hiç beklemiyodum anneler tanıştı..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burcu_01 tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar uzun zamandır sevgilimin annesi bize gelmek istiyodu.. annemle tanışmak istiyodu.. zaten kadının niyeti oğlunu hemen askere gönderip göndermeden önce de nişanımızı yapmak.. sağolsunlar burda hep bahsederim onlardan çoook iyi insanlar.. bize gelmek istediğini söylediğinde anneme söyledim erken olduğunu söyledi.. ben daha önce bi nişanlılık dönemi geçirdiğim ve çok sancılı bi şekilde ayrıldığımız için annem bu konularda haklı olarak çok hassaslaştı.. ilişkin olursa bana yansıtmadan yaşa.. ciddi adımlar atmadan iyice düşün tart biç öyle gel bana dedi.. e tabi kadın haklı.. tekrar ciddi bi adım atacak olsam bu da hüsranla biterse annem çok üzülecek ben de gözünde tamamen maymun iştahlı biri olacam.. bana da güveni kalmıcak.. neyse ben ertelemiştim bu tanışma işini.. taa ki bugün sevgilim ablası eniştesi ben dördümüz arabayla gezdik.. dönüşte annelerini çaliştiği yerden aldık önce beni eve bırakacaklardı sonra onlar eve gidecekti.. beni eve bıraktıklarında buyrun bi kahve içelim demek durumunda kaldım (ki annem tabiki iyi demişsin dedi allahtan ) neyse annesi de zaten ben de istiyordum bi yarım saat oturalım o zaman anneni göreyim tanısalım dedi.. tabi buyrun dedim ama hazırlıksızız... anında gelişmiş olaylar.. neyse çıktık annecim kapida bizi karşiladi.. hemen oturdular tanıstılar.. ben çok heyecanlandım tabi.. hemen gittim kahve yaptım.. bu arada annem sevgilimi ablasını ve eniştesini tanıyordu.. onlarla tanısmıstı.. ama anneyle ilk defa karsılastı.. annem sağ olsun güler yüz gösterdi beni mahcup etmedi.. ben kızacağini düşünmüştüm habersiz oldu emrivakiye getirdik diye ama allahtan durumu çok iyi idare etti.. sevgilimin annesi bunu saymıyorum dedi.. ben başka bi zaman tekrar gelecem.. şimdi öyle bi kahve içmeye uğradık dedi.. annem de tabi ki beklerim ne zaman isterseniz buyrun gelin dedi.. tabi biz sevgilimle saf saf bakıyoruz.. en yakın zamanda tekrar gelecekler annesi ile ablası.. anneannem de gelecek.. ben hem çok mutluyum ilişkim böyle bi noktaya geldiği için.. ailelerimizin desteğini görmek çok ama çok güzel.. bi yandan da beni tuhaf bi korku aldı.. dediğim gibi daha önce nişanlanip ayrildiğim için adımlarımı çok sağlam atmam lazım.. çocuk oyuncaği değil bu iş.. anneler tanıssın sonra ayrılalım istemiyorum.. bu sefer annemin gözünden tamamen düşerim.. zaten daha önce sevgilimin babası hemen gidip isteyelim dediğinde sevgilim baba burcu daha önce nişandan ayrildiği için bu konuda çok sağlam adım atmak istiyor.. o yüzden acele etmek istemiyor hersey yoluna maddi manevi otursun öyle nişanlanırız diyor demiş.. bana da hiç bir baskı yapmadı illa yüzük takalım diye.. ben ilişkimin arkasındayım ve bu işin ciddiyetine sonsuz güveniyorum.. gene de içimde garip bir tedirginlik var.. bu sefer de elime yüzüme bulaştirma korkusuylayım.. umarım hersey yolunda gider.. sadece içimi dökmek heyecanımı paylaşmak için yazdım.. hepinizi öpüyorum..a.s.

2. 23 Ocak 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    burcucum seni hep takip ediorum sevgilinle birbirinize deger verdiginizide görüyorum hatta ben sizi nişanlı sanıodum sendeki önceden kalan korku guven saygı ve buyuk ask sevgi oldugu sürece neden ayrılasınız mutlu ol cnm tedirgin olma sevgilinede yansıtırsan kötü olur

4. 24 Ocak 2010
  5. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sağol canım benim.. yok daha nişanlanmadık.. ama yakın gibi görünüyor.. beklediğimizden de yakın.. ben çoook kötü bi nişanlılık yaşadım. büyük sözü dinlemedim ve başımdan büyük hatalar yaptım.. istiyorum nişanlanacam diye tutturdum herkes bekle dedi ama beklemedik.. nişanlandık düğün arifesi ayrıldık ve ailemin her dediği çıktı.. annem sen yapamazsın bunla kızım derdi.. ailemi de çok üzdüm ayrılık döneminde.. bu korkular hep bu yüzden canım.. ailem de çok temkinli davranıyor bu sefer.. dediğim gibi tekrar hata yapma lüksüm yok.. bi laf var ya allah utandırmasın diye.. öncekinde çok utandım ama bu sefer inşallah utanacak pişman olacak bişey yapmam..

6. 24 Ocak 2010
  7. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    burcucum her insan bir değildir ve sonuçta birbirinizin aile içine girmeden birbirinizi tanıyamazsınız, ama senin ve annenin de haklı olarak tereddütleri var sen de geçmişteki hatanın farkındasın ben senin bu kez aileni dinleyerek doğru bir şekilde ilerleyeceğine inanıyorum.hem sevgilin de ailesine acele etmek istemediğini anlatmış belli ki o da anlayışlı, hem seven insan sonuna kadar bekler dimi ama kaydirigubbakcemile3 şimdiden mutluluklar opuyorumnanaktan

8. 24 Ocak 2010
  9. oge

oge Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım allahtan hayırlısını dile..
    korkularında haklısın ama bu artık iyi bi ilişki yaşamıcan anlamına gelmez
    umarım çok çok mutlu bi birlikteliğin olur sözünüz nişanınız düğününüz olur ve sen hiç pişmanlık duymazsın..
    mutluluklar şimdiden..

10. 24 Ocak 2010
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ayy çok sağolun kızlar.. valla rahatlattınız beni.. güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.. hersey çok güzel olur bu sefer inş.. gene elime yüzüme bulaştırmam.. hayırlıysa olsun inşallah...

12. 24 Ocak 2010
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah her şey dilediğin gibi olur. Allah tamamına erdirsin...

14. 24 Ocak 2010
  15. scarlette

scarlette Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun canım yakından tanımak için süper bir fırsat olmuşa.s

herşey gönlünce olsun canım Allah tamamına erdirsin alkisalkisalkis

16. 24 Ocak 2010
  17. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    canım başta sana ve bekar olan bizlere Allah hayırlısını nasip etsin
    ve çirkin şansı versin bende önceki ilişkimden çok çektim bu sefer güzel olsun istiyorum herşey

18. 24 Ocak 2010
  19. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Allah tamanına erdirsin inş.