hıc bır sey yemek ıstemıyo

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve burcu_ege tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : burcu_ege
  1. burcu_ege

burcu_ege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebısım hıc bı sey yemek ıstemıyo daha corbasını muhallebısını yada mamasını elımde gordugu an baslıyo aglamaya ısthı kesıldı var zorlamasam 3gun ac durur yemek saatlerımız ıskence oldu resmen hadı sıcaklardandır dıyorum ama ekmek kurabıye bıskuvı azıcık verıyorum yerken onlara bayılıyo bu aksam yemekten azıcık yalattım ıstıyo ya bu cocuk bebek mamalarını ıstemıyo sanırım ne yapıcam sasırdım

2. 23 Ağustos 2008
  3. dilekom

dilekom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğin kaç aylık canım?bide seni emmiyormu artık

4. 23 Ağustos 2008
  5. burcu_ege

burcu_ege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    5ay 6gunluk emmesı azaldı benım sutum yok gıbı bırsey sadece gecelerı emıyor

6. 24 Ağustos 2008
  7. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benım kızımda aynı hıcbırsey yemek ıstemıyor doktoru aradık gece emıyorsa yeter dedı gun ıcındede ıyı oldugu zamanlarda sevdıgı seylerden yedırmeye calıs dedı bırde bol bol su ıcsın dedı sıcaklardan bunalıyor bebekler.bızımkıde kıyametı koparıyor yememek ıcın bır kasık koyuyorum sonra emzıgı koyuyorum agzına bırkac cesıt yol denıyoruz.Allah kolaylık versın...

8. 24 Ağustos 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aynısı bizdede var yemek sularına bayılıyor ama kendi için yapılanları yemiyor yemeklerde tuzlu salçalı diye vermek istemiyorum

10. 24 Ağustos 2008
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    benim kızımda su ile yaşıyor kaç gün oldu saymadım .. zorlama diyorlar o zaman aç kalacak zorlasam ağlamaya başlıyor allah korusun ya boğazına kaçarsa. belki yer diye mama hazırlıyorum yaptığımı döküyorum... karnı aç ama halinden memnun diyette benim kız bol su içiyor :)

12. 24 Ağustos 2008
  13. burcu_ege

burcu_ege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol::roflol::roflol:

14. 24 Ağustos 2008
  15. burcu_ege

burcu_ege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol::roflol::roflol:valahı arkadasım dokutum mamalarla 2cocuk doyar arkadasların cocukları 8kıloyu astı bızden kucukler bıle bızım kıloya yaklastı ama bakıyorum tıkıyolar pırınc unlarını cıcıbebe lerı bız sakındıkca en ıyılerını aldıkca yemıyolar google dıye bır marka var1ytl benım bebıste onu sevıyo ama ben vermek ıstemıyorum kocaman kutu 1ytl o ne kadar yaralı olabılırkı bız bunları sakındıkca peslerınde kostukca yemıyolar anlamadım vallahı moralım 0

16. 24 Ağustos 2008
  17. goncalove emine

goncalove emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen kızlar bizim kızda ne uyuyor ne yiyor döktüğüm mamaların hattı hesabı yok.memeyide iyice bıraktı sayılır bi tek uyurken emerdi şimdi uyumadığı için memede yok.aç. bihaç yaşıyor.sıpam delirmek üzereyim benim kızda5.5 aylık.drlarda kalırsak ofoofof neler diyo neler.....

18. 24 Ağustos 2008
  19. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146

Evde tekken büyümüş gibi duruyorlarda geçende hastaneye gitmiştim ordaki 5 aylık bebeklerin yanında ufacık kaldı güzel kızım. benimki de 5 aylık demeye utandım.
    Kızın gogly yi sevdiyse ne güzel. Hero Baby'nin devam sütlü pirinç unu. Arı mamadan yada normal pirinçunundan bin kat iyi. Devam sütü içerdiğinden ayrıca mama eklemene degerek kalmıyor. Bende ondan almayı düşünüyorum . işallah benimkide sever. yerse bir öğün muhallebi veriyorum gece yatarken. Çünkü bu milupanın gece tahılları sütlü muzlusu iğrenç benim kızım kokusunu duyunca ağlamaya başlıyo :) sütlü pirinçlisini kullanıyoruz bazen.