
    bu yöntemi deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.
    bence hamile kalacaksınız.
    dualarım sizinle:)