Hiç bir belirim yokkkkkkkkkkkkkk

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar selam.10 aylık evliyim .İlk günden bebek istememize ragmen bi türlü olmadi.Allahim demek ki zamanını biliyor.O kadar heyecanla bekliyoruz ki obebgi artık herke dualar diyo.Eşim varikoselde ameliyat olali 5 ay oluyo.Spermleri az.Yani düşünürsünüz ki ne olucak daha 1 yıl bile diyil.Amma benim tedirginliyim ondan dolayı.İk defadir ki adetim bu ay gecikdi.kaydirigubbakcemile5 her kes merakta.Ama benimhiç bir belitim yok.Sadece oturanda sol kasigimda batmalar oluyo. Haaa bir de bazen 10 saniyelik karnia sancılar giriyo.Aranızda benim gibi olupda hamile kalan oldumu.Yorumlarinizi bekliyorum kilar.Annem kiziyo diyor ki ümitlenme bekle daha.İnalla bebegim bana tutunmuşdu.Allah isteyen her kese nasip etsin.Cok kötü bi şey beklemek.

2. 3 Kasım 2008
  3. ecrin bebek

ecrin bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 5+1 günlük hamişim halen hiç belirtim yok diyebilirim tek belirti meme uçları dokunsan acıyo inan .inşallah tutunmuştur yavrun bitanem .duam senin ve tüm bekleyenlerle.aminnn.

4. 3 Kasım 2008
  5. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım inaşallah hamişsindir. allahım kucağını boş bırakmasın.
    beklemek çok zordur bilirim ama sende biliyorsunki yüce allahım
    saat dakika saniye biçmiştir senin ve bebğin için.

güzel haberlerini bekliyoruz tatlım. kaç gün geçikti acaba ?

6. 3 Kasım 2008
  7. ElifxEylul

ElifxEylul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba hakkında hayırlısı olsun inşallah kasıkta batmalar olur ve sancı da girip çıkar inşallah hamişsindir kaç gün geçti adetin ben adet günümde test yaptım çıktı test yapmadınmı? yada kanda baktır beklemek kötü biliyorum inşallah allah sabırversin canım
    allah gönlüne göre versin inşalalh hamilesindir canım güzel haberlerini bekliyoruz...:Saruboceq:yerimseniben

8. 3 Kasım 2008
  9. yxixldan74

yxixldan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    umarım dualarınız gerçek olur canım!
    en belirgin tarafı adet ağrısına benzer kasıklarda ağrı,şişkinlik(kasıklarda doluluk hissi)ve göğüs uçlarında hassasiyet oluyor canım inşallah hamilesindir.Allahım isteyen herkese versin!

10. 3 Kasım 2008
  11. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    hakkında hayırlısı olsun canım beklemek stres yapar streste bizim ön büyük düşmanımız kendini dinlemekten vazgeç hiç belirti yaşamadan hamilelik geçirenler var takılma böyle şeylere hayırlısı olsun

12. 3 Kasım 2008
  13. HAZAL01

HAZAL01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım test yaptınmı yapmadın mı ben anlayamadım

14. 3 Kasım 2008
  15. MATASOY

MATASOY Guest

sabah ilk işim senden bir mesaj var mı diye bakmak oldu. Benim 6. hissim çok kuvvetlidir. Bana hamilesin gibi geliyor. İnşallah yanılmam bugüne kadar 1kez yanılgım oldu inşallah daha da olmaz. Umarım ve dilerim hamile olasın tahlil sonucunu sabırsızlıkla beklicem.Ve hamile kalmanı o kadar çok istiyorumki ve çok inanıyorum çok da iyi bir anne olursun canım Rabbim umutlarını ve beklentilerini karşılıksız kucağınıda bebeksiz bırakmasın. Tüm yüreğimle dualarım seninle. Umarım minik mucizen tutunmuştur sana. İnşallah bir bebk tarafından 9ay sömürülürsün :) Dünyanın en güzel sömürüsü de bu olsa gerek.....

16. 3 Kasım 2008
  17. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    fidulyam canımmm. :1hug: Şeniz İnşallah hamilesindir bitanem. :Saruboceq: :CüvCüv: Kaç gün gecikti tatlım. Tarihini de bilmiyorum. Dualarım seninle canım. Merakta bırakma bizi. :dance:

18. 3 Kasım 2008
  19. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı duumdayı 28. saati saatine olan adetim bu ay ilk defa şaşırdııı :) saniyelik ağrılarım var gidiyorum yokk 2 gün öncesine kadar göğüslerim çok kötüydü şu anda göğüslerim bomboş sankii ısımda düştü gerçii.. mevsim değişikliğinden olabilir... benim adet olmam kesinleşti umarım sen olmazsın canım umarım hamilesindir