Hiç bir şey anlamıyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Zilanur tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar bu hayat nasil bir hayat, yasam nasil bir yasam anlamis degilim, anlamiyorum da....
    Esimi de anlamiyorum, bir anda U dönüsü yapti ve bu duruma cok sinir oluyorum ve cok üzülüyorum.
    Bugün esimle konusdum ve duyduklarima inanamadim, sikildim bunaldim ve kirginim ona aslinda evet kirginim...
    Bugün bana nette ne desin, güzel güzel konusuyorduk ve bir anda pat diye bana demesinmi ki yengesi hamileymis, 4 haftalik ve bana nedesin, ,,darisi senin basina".
    Ne bu simdi??? Ben ona kac kere dedim hamile kalmak cocuk sahibi olmak istiyorum ikimizin cocugu ama her seferinde bana, simdi degil daha erken benim ne zaman gelecegim belli degil vize falan. Tamam dedim susdum bekledim ama simdi bu dedigi ne yani....
    Gicik etti beni üzdü beni, bende ona dedimki sen istemiyorsun bekle diyorsun simdide bunu diyorsun, bekle dedin bekliyelim. Sinirden agliyasim geldi, simdi yengesi ikinciye hamile bir o hamile kaldi diye benimde hamile kalmami mi istiyor? Allahim niye hep bunlar basima geliyor diyorum kendi kendime, ne yapsam ne etsem, bu kadar cocuk sahibi olmak isterken duydugum seye bak, yengemin adina cok sevindim hamile iki8ncisine ama esimin bana bunu demesi, beni gercekden kirdi. Cok konusmadim zaten nette cikdim, söylemek istemedigim sözler yüzüne derim diye, kendimi firenlemek icin cikdim ama icim ciz etti, kirildim üzüldüm ve kirginim ona.
    Ne yapayim ya bu erkekleri anlamak icin ne yapmamiz lazim???

2. 15 Kasım 2008
  3. EU3

EU3 Guest

maalesef erkekler boyle iste bir anda soylerler sonrasini karsidaki insani dusunmezler.
    uzulmemeye calisin biz bayanlar dusune dusune kendimizi hasta ediyoruz oysaki erkekler ne rahatlar hicbirsey yokmus gibi ertesi gun hayatlarini surduruyorlar.

insallah araniz duzelir gonlunuzu alir.

4. 15 Kasım 2008
  5. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Malesef yaşları büyüse de bazı yanları çocuk kalıyor.Bir anda heveslendi demekki.

6. 15 Kasım 2008
  7. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    heveslendi ama ya benim hevesim?
    taaa ilk zamanlari ben dedim istiyorum yasimiz gelip gidiyor hem anne olmak istyiorum senin cocugunu dünyaya getirmek istiyorum ama o her seferinde daha erken biraz zaman ayiralim birbirimize, tamam dedim sen yanima geldiginde yapariz diye simdi de dedikleri beni cok üzdü,
    üzdügünü de demedim yüzüne düsündümki belki kiskandigimi düsünür diye bir sey demedim ama icim icimi yiyior ve inanin cok üzüldüm....

8. 15 Kasım 2008
  9. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bu şekilde ancak kendini yıpratırsın.Bu kadar gücüne gittiyse güzelce konuş onunla.Sebebini iyice sor.Herşeyi kafana takınca çok farklı sorunlar yaşıyor insan.

10. 15 Kasım 2008
  11. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet konusayim ama nasil simdi konusmakdan da korkuyorum diyeceksiniz ki niye ,,ben yengemi kiskanmiyorum ama esim bana demezmiki sen kiskaniyorsun" bunu bana derse fittirmakdan korkuyorum:) agzima geleni demekden zaten ayriyiz ikimizde hassas bir dönemden geciyoruz onuda kirmak istemiyorum ama o beni kirdi ve uffff, bu erkekleri kara kazanda yakmali mi ne:)
    Konusacagim ama bu seferde nasil konuyu acacagim nasil konusacagim?Türkcem o kadar iyi degil konusurken bazen cok zorlaniyorum:KK43:

12. 15 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

senın eşi n yanılmıyorsam yengesıne tapan bırısıydı degıl mı yengesı elınde oynatıyordu sızınkılerı
    onun hamılelıgıyle ılgılenırken sen de aradan cıkasın ıstemıstır tatlım kova burcu mu senın eşin ben cok anlamam ama cocuk ıcın bence sızın ılıskınız ıcın erken ne senın ıcın ne onun ıcın sızın ılıskınız sızın evlılıgınız ıcın erken bence ... su an bırlıkte mısınız turkıyede mısın sende? kolay gelsın cnm ya saglam temellerını atmadan yuvanın bebeklememelısınız cok buyuk yukumluluk bebek cunku. hayırlısı olsun yınede.

14. 15 Kasım 2008
  15. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet yengesine tapan biri ailesi de allah bilir kaynanam onlar nasil sevinmislerdirler,
    ben almanyada esimde türkiyede yasiyor vizesini bekliyoruz bu ayrilik da cok zor cok hassas oluyor insan,
    bu davranisi beni cok üzdü evet bazen bende düsünüyorum cok erken bebek icin ama bende anne olmak istiyorum:KK43:

16. 15 Kasım 2008
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya erkeklerde hep ben mantıgı vardır...
    kadınlarda ıse bız mantıgı...o yuzden kendını dusunur cocukca bır laf atar kırılan kım olursa olsun...
    ıyı ettım sanır...madem cocuk ıstıyoorsun bunu soylemenınde bır usulu olur...
    yengenı ortaya koyarak...kırarak soylenmez...
    hem bu cocuk markettende alınan bır sey degıl...
    sadece senın yapacagında bır sey degıl...eger cocuk ıstenıyorsa eşler oturur konuşur...karar verır ve olur...
    kırmanında bır alemı yok...
    ama dedıgım gıbı erkektır ne yapsa yerıdır...
    madem cocuk ıstıyor bunuda bellı etmış...konuş canım...bıraz sakınlestıkten sonra...
    haa..kıskandın yada baska laf edenıde takama sen kendı keyfıne bak...
    hıcte uzulupte...cıanını sıkma...

18. 15 Kasım 2008
  19. chantyclarie

chantyclarie Guest

canım bunda kırılacak ne var anlamadım
    kötü mü demiş darısı senin başına demiş
    fisfisfis

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.