hiç belirtisi olmayıp hamile kalanlaaaarrrrr...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zevkalade tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zevkalade
  1. zevkalade

zevkalade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar artık dayanamadım bu başlığı açtım. belki umut olur diye...:çok üzgünüm:daha önce 1-2 arkadaşın bu tarz şeyler yazdığını görmüştüm ama şimdi yeniden görmeye ihtiyacım var. bugün transferden sonra 6. günüm. ilk 4 gün hiçbir belirtim olmadı. Dün karnımın alt kısmından kasıklarıma doğru bir doluluk hissetttim. sık sık idrar ihtiyacım oldu.bugünse hiçbir belirtim yok. bu belirtiler bir gün olup diğer gün olmazsa olur mu? ya da gerçekten hiçbir belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar var mı aranızda?:uhm: nolur cevap... artık kendimi dinlemekten paranoyak olucam.:1shok: ağrısı olan arkadaşlara bayağı bir imrenir oldum...

2. 24 Mayıs 2009
  3. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım boşuna hiç kendini yıpratma benim ilk denememde hiçbir şekildi belirtim olmamıştı ve hiç kafama takmamıştım çünkü herkesin bünyesi aynı olmuyor gebelik dersen oldu ama malesef meleğimi kaybettim inşallah hamilesindir birde insan transfrden sonra hiç araştırmamalı hatta pc ye bile oturmamalı çünkü o zaman insanın kafası daha çok karışıyor herşeyi oluruna bırak ve kafana takmayı kes lütfen

4. 24 Mayıs 2009
  5. zevkalade

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım. tavsiyene uyucama.s.

6. 24 Mayıs 2009
  7. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim benimde ilk zamanlar belirtilerim olmustu.daha sonra iki üç gün olmuyodu sonra yine oluyodu.süpheye düsmeye baslamistim.ama çok sükür 8 haftalik hamileyim.bence belirtilere fazla takilma.bende senin gibi burda çok bakard1m belirti olan arkadaslara.sonrada bos yere kafama takar kendimi ve bebisimi üzerdim.ayrica babamizida tabi.canim bol bol dua et.her aksam yasin oku.inan1yorumki bebisim bana dualarimla tutundu.rabbim seninde yüzünü güldürsün insallah...

8. 24 Mayıs 2009
  9. zevkalade

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne mutlu sana ki bebişlerinle berabersin.kaydirigubbakcemile3 cevabın için çok teşekkür ederimkaydirigubbakcemile3:1hug:

10. 23 Ekim 2009
  11. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Başka belirtisi olmayıpta hamile kalan yok mu acaba?

12. 5 Aralık 2009
  13. esterya

esterya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Ben 5+1 hamileyim ama ne gogus agrısı ne mide bulantısı nede baska bir belirtim var, dun doktor baktı keseyide goremedi cok korkuyorum

14. 10 Aralık 2009
  15. ^ESRA^

^ESRA^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar mrb. Transferimden sonra her gün bi işaret aradım hamile kaldığıma dair. Ama yok burda yazılanların hiç biri yoktu , ne bi kasık ağrısı, ne gögüslerin hassaslaşması vs. ve yine umutsuzluğa kapıldım. Yine olmadı diye,test günü geldi ve ikizlere hamile olduğumu öğrendim.Düşünün ikizde bile hiç belirti yaşamadım ki 10.haftadayım hala bi belirti yok Hamile olduğuma dair. Yani diyeceğim kişiden kişiye değişebiliyo. Bazende illaki bi işaret aradığımız için psikolojik olarak belirti buluyoruz gibi geliyo bana. Neyse çok uzun yazdım. Hepinize güzel haberler diliyorum.Herşey gönlünüzce olsun,,,

16. 10 Aralık 2009
  17. denizati09

denizati09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben daha önce 8. haftada biten hamileligimde hic bir belirti yasamamistim. Hatta mide bulantim olmadigi icin üzülüyor, cöpleri filan kokluyordum midem bulansin diye... Asiri gaz sikayeti kullandigimiz progesterona bagli olusuyordu. Gögüslerimde bir büyüme filan hissetmememistim ama belki dolgundu diyebilirim... Cogu kimsenin bahsettigi agrilarin gaz sancisi olabilecegini düsünüyorum dogrusu. Sadece test günü ve sonrasinda ara ara adet sancisi olmustu o kadar. Embriyo 4-5 mm idi ultrasonda ve bende tiksinme, bulanti, kusma, gögüslerde büyüme hic yoktu...

18. 10 Aralık 2009
  19. esterya

esterya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım kendiliginden mi dustu yoksa kalp atimimi yoktu