hiç aklınıza gelir miydi bir gün birini pırtına ya da kakasına bu kadar sevineceğiniz

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve adiloxsx tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : adiloxsx
  1. adiloxsx

adiloxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebişlerimiz hayatımıza girdiğinden beri onlarla ilgili her şeyi ilk sıraya aldık
    ve sanırım kendimizi unuttuk galiba
    hadi anneler neyin yerini ne aldı onları yazalım meselaaaa
    çok sevdiğim bir dizinin saatinden ( lost tan daha heyecanlı bir dizi gelmedi aklıma ) daha heyecanlı beklediğim oğluşumun kaka yapması hele ki o gün hiç yapmamışsa evde nerdeyse ailecek halay çekecek hale geliyoruz. :teytey:
    [arkadaşlar bu arada aşırı gazdan muzdarip bir anne olarak bazı tavsiyelerim olacak
    emzirdikten sonra ya da mama verdikten sonra sırtını aşağıdan yukarı hafif hafif ovun
    gerindiğini hissetiğiniz anda sırtnın ensesine yakın en üst bölgesine hafif hafif vurun( çok hafif olsun ama bebişlerimiz hassas henüz ) bir kaç yapıştan sonra koca insan gibi geğirdiğini göreceksiniz ama beslenmeden çok sonra yaparsanız gaz bağırsaklara inmiş oluyor bu seferde tam tersini yapıpı gazı aşağıdan çıkartmaya çalışmalısnız ama tavsiyem yukardan çıkması daha az acı veriyor bebişlere]

2. 26 Aralık 2008
  3. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    oohooo onlar hayatımızın merkezinde şumdu hersaman öyle olcak tabe ama büyüyüp kendilerini kurtarana kadar herrşeyin yerine geçtiler,,.sonra biz de şu an için kota koyduğumuz hobilerimize yapmak isteyip de yapamadığımız bi kaç şeye geri döneceğiz :=)
    evet diziler son sezona giren yaprak dökümü ve hiç gözümü ayırmadığım elveda rumeli,,yenilerden aşk-ı memnu sadece reklamlarıyla geçiniorum :)
    çok uzayan ve bu şekilde çok hoşuma giden saçlarımı sırf rahat ve çabukça duş alabilmek ve kurutmak için erkek gibi kestirdiğim saçlarım :)
    vsvsvsvs:))
    ve hakkaten başta şimdi 5 aylık oldu çok gaz sorunu yok sanırım artık da,.eşim demişti bun birinin geğirmesinin ya da kaka yapmasının beni bu kadar sevindireceği hiç aklmıla gelmezdi dedi güldüm kakasının kokusu bile güzel :))) ihehie
    her pırrtttt yaptığında ohh gazımız da çıkıyo çok şükür denir mi yav işte bir pis kokulu gaza şükreden biz anneler onlar için varız onlar da bizim için ,,herşeyimiz sabah gülücük atıoya tamam işte her sabah arda kalan tüm günlerin yorgunluğu gidio

4. 26 Aralık 2008
  5. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hıhhbi de belinin üstüne oturtmaktan korkmayan anneler için ellerinden tutup hafif oturur pozisyona getirince acayip gaz çıkıyo ağızdan ,,büyük insan gibi :))
    bizim bi şarkımız var öyle olunca
    başlıyoruz hepbirağızdan küçük ivediiiiiiiiiiiik küçük ivediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik küçük ivediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik teyteytey
    sanırım annebabalar biraz da deliriyo :) napalım miniklerimiz şenlensin die ,,,

6. 26 Aralık 2008
  7. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahahha papatya dediğin gibi resmen bestekar oldum herşeye bir şarkı uyduruyorum :) mama yedirirken alt değiştirirken uyuturken bütün kelimeler nağmeleniyor :) ahh çok uyudu ahh uyumadı ay neden ağlıyo az yedi çok yedi gazı var güldü damak şaklattı ayaklarına bakıyo popo attırdı emekledi diye geçiyor günlerim walla..herşey onun üzerine kurulu şu anda.ahh eskiden eşimle vcd de film keyfi yapardık aylar önce aldığımız filmler hala duruyor,sinema mı o da ne diyorum şu anda :) hamileyken bile bir şeyler yapardık eşimle şimdi 5 aydır asosyal bi insanım,sosyalliğim sadece kızım :)

