hiç bir hata yüzünden insan sevdiğinden vazgeçer mi kızlar...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve humas tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : humas
  1. humas

humas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam kızlar...erkekarkadaşımla birbirimizden cook uzakta yaşıyoruz ve iki gün önce ayrıldk

Son düzenleme: 4 Aralık 2010
  2. 11 Mayıs 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    bunda sizin hatanız yokmuş ki.
    bir oyuna getirilmişsiniz.
    ailesiyle gidiyorsunuz sanmışsınız ve de yanınıza arkadaşınızı almışsınıız.
    ne yani aldatmışmısınız ,ondan gizli bir erkekle mi buluşmuşsunuz ,yalnız başbaşa.
    ne demek anlayışın, bana ters.
    ne anlayışı.
    siz yanlış bir şey yapmamışsınız ki.
    anlatmayabilirdiniz de.
    bakın ne kadar da dürüst davranmışsınız.....bunu bile anlamak istememiş....
    o ,,ilişkiyi bitirmek için,bahane aramış ve bunu bulmuş.
    asla kendinizi suçlamayın.

4. 11 Mayıs 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Çok ilginç....
    Gerçekten adamın size olan hareketlerini hiç anlamadınız mı daha önce?
    Bir de neden sizden bilmemkaç yaş büyük adamın ailesi ile beraber de olsa pikniğe gitmeyi düşündünüz ki?Kendi arkadaşlarınız ya da ailenizle gezmeniz daha iyi olmaz mı?
    Aslında bu sorulara yanıt vermek zorunda değilsiniz..
    Sadece ben erkek olsam bu davranışları olan bir kızdan ayrılırdım diye yazdım..:nazar:

6. 11 Mayıs 2009
  7. aa şaşırdım vallahi ben yerinizde olsam erkek arkadaşımdan önce o kartorozun bana bunu ne cürretle yapabildiğine takılırım. neden olay çıkarmadınız? ırzıkırık herifi şikayet etmediniz?
    erkek arkadaşınızda ayrılmaya fırsat arıyomuş heralde . burda yanınızda olmuyorsa bırakın hiç olmasın :nazar:

8. 11 Mayıs 2009
  9. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    katılıyorum.
    kaldı ki hadi ailesi ile bile olsa farkettiğinizde geri dönüp saklayabilirdiniz.bu kadar saflıkta iyi değil.

10. 11 Mayıs 2009
  11. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar...erkekarkadaşımla birbirimizden cook uzakta yaşıyoruz ve iki gün önce ayrıldık neden mi? kırklı yaşlarında tanışım olan bir adam ailesiyle beni pikniğe davet ettiğini söyleyerek yalan söyledi meğer sırf beni götürecekmiş...Allahtan yanıma bir arkadaşımı alıp gitmiştim ve gidince şok olduk

Buraya kadar herşey normal...

ama iş işten gçmişti..surat yapıp rahatsız olduğumu belli ettim

Böyle bir durumda yapmanız gereken surat yapıp rahatsız olduğunuzu belli etmek değil bana kalırsa. "İş işten geçmemiş !" daha yeni başlamış !

Çirkin bir oyun oynanmış ve siz buna sadece surat asarak tepki vermiş, ortamı da terk etmemişsiniz.

Bence ; o adama anında haddini bildirip, orayı terk etmek gibi açık ve sert bir tavır sergilemeniz gerekirdi. Bunu yapmak için sizi durduran neydi ?

12. 11 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

bencede aynen katılıyoruma.s

neden o adamla ailesiyle bile olsa pikniğe gitme gereği duydunuz anlamadım

ben olsam denemem bile zaten sevgilinizin kızcağı bişey olduğu belli değilmi:sm_confused:

ayrıca eklemeden geçemiycem orda kalkıp gitmek yerine neden oturup surat asıyosunuz neden olay çıkarıp sormadınız anlamadım adama neden surat yaptınız arkadaşınızıda alıp kalkıp gitseniz
    daha iyi olurdu bence erkek arkadaşınız haklı:1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Mayıs 2009
  14. 11 Mayıs 2009

15. aynen katılıyorum.. madem adam tek surat asana kadar gitmeseydiniz. erkek arkadaşınız haklıymış bunuda gözden kaçırmışım vallahi haksızlık ettim adama...

mucize canım öperim a.s.

16. 11 Mayıs 2009
  17. EU3

EU3 Guest

Surat yapıp rahatsız olduğumu belirttim demişsin ya hani,erkek arkadaşın daha fazla tepki vermeni beklemiştir.Sende olsan erkek arkadaşını bir bayan pikniğe davet etse niye ailesinden biri değil de sadece bayan davet etti diye gittiğini sorarsın ve de asıl maksatını anlayınca niye büyük tepki vermedi diye kızarsın.Ha bu ayrılacak kadar büyük sebep değil çünkü zaten sende kendine kızmışsın ve açıklıkla anlatmışsın.Kafasında böyle bir fikir vardır üstüne bahane olmuştur.

18. 11 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

mucize ben senin yazdığını görmeden yazmışım tamamen katılıyoruma.s.