8. 26 Aralık 2008
  9. sherry456

sherry456 Guest

onların herşeyi ayrı güzel
    yanımda biri kussa bende kusardım hemen şimdi kızımın kusmadığı yerim kalmadı.
    kızım çok gazlı olduğu için hala bir pırtın bir gaklamanın yolunu gözler olduk.
    kaka yapmadığı gün öyle moralim bozuluyorki anlatama sanki karadenizde gemilerim batmış.
    biz onlar için bu hallerdeyiz umarım ilerde kıymetimizi bilirer.

10. 26 Aralık 2008
  11. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Evet evete hele de soslay olma durumu 0
    :=)
    biz evlendikten 2 aysonra bebeğimizin olcağını öğrendik isteyerek tabe neyin içine girdiğimizi az çok bilerek :) erkendi belki ama çok istedik allaha şükür şimdi 5 aylık olcak :)
    ama dediğin gibi elvin ,,eşimle bişiler yapmak nerdeyse imkansız oldu dışarda olmadığımız hafta sonu ,akşam olmuyodu gece 3 e kadar cd filim seyrederdik ,,şimdi ilk fırsatta akşam uyuduğum için yüzümüzü bile yemekte görüoruz :) ossun bebeklerimiz büyüsün onlarla yaparız ne yapıyosak
    şimdi merkez onlar

12. 26 Aralık 2008
  13. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok şey değişti hayatlaramızdaa
    sabah beyfendiye göre kalkıyorumm 8 9 önceden 10 11 e kadar yatardımm
    eşimle hemen hemen hergün çıkardıkk şimdi hava soğuk diye korkuyoruzz
    bizde film alır izlerdikkk
    kaka yapmadığı zaman bzide çok huzursuz oluyoruz hele eşimm..bi çocuk yanımzda gaz çıkarsa ayıplardım şimdi oğlum gaz çıkarmasına kaka yapmasına sevinir oldukk..
    aannelik çok güzel bişey anlatımaz annelik fedekarlık
    baız şeylerden mahrum kalıyoruz ama dünyalar güzeli yavrulamırımız var onların bi gülüşleri bizi ne kadar mutlu ediyor..öpüyorum kokluyorumm iyiki varsın oğlum diyorumm...bazende kısıyorum tabii
    aile olduk çok güzel bişeyy yuvamız daha sıcak oldukk..iyiki doğdu meleklerimizzsenağlama

14. 26 Aralık 2008
  15. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kollarımı kendim için kullanırdım şimdi sırf oğlumu taşıyorum hiç inmeksizin uykuda dahil. yemek yemiyo ve çok üzülüyorum hatta siyah saçım kalomadı başımda üzülmekten ama olsun çünküüüüüüüüüüüü anneyiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bennnnnnnnnnn

16. 26 Aralık 2008
  17. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    ay çok güldüm başlığı okuyunca.. 6 sene öncesine gittim.. Derdim ki kızım istersen ağzıma yap ama yap artık:roflol:

18. 26 Aralık 2008
  19. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu soruyu tam şu sıralarda en iyi cevabı ben veririm .çarşıya gittim az önce geldim amacım kendime bi kaç kıyafet almaktı egeyi anneme bıraktım eve geldiimde poşetlerimden bana ait hiç bi şey çıkmadı:)ne mi değişti herşey bi kere kafam ondan başka bi şeye çalışmaz oldu hep aklım da egeşu saat yedi şu gün kaka yaptı gaz ilacı rezene çayı d vitamini demir damlası patiği oyu buyu şuyuu.ama tüm bu bulanıklığa rağmen ben çoooookkkk mutluuuyuuummmmmm ve oğlumu çok seviyorummmmm.aa bu arada ege giyinirken geçen gün annemde giydirme operasyonumuz çok uzun ve yorucu olduğundan o esnada bi şöle etrafımı izledim annem babam eşim ben hepimiz oynuyoruzzz egenin dikkati dağılsın ağlamasın içim gıdıklandı ama harika bir tabloydu allah herkese yaşatsın